Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Egész héten marad a 30 fok

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. július 31. 12:40
Nemcsak viharos szél, de jégverés is pusztított vasárnap: még sok helyütt dolgoznak a helyreállításon. A héten is lesz eső, de kánikula is.

Nők Lapja Café: Egész héten marad a 30 fok
  1. 2012. július 31. 19:437.

    úúúúúúúúúúúúúútálom a meleget

     

    Ha jönne egy jótündér, és kívánhatnék hármat, az a december, január, február lenne. És mivel rendes vagyok, elég, ha csak az egyiket teljesíti :)

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-07-31  12:40
  2. 2012. július 31. 18:216.
    Yessssssss! Én is ezzel bíztatom magam:) hogy aztán egész télen arról sipákoljak: nemsokára itt a nyár...
    előzmény:
    milfordd (5)
    2012-07-31  17:46
  3. 2012. július 31. 17:465.
    már csak 1 hónap a nyár!
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-07-31  12:40
  4. 2012. július 31. 17:354.
    De kár! Utálom a meleget és alig várom, hogy vége legyen a holnap elkezdődő augusztusnak!!!
  5. 2012. július 31. 17:263.
    Mondom már mióta, hogy Skandináviába kéne költözni valahova, ezt a szaunát annyira rosszul tűröm, de a sivatagba sem kívánkozom őszintén szólva.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-07-31  12:40
  6. 2012. július 31. 12:402.
    "Ha sikerül víz mellett tölteni az időt, akkor ez kimondottan jó hír. "

    Hát sajnos nem vagyok biztos benne.
    Nekem sikerűlt a víz mellett tölteni a kánikula nagy részét, és ha valakit érdekel, elmondhatom hogy jobban szeretném ha most alkalmam lenne szánkózni......
    Tudhattam volna hogy valami nincs rendben, már az úton idefelé. Olyan meleg volt, hogy a kukoricaföldeken kipattogtak a kukoricák, mielőtt beértek volna......
    Amikor ideértem, a víz teteje meleg volt, mélyen kellett halásznom, de mikor fogtam halat, mire kihúztam megfőtt.....pedig sülve szeretem.
    Szóval korán véget vetek a mostani kirándulásomnak, azt hiszem útközben mégegyszer kipróbálom hogy meleg van-e. Az az ötletem, a megmaradt fűszerem beleszórom a Dunába,.........szóval ha halászlé folyik a Margitsziget mellett.......

Címlap

top