Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Küzdelem a depresszióval

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. augusztus 5. 11:34
Barbara hat évig harcolt hangulatzavarával. Most - 25 évesen - tünetmentes, és végre elkezdte önálló életét, de kemény önismereti út áll mögötte.

Nők Lapja Café: ,,Belül pörögtem, mint egy ketrecbe zárt tigris\"
  1. 2012. augusztus 5. 14:535.

    A depresszionak rengeteg fajtaja van mindegyik mas kezelest igenyel.

    A legfontosabb hogy a beteg ne szegyelljen segitseget kerni.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-08-05  11:34
  2. 2012. augusztus 5. 12:204.

    A szakszerű segítség már abban is segít, hogy a családot, a család elutasítását hogy kezelje az ember.

     

    De ha érzi az ember, hogy baj van, inkább kérjen még időben segítséget, sajnos én az elmúlt 2 év alatt 2 fiatal ismerősömet veszítettem el, mert azt hitték, ki tudnak mászni egyedül is, de nem ment és a lehető legrosszabb utat választották. 

    előzmény:
    Quistis (2)
    2012-08-05  11:34
  3. 2012. augusztus 5. 11:373.
    Nagyon sok hasznos dolgot megtudtam ebből a cikkből.
  4. 2012. augusztus 5. 11:342.
    Nagyon sok hasznos dolgot megtudtam a cikkből, de mit tehet az ember lánya akkor, ha tudja hogy gondjai vannak, a maga módján fel is veszi a harcot, de a családja hallani se akar ezekről a dolgokról, se róla, nem hogy esetleg segíteni neki vagy támogatni valamilyen formában.

Címlap

top