Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A hűséges férfi kevesebbet szexel?

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. augusztus 10. 07:31
Érdekes a felvetés és elgondolkodtató: az a férfi, aki hűséges, kevesebbet szexel? A választ a Megsúgom oldal kommentelői adják meg.

Nők Lapja Café: A hét szexkérdése: A hűséges férfi kevesebbet szexel?
  1. 2012. augusztus 10. 09:496.

    A topikinditó kérdésre:

     

    Nemhogy kevesebbet, inkább többet, hiszen egyfelé koncentrálódik az energia 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-08-10  07:31
  2. 2012. augusztus 10. 09:335.
    Nem hiszem hogy ezt a sommás megállapítást minden hűséges ffire rá lehet húzni. Mert hűséges ha szereti a nőjét, akkor miért szexelne kevesebbet? Vagy azért marad, mert régi kapcsolat, idős, megszokta stb, csak elmúlt a vágy. Akkor ezek miatt csökken a szex, nem azért hű, mert keveset szexel, azért marad és szexel otthon, mert nem máshol csinálja.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-08-10  07:31
  3. 2012. augusztus 10. 09:174.
    Én nem gondolom, hogy feltétlenül a libidón múlik ez. A hűség sokkal komplexebb dolog annál minthogy mennyire kanos valaki vagy sem. Véleményem szerint a hűség nem abból áll, hogy nem kívánunk meg mást a párunkon kívűl hisz biológiailag nem így vagyunk teremtve, hanem abból, hogyha mégis ránk törne a vágy akkor is ellen állunk neki a párunk iránt érzett szeretet és tisztelet miatt.  Más nevében nem tudok nyilatkozni de én magat alapvetően hűséges típusnak tartom mégis a megfelelő partnerrel akár még évek múlva is igényelném a heti 4-5 alkalmat. A nők viszont hajlamosak elfelejteni, hogy a férfi is szereti ha a nők kezdeményeznek néha és egyértelműen a tudtukra adják, hogy kívánják őket. Nagyon sok nő nem teszi ezt meg és csodálkozik ha egy idő után megunja a férfi, hogy állandóan neki kell tennie azért, hogy történjen valami.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-08-10  07:31
  4. Torolt_felhasznalo_256863
    Torolt_felhasznalo_256863
    2012. augusztus 10. 07:513.

    Annyiban lehet összefüggés, hogy aki eleve kevéssé felfokozott , annak az otthoni szex is sok néha, persze , hogy nem fog mások után koslatni..

     

    A másik véglet, akinek mindig ezen jár az esze. Ez sem vezet feltétlenül állandó csaláshoz, de egyértelműen velük inkább elő fordulhat.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-08-10  07:31
  5. 2012. augusztus 10. 07:312.
    Sziasztok, nekem is 2 éves kapcsolatom van, a barátom 10 évvel idősebb, én 27, ő 37! Idő elteltével egyre kevesebb lett a szex, mondván hogy ő fáradt, sokat dolgozott! De szerintem ez nem kifogás én is sokat dolgozok, mégis kívánom a szexet! Amikor szóba hozom, hogy nekem kevés még ő van kiakadva! Tanácstalan vagyok, önbizalmam kezdem elveszíteni......már ott tartok, hogy inkább elő se hozom a témát!!!

Címlap

top