Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

BB-krémeket teszteltünk

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. augusztus 28. 13:46
Idény nyárra a boltok polcait elárasztották a különböző típusú BB-krémek, amelyek egyszerre fednek, hidratálnak, sőt némelyik még ránctalanít is. Itt volt hát az ideje, hogy teszteljük őket.

Nők Lapja Café: BB-krémeket teszteltünk
  1. 2014. augusztus 8. 01:3412.
    Nekem a legjobban az Astor BB krémek váltak be. Igaz bőven 2000ft felett vannak de szerintem megérik a pénzüket.
  2. 2013. február 1. 18:2111.
    Újabban a Nivea is előrukkolt vele. Mindig beváltak a Nivea hidratáló krémek, de a BB krémjük nagyon rossz. A világos árnyalat is nagyon sötét, sűrű, kenhetetlen, maszk szerű, foltokban szárad. Összegezve: olyan, mint egy rossz minőségű, sűrű, sötét alapozó, krém nélkül. Nagy csalódás.
  3. 2012. szeptember 27. 14:2410.
    Nem értem miért csak ezeket tesztelték. Ezeknél a kóreai BB krémek sokkal jobbak. Európa BB krém fejlesztésekben évekkel le van maradva.
    Én itt szoktam venni, ahol ki is lehet próbálni a krémeket és azóta is csak ezeket használom. A Missha Signature-re esküszöm:
    http://multi-vitamin.hu/BB-Kremek.html

    Üdv:
    Judi t

  4. 2012. szeptember 12. 14:029.
    A DM-nek is van saját márkás színezett hidratálója kifejezetten fiataloknak, problémás bőrre, bár nem nevezik BB-nek. Nekem pl. nagyon bejött, ár érték aránya pedig szuper ;-)
  5. 2012. augusztus 29. 09:308.
    Ex -Csimpusz: Nem csak onnan. Beauty bloggerek is foglalkoznak vele, náluk érdeklődhetsz. Így ki is lehet őket próbálni, mert nagyon sokféle van.
  6. 2012. augusztus 28. 19:147.
    Tudtommal jelenleg igen.
    előzmény:
    Ex -Csimpusz (5)
    2012-08-28  14:47
  7. Torolt_felhasznalo_879276
    Torolt_felhasznalo_879276
    2012. augusztus 28. 15:476.
    Ha BB, nekem csakis Missha, a Perfect Cover és a Signature is tökéletes. A Garnier egy vicc, de talán még abból is a rosszabb fajta.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-08-28  13:46
  8. 2012. augusztus 28. 14:475.

    Ez a Missha csak interneten rendelhető ?

     

    előzmény:
    imisangels (3)
    2012-08-28  14:33
  9. 2012. augusztus 28. 14:404.

    Hiányolom, hogy pont az eredeti, és az itt felsoroltaknál sokkal jobb minőségű (bár persze általában drágább és nehezebben beszerezhető) eredeti (dél-koreai) BB-krémeket nem tesztelték.

     

    Akkor lenne mihez viszonyítani, nem így, hogy mindent a színezett hidratálókhoz hasonlítanak.

    Szóval szóljatok, ha fenn lesznek a Missha, Suiskin, Skin79 stb. krémek is, mert ezek többségükben azért simán lenyomják bármelyiket az általatok felsoroltak közül. 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-08-28  13:46
  10. 2012. augusztus 28. 14:333.

    Az Estée Lauder krém hatalmas csalódás: túl sűrű, nehéz krém. A Garnier pont annyit nyújt, amennyibe kerül, csodát ne várjon senki se tőle, sajnos valóban nem túl tartós.(Hozzáteszem, mivel pénztárcabarát, szerintem tökéltetes választás olyan valakinek, aki csak alig sminkel vagy most kezdte, pl. tinik.)

    Szerintem igenis érdemes többet áldozni a BB krémre, nem ok nélkül kerülnek annyiba. Amit én jó szívvel tudok ajánlani, azok a Missha termékek. Egészen pontosan a  Missha M Signature Real Complete BB Cream.

    Próbáltam amúgy a Clinique krémjét is, nem rossz, de többet vártam tőle. Kissé gyöngyházasnak hat, ha felkenjük, viszont szépen kiegyenlíti a bőrt. Érdemes várni ezzel is pár percet, amíg oxidálódik (bár se a boltban, se a leírásban nem említik), akárcsak a koreai termékekkel.

    A MAC krémjére kíváncsi lennék, de azt hiszem, nem fogok kísérletezgetni többet, maradok a Missha-nál, de addig is elhasználom a Clinique krémet.

    És még valami: érdemes valóban több krémet kipróbálni, mert míg nekem az egyik túl sűrűnek találtatott, addig másnak az passzol majd jobban. 

  11. 2012. augusztus 28. 13:462.
    A kislányomnak száraz és érzékeny a bőre.

    Mi is teszteltük, a Garnier bizonyult a leggyengébbnek, szárít és sajnos nem tartós.

    Viszont a Estée Lauder Day Wear tökéletesnek bizonyult.

Címlap

top