Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lejáratják Schobert Norbit

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. augusztus 28. 11:07
A fitneszguru beperelte egy honlap üzemeltetőit, amely mögött szerinte a Greenpeace áll. Norbi állítja, gúnyt űznek a munkásságából, és állatkínzásban örömét lelő embernek állítják be - írja a Bors.

Nők Lapja Café: Lejáratják Schobert Norbit
  1. 2012. augusztus 28. 12:1512.

    Regen volt a gnom kis torpe mar cimlapon ?

    Kevei szart csak el ne felejtsek ? 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-08-28  11:07
  2. 2012. augusztus 28. 12:1011.

     

     

    Ezt a cikket most nincs idő m elolvasni, de sok esetben úgy éreztem, hogy ő saját maga csinálja ezeket a műbotrányokat, hogy megint címlapra kerüljön, és beszéljenek róla...

     

    Ugyebár nyár van, uborkaszezon (sőt: update-uborkaszezon  ) - muszáj felkavarni egy kicsit a vizet, mielőtt még gyorsan elfelejtik ezt a műanyagembert....

    előzmény:
    TiaMaria (3)
    2012-08-28  11:14
  3. 2012. augusztus 28. 12:0410.
    Ha már fitness, és egészség, az aszpartam-ot kivehetné a termékeiből, mert igen csak rákkeltő hatású, mondjuk ezzel kéne foglalkozni egy kicsit!
    előzmény:
    TiaMaria (3)
    2012-08-28  11:14
  4. 2012. augusztus 28. 12:019.

    Jesszum hát megnéztem ezt a bódiszlvis állatvédőömlengést, hát egy röhej az egész, tiszta ciki a greenpeacenek.

    http://www.vezess.hu/vezetunk/bodi_sylvi_ greenpeace/38248/

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-08-28  11:07
  5. 2012. augusztus 28. 11:468.

    Én ezt nem értem.

     

    Én nem kedvelem személyesen Norbit, sem Rékát, nem is utálom.

    Mit kell itt kelteni a hangulatot? Aki szereti a termékeiket, az megveszi, aki nem, az nem. Én személy szerint örülök, hogy van olyan puding/rudi, amiben nincs cukor. Ha valaki a Pöttyöset, Danone-t, mittudoménmit szereti, az vegyen azt.

     

    Van 2 Réka-dvd-m, kis ideig tornáztam rá, aztán belustultam, nem az ő hibája. 

     

    Nem értem, minek kell rugózni azon, hogy mit írnak a fb-oldalukon. Én nem vagyok feliratkozva, így nagyon ritkán, talán 1 héten egyszer látom vmelyik ismerősömet, hogy onnan megosztott vmit (pedig sokat vagyok fent). 

     

    Hogy itt-ott megjelennek cikkek? Ha nem érdekel, nem kattintok rá. A fórumon sem kattintok az engem nem érintő topikokra (pl. adott havi kisbabák, fogimplantátum, ausztriai kirándulás - csak most éppen balra néztem). 

     

     

    Azt nem bírom felfogni, hogy miért foglalkoznak az emberek olyasmivel, ami nem érdekli őket. Irigykednek? Vagy miért? Csak azt ne mondja senki, hogy azért, mert mindig a képébe ömlenek. Nekem vajon miért nem? OK, látom a címet, nem kattintok rá és kész. Ha nem érdekel, akkor annyira untatna, hogy nem is akarnék róla olvasni. Erről egy vicc jut eszembe:

     

    "Egy idős hölgy remegő hangon betelefonál a rendőrségre:

    - Azonnal jöjjenek ki! A szemben levő ház kertjében egy fiatal pár naphosszat szeméremsértő módon mutatkozik. Meztelenül flangálnak!
    A rendőrök helyszíni szemlét tartanak, majd beszüntetik az eljárást:
    - Asszonyom, az égvilágon semmit sem lehet látni!
    - Hát persze, mert rosszul nézik! De húzzák csak ide az asztalt, tegyék rá a hokedlit, és ha felállnak rá, oldalt, azon a kis résen át mindent láthatnak. "

     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-08-28  11:07
  6. 2012. augusztus 28. 11:247.

    Ja, azt nem figyelted meg, hogy a zöldbékések mindig a világ másik végében lévő dolgokat nyomatják? Itthon is lenne mit védeni, ha már annyira védeni akarnak ... De tipikusan a "messziről jött ember azt mond, amit akar" stratégiával építik magukat.

     

    Akár a hazai, akár a nemzetközi szervezetről beszélünk, nekem egy tizes skálán kb. 2-es a szimpátia-, és kb. 3-as a hitelesség-mutatójuk.

    előzmény:
    payaboy (5)
    2012-08-28  11:19
  7. 2012. augusztus 28. 11:226.

    Én drukkolok Norbinak ... főleg, ha a mérleg másik végén bodiszilvike van ...

     

    Nem élek az ő módszereivel, nem ízlik az update sem (egyet próbáltam, kösz ... ) de attól még elhivatott és hivatásában hiteles embernek tartom.

     

    Nem kell őt szeretni, meg követni, de az álhírekkel összetákolt pellengért sem érdemli ... tegyenek le többet az asztalra, akik úgy gondolják, ez olyan könnyű.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-08-28  11:07
  8. 2012. augusztus 28. 11:195.

    Személytől függetlenül undorító a honlap lejárató kampánya.

     

    A ződbékének a ribanc kedves, mer' meg akarja menteni a jegesmacikat,

    a fitnesz csávó meg utálatos, mer' a kagylónál tankol.

     

    Mintha bármit is számítana.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_956331 (2)
    2012-08-28  11:07
  9. 2012. augusztus 28. 11:154.

    Köszönjünk nlc.

     

    már lassan egy hete nem volt Norbi és/vagy Réka cikk

     

     

    köszönjük h. enyhíted hiányérzetünket  :D

     

     

  10. 2012. augusztus 28. 11:143.

    annyira senki sem tudja lejáratni Norbit, mint  ő saját maga  

     

     

     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-08-28  11:07
  11. Torolt_felhasznalo_956331
    Torolt_felhasznalo_956331
    2012. augusztus 28. 11:072.
    Drága Norbi!A kevesebb néha több!Maradj ki ebből,ezek megesznek reggelire!(update 1-es kóddal!)Nem vagy Te olyan nagy ember!

Címlap

top