Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Németlecke - 4. rész

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. szeptember 6. 10:57
Sorozatunk csütörtöki része arra a kérdésre ad választ, hogy vajon hogyan kommunikáljuk egy német orvosnak, ha beütött a ménkű és a külföldi fehér köpenynél is jobban is félünk a napszúrás hosszú távú következményeitől.

Nők Lapja Café: Frissítsd fel némettudásodat velünk! - 4. rész
  1. 2012. szeptember 7. 22:445.

    ValakiVEL kommunikálunk nem valakiNEK

     

    A cikket már el sem olvasom, mert ennyi bevezető nekem már elég volt ismerve az nlc mostani szinvonalát

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-09-06  10:57
  2. 2012. szeptember 7. 22:324.
    Hűha, tudom, már 10 éves a német nyelvvizsgám, de még én is észrevettem a szarvashibákat. Nagyon sokszor hiányzik a tárgy a mondatból, szórendi problémák, és a helyesírás tényleg pocsék.
  3. 2012. szeptember 6. 11:263.
    Úgy tünik, a helyesíráson a tegnapi lecke óta nem sikerült javítani...
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-09-06  10:57
  4. 2012. szeptember 6. 10:572.
    Jó a párbeszéd, kár, hogy a helyesírása nem tökéletes. Az önöző formákat, mint a Sie, Ihr, Ihnen nagy kezdőbetűvel kell írni. Meg a Herr főnevet is. Egyébként nagyon hasznos a lecke. :)

Címlap

top