Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Munkáját bukta Bereczki a válás miatt

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. augusztus 16. 07:29
A Szinetár Dórával való szakítása miatt elmarad a színész rendezői bemutatkozása a Mikroszkóp Színpadon. A válófélben lévő házaspár nem vállalta, hogy hat héten át együtt dolgozzon - írja a Bors.

Nők Lapja Café: Munkáját bukta Bereczki a válás miatt
  1. 2012. augusztus 16. 17:476.
    Hát, mondasz valamit. Én sem tudnám elképzelni, hogy együtt dolgozzunk a párommal. Igaz, a mienk meg a másik véglet, mert mi meg alig találkozunk. Ez sem jó.
    előzmény:
    Goldmund (4)
    2012-08-16  09:34
  2. 2012. augusztus 16. 14:245.
    Van ez így mással is! Csak most megint lehet miről csámcsogni az újságoknak! Amúgy szerintem nem túl izgalmas téma ez. Annyi minden másról lehetne beszélni, ami sokkal fontosabb! Ettől én még fogok tudni éjjelente aludni, nem vágott földhöz a hír!
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-08-16  07:29
  3. 2012. augusztus 16. 09:344.

    Eleve nem tartom szerencsésnek összekeverni a magánéleti és a munkabeli kapcsolatokat.

    Még ha jó is lett volna a házasságuk, akkor is előfordulhat, hogy reggel pont összevesznek valamin és utána napközben fogcsikorgatva kell együtt dolgozniuk. Ne mondja nekem senki, hogy ez eredményes!

  4. 2012. augusztus 16. 07:353.

    túl fogják élni, ennyi bajuk legyen csupán

     

    más elbukja a fél vagy egész házát, vagyonát a válás miatt

     

     

    olcsón megúszta Zoli  

     

     

    mellesleg nekem ez nagoyn szimpatikus :

    a privát kapcsolatuk érdekében nem kockáztatják meg,"

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-08-16  07:29
  5. 2012. augusztus 16. 07:292.
    Egyikük sem a kedvencem...

Címlap

top