Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kétfogásos nyaralás: London

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. július 31. 11:19
Hova máshova utaznánk ezen a héten, mint Londonba, ahol a cél: olcsón jót enni. Jöjjenek a tippjeink!

Nők Lapja Café: Kétfogásos nyaralás: London
  1. 2012. augusztus 1. 13:054.
    Szendvicseket szinte bárhol lehet kapni, a legtöbb tesco express vagy hasonlók akcióban árulják,1 üdítő/víz+szendvics+csipsz/csoki=Ł 3 körül. A reggeli tényleg kiadós, megéri megkóstolni!
    Én 3 éve élek kint és nem csak chicken tikka van.... ;)
  2. 2012. július 31. 15:423.
    Két hétig voltam kinn katasztrófa a kinti kaja értem már miért eszik mindenki chicken tikkat:)))
    előzmény:
    EhezzLondonban (2)
    2012-07-31  11:19
  3. 2012. július 31. 11:192.
    Londoni finom etel? Ez vicc. Finom szendvics kaphato, egy helyen: a Pretben. Minden mas inkabb ehetetlen mint eheto es amig megtalalja valaki a tenyleg jo helyeket addigra lejar a nyaralas.

    Ha megis London a nyaralas celja akkor gasztrokalandra ne keszuljon senki. Sorozni, bulizni, varost nezni esernyovel, muzeumba jarni, helyiek showbiz tudasat csodalni es shoppingolni azt lehet. Jo szorakozast! :)

Címlap

top