Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Teszteld! Készen állsz egy komoly kapcsolatra?

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. szeptember 1. 13:18
Vannak, akik szülő módjára gondoskodnak párjukról,
míg mások a gyermek szerepét öltik magukra,
és főként pillanatnyi érzelmeik vezérlik a döntéseiket.
Te hogy viselkedsz a szerelmeddel?

Nők Lapja Café: Teszteld! Készen állsz egy komoly kapcsolatra?
  1. 2012. szeptember 1. 17:376.
    Illetve partnerkapcsolati szinten:)
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-09-01  13:18
  2. 2012. szeptember 1. 17:335.

    Érett vagy egy komoly kapcsolatra Kiegyensúlyozott, harmonikus viszonyra törekszel, és ezért mindent meg is teszel. Érett, teljes emberként állsz a kapcsolathoz. Próbálod mindig az adott helyzetnek megfelelően megoldani a problémákat, úgy, hogy közben mindkettőtök érdekeit figyelembe veszed. Képes vagy a partnered szemével is látni az eseményeket, empatikusan és megértően állsz hozzá, miközben a saját igényeidet sem szorítod háttérbe. Arra ügyelj csupán, hogy maradjon meg közöttetek a játékosság, ne tűnjön el a gyermeki szenvedély és az odaadás.

     

     

    Nekem ez jött ki, és így is van, én is így érzem:) 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-09-01  13:18
  3. Torolt_felhasznalo_976918
    Torolt_felhasznalo_976918
    2012. szeptember 1. 14:504.
    Kérd meg az asszonykádat ő is töltse ki, lehet egész más eredmény fog kijönni. Te pedig tesztelheted a saját tévedésed, az eltérő eredmények alapján. Egy próbát megér.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_412193 (3)
    2012-09-01  14:44
  4. Torolt_felhasznalo_412193
    Torolt_felhasznalo_412193
    2012. szeptember 1. 14:443.

    A teszt nők számára iródott. Észrevettem, majd az asszonykámra jellemző válaszokat töltöttem ki /40 év tapasztalatai alapján/ Ne tudjátok meg, mi jött ki!

    előzmény:
    tregard (2)
    2012-09-01  13:18
  5. 2012. szeptember 1. 13:182.
    elkezdtem kitölteni a tesztet, de aztán abbahagytam. tudom, hogy egy ilyen tesztnél némileg el kell vonatkoztatni, nem kell szó szerint venni, na de ilyenek, hogy beléd köt, ha hazaér munka után, koszosan hagyja a lakást, üresen a hűtőt, más nőket bámul meg, hát ez milyen kapcsolat már???

Címlap

top