Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Milyen mesehősöket imádtak külföldön?

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. szeptember 10. 11:06
Nekünk sárkányunk volt, Süsü, akit imádhattunk gyerekként. Megkérdeztünk néhány külföldit, náluk ki volt a menő?

Nők Lapja Café: Adoptált nyuszi, asztalos maci - milyen mesehősöket imádtak külföldön?
  1. 2012. szeptember 10. 16:104.
    ja a fiam kedvence blinki bill kimaradt elnezest erte
    előzmény:
    anyucikuszka (3)
    2012-09-10  16:09
  2. 2012. szeptember 10. 16:093.
    amikor kicsi voltam nem neztem meset esetleg a TV macit ha volt aram vagy adas. a fiam kikacag ha mondom ,azt hiszi hogy regen volt dvd meg video. a vukot is felnotkent lattam eloszor bar konyvbol olvastam de latni nem lattam csak diavetiton. miota megszuletett a fiam en is nezek meseket de csak amik normalisak. gyalogkakukk , tom &jerry.... mezga geza , magyar nepmesek na ezek mesek nem mint a maiak meg a nevuket se tudom leirni.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-09-10  11:06
  3. 2012. szeptember 10. 11:062.
    Tom és Jarry az igazi, imádtam

Címlap

top