Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mel Gibson hároméves lánya az új Suri Cruise

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. szeptember 12. 15:41
Egészen a mai napig Suri Cruise-t tartották a legdivatosabb celeb gyereknek. Úgy tűnik azonban, hogy Mel Gibson hároméves lánya átveszi Suritól a koronát.

Nők Lapja Café: Mel Gibson hároméves elbűvölő lánya az új Suri Cruise
  1. 2015. augusztus 25. 09:389.
    VAgnes a cikk 2012 őszén íródott :-)
  2. 2015. augusztus 25. 03:388.
    Ha jobban megnezzuk, a Lucia kormei rozsaszinre van kilakkozva. De nem ez a baj, a cipoje, nem azert mert nagy ra, hanem bokasulyedese es kudtalpa is van. Inkabb gyogybetetes cipot kellen raadni. A cipot biztos o valasztotta, es valoszinuleg nem volt a mereteben. Szerintem minden kislany szereti az anyukaja magassarku cipojet. En is rendszeresen pipiskedtem anyukameban es osszekentem magam a ruzsaval is. Ezek termeszetes lanyos dolgok. Persze kell hozza egy jofej anyuka is.
  3. 2015. augusztus 25. 03:277.
    Na jo ez nem vilagos. Ha 2011 ota nem elnek egyutt (igaz nem irjak melyik honaptol, de a terhesseg osszekovacsolja a parokat), a kislany 3 eves es most 2015 van, ez nekem nem stimmel. Habar Gibson le sem tagadhatna, mert annyira hasonlit ra a kislany. Az osszes arcvonasa az ove. Tenyleg nagyon edes, es csak remelheto, hogy nem csinalnak belole hiszterias gyereket es nem fog az apja termeszetet eltanulni.
  4. 2012. szeptember 12. 19:436.
    Tüneményes a kis Lucia, igazi 3 éves, aki babával játszik...a szandin viszont nekem is megakadt a szemem :)
    Szegény Suri-t sajnálom, mert már gyerekkorában belenevelik a hülyeséget..öltözködés, smink, magassarkú...mert ok, h minden kislány szereti felpróbálni az anyukája cuccait, de erősen kétlem, hogy normális nevelés mellett az Ő ötlete lett volna, hogy magassarkúban indul a játszótérre. Ha egyáltalán tudja, hogy mi az :(
  5. 2012. szeptember 12. 17:175.
    Lucia öltözetével semmi baj, kivéve, hogy a szandáljába 2x belefér. A másik kislány anyjának a derekát leverném, mert magassarkúban járat egy ekkora gyereket. Öltözködése lehet, hogy divatos, de szerintem ízléstelen.
  6. 2012. szeptember 12. 15:564.
    Nem értem mi a probléma Mel Gibson lányával, aranyos ebben a ruhában. 100x így öltöztetni egy kislányt, mint ahogy pl. Angelina öltözteti az örökké slampos gyerekeit!
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-09-12  15:41
  7. 2012. szeptember 12. 15:563.
    a kulonbseg a ket kislany kozott annyi, hogy a Gibson kislany a koranak megfeleloen van oltoztetve es ugy is nez ki, mint egy tunderi 3 eves. nem pedig egy sminkelt, magassarku cipos kis bohoc. :((
  8. 2012. szeptember 12. 15:412.
    Aki pojácát csinál a gyermekéből, az idióta!

Címlap

top