Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szinetár Dóráék végig ügyeltek a látszatra

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. augusztus 12. 09:04
Szinetár Dóráról és Bereczki Zoltánról még a kollégák sem sejtették, hogy problémákkal küzdenek. Azt mondják, még arra is odafigyelt a házaspár, hogy együtt érkezzenek és távozzanak a színházból.

Nők Lapja Café: Szinetár és Bereczki mindenki előtt színjátékot játszott
  1. 2012. augusztus 12. 17:1913.
    - Amikor összeházasodtunk, megkérdeztem Zolitól: mindig szeretni fogsz? Azt mondta, nem tudja, de mindent meg fog tenni azért, hogy így legyen.
  2. 2012. augusztus 12. 17:1712.

    http://www.femina.hu/hazai_sztar/szinetar_dora_hazassag

     

    ez a cikk a boldog házasságról mindössze másfél éves sincs

     

     

  3. 2012. augusztus 12. 16:4811.

    sajnálom őket, hogy idáig jutottak.

     

    de még inkább a két gyereket. 

    Marci már a  2.apját veszíti el  

     

    én is úgy látom h. Zoli mellénye kicsit nagyobb lett mostanában

     

     

    na, most  majd az eső sem mossa le róla, amit oly sokszor oly sok helyen hangoztatott, hogy mennyire rosszul esett neki, hogy azzal vádolták, vádolják, hogy (idézem) :  a Dóri hátán kapaszkodott fel.

     

     

     

    előzmény:
    ladybird65 (10)
    2012-08-12  16:12
  4. 2012. augusztus 12. 16:1210.

    Mondasz valamit.....

    De nem irigylem őket, biztos nekik a legrosszabb most. Mindegy, ki kezdeményezi a válást, az mindegyiknek fáj. 

    Elmondom, én hogy látom őket. Persze lehet, hogy tévedek és köze sincs a valósághoz. Bereczkinek minden nyilatkozatából az jött le nekem, hogy nagyon nehezen viselte a hiúsága, hogy nem ő a híresebb kettejük közül. Dóra mindig nagyon szerény és visszafogott volt, mintha ezzel próbálna kompenzálni. Az volt az érzésem, hogy szakmai és egyéb féltékenység is van a pasiban. Én láttam őket személyesen egyszer egy nyaralás alkalmával. Ott egy turbékoló párra emlékeztettek. Dórit láttam hajnalban a reptéren, festetlenül is egy nagyon szép arcú lány. De a srác - ne verjen meg az isten, hogy ilyet mondok - még sokkal rondább, mint a tévében. Nagyon magas, csontos, hófehér bőrű, szeplős, lángoló vörös hajú, sárga fogú nagy betűs iszonyat. Nekem még Zámbó Jimmy is vonzóbbnak tűnt, állítom. 

    Szerintem Zoli most elérte, amire mindig is vágyott, fut vele a szekér. Nemrég ugye a Megasztárban is zsűrizett, mikor Hajdú műsorába meghívták Bocsiékkal, fürdött a népszerűségben és ki is jelentette, hgoy neki ez jár. Valahogy az az érzésem, hogy végre megkapta a régóta vágyott hírnevet, hirtelen duplájára nőtt az önbizalma és elkezdett csajozni. Már nem kell a szerető, odaadó feleség, család, nem, most neki jár egy egy kis tombolás, bulizás, csajozás. Legalábbis szerinte. Lehet, hogy rosszul gondolom, de a nyilatkozataiból nekem valahogy ez jött le. 

    Egyébkén sajnálom őket, biztos ők sem így futottak neki az elején. Ha választani kell, bevallom, Dórinak jobban drukkolok. 

    előzmény:
    grrbrr (9)
    2012-08-12  14:00
  5. 2012. augusztus 12. 14:009.
    Tök őszintén, csak szerintem nem illettek össze?
    Dóri egy helyes, okos, tehetséges lány, ez a Bereczki pedig ... túl azon, hogy ripacs a köbön, olyan nőies, hogy az már fáj ...
    Remélem Dóri gyorsan talál valami igazi, rendes FÉRFIT, aki mellett nagyon boldog lesz :)
  6. 2012. augusztus 12. 13:598.
    Magán ügyük. Egyébként nem muszáj haraggal válni. Van pár ismerősöm akik kb 30 éve váltak el és mindegyik az új párjával él és összejárnak, jó kis társaság lettek.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-08-12  09:04
  7. 2012. augusztus 12. 10:527.
    Bereczki kissé nagyképű lett, Szinetár megnyitotta előtte az utat, most már a lánya mehet
  8. 2012. augusztus 12. 10:306.
    És akkor mi van? Nem kell egymást utálni azért mert elválnak!
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-08-12  09:04
  9. 2012. augusztus 12. 10:295.

     

    Jól  tették.

     

    Addig  sem  csámcsogott  rajtuk  senki,  főleg  a  firkászok  nem.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-08-12  09:04
  10. 2012. augusztus 12. 09:254.
    Kedves NLC! Miért kell ebből rögtön két posztot is írni?! Ha így is van - keményen hazugsággal traktáló Blikk - akkor is elég lenne egyszer ezt megírni.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-08-12  09:04
  11. 2012. augusztus 12. 09:113.
    Hát én meg mióta elkezdtek a csapból is folyni, gondoltam, hogy ez csak kirakat. Aki boldog házasságban él, az nem érzi szükségét ennek a bizonygatására.Az " álompárok " mind így végzik.
  12. 2012. augusztus 12. 09:042.
    ... hisz színészek :-)

Címlap

top