Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A családért bármit - Bemutatjuk a Kakast

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. szeptember 5. 21:16
Büszke harcos, magabiztos színész, féltékeny szerető, felelősségteljes társ. Bemutatjuk a kínai horoszkóp tizedik jegyét, a Kakast.

Nők Lapja Café: A családért bármire hajlandó - bemutatjuk a Kakast
  1. 2012. szeptember 6. 21:357.
    A férjem Föld-Kakas. Na, ez rá pont nem igaz...De a többiből meg van benne egy-egy vonás.
    De ez az írás nem egy tudományos cikk, úgyhogy pont nem kell elhinni mindent belőle, bár van benne igazság.
    Ahányat olvas az ember, mindegyik mást mond.
  2. 2012. szeptember 6. 15:516.

    Nem mindenkire igaz ami írva vagyon. De ha már bemutatják a kakast akkor azt is hogy hány féle van.

    A férjemre pl. illik a fa kakas.

    Én patkány vagyok és egyáltalán nem illik rám egyik sem

    előzmény:
    Lillaréka (5)
    2012-09-06  06:30
  3. 2012. szeptember 6. 06:305.

    Ez is hülyeség. 

    Föld kakas lennék. Ez az ami tökéletesen nem illik rám. Annál inkább a fa- kakas leirása. 

    előzmény:
    Daisy48 (3)
    2012-09-06  05:43
  4. 2012. szeptember 6. 06:284.

    Én vagyok a kakas a férjem a kutya. 

    21 éve vagyunk házasok.  3 gyerekünk van, 2 már majdnem felnött (egyetemisták)

    A fele sem igaz rám, abból amit kitaláltak a kakasra. igaz, a másik fele meg igaz.  

    Jó nagy általánosságok.

    kiváncsi vagyok a kutyára mit találnak ki.  

    előzmény:
    Cseresznye70 (2)
    2012-09-05  21:16
  5. 2012. szeptember 6. 05:433.

    Ha már a kakasról írtok legalább nézzetek utána hány féle kakas létezik, hisz mindegyik más más tulajdosággal rendelkezik.

     

    Az elemek szerinti típusok: jin (-) és jang (+)

    FÉM - 0 (+) és 1 (-) végű évszámok
    VÍZ - 2 (+) és 3 (-) végű évszámok
    FA - 4 (+) és 5 (-) végű évszámok
    TŰZ - 6 (+) és 7 (-) végű évszámok
    FÖLD - 8 (+) és 9 (-) végű évszámok

    A Kakas típusok:

    Víz-Kakas: A tudományok iránt érdeklődsz. Mindenekelőtt a technika, a gyógyászat vonz téged. Sajnos a víz befolyása lustábbá tesz a többieknél, s ez néha megakadályoz céljaid elérésében. A pénzzel gyakorlatiasan és jól bánsz.

    Tűz-Kakas: Különleges életkedv szorul beléd. Indulataid is nagy hullámokban törnek rád., hamar dühbe gurulsz, s olyankor megbocsáthatatlanul megbántasz másokat. Független és önálló vagy, ha csak teheted kibújsz kötelesség alól. A bírálatokat nem bírod, te a tanácsokat néha megfogadod.

    Fa-Kakas: Állandó problémákat gyártasz magadnak, az élet sohasem zökkenőmentes számodra. Mindig találsz valami nyugtalanítót benne. Jól tudsz együttműködni másokkal.

    Fém-Kakas: A sikert és a dicsőséget űzöd rendületlenül. Túlságosan is gyakorlatiasan, pontosan valósítod meg terveidet. Mániákusan szereted a rendet és a tisztaságot. A magabiztos felszín alatt azonban egy félénk lélek lakik.

    Föld-Kakas: a tudomány, a tanulmányok teljesen lekötnek. A tökéletest keresed, s ebben sokszor túlságosan szigorú és rugalmatlan vagy. Azt várod, hogy mindenki olyan fáradhatatlanul dolgozzon mint te. Számodra a nehézségek nem léteznek.
     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-09-05  21:16
  6. 2012. szeptember 5. 21:162.
    Kíváncsi vagyok, mi lesz ebből, a férjem Kakas, én Kutya vagyok. 3 éve vagyunk együtt.
    Nem mondhatom, hogy teljesen békések a napjaink, olyan jókat tudunk civakodni. De a végén valahogy minden a helyre kerül. Az alap viszont mindig megvan, szeretjük egymást. A hullámzás pedig a megszokás ellen jó, nem unjuk egymást.

Címlap

top