Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A tömegközlekedés a divat legnagyobb ellensége

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. július 29. 22:04
Azt hittünk, mi örökre háremnaci-rezisztensek vagyunk, de tévedtünk. Az ajándékba kapott gyönyörűséges példányunkat végül is felvettük, majd a HÉV-en való tesztelése során csúnyán elhasaltunk. Az eseten felbuzdulva összeszedtük buszinkompatibilis társait is.


Nők Lapja Café: A tömegközlekedés a divat legnagyobb ellensége
  1. 2012. július 30. 09:109.
    Pontosan!
    Inkább magunkba kellene nézni, mielőtt a másikat bántanánk!
    Visszatérve a cikkre pedig nem ez az ország és a társadalom legnagyobb hibája, hogy éppen nem jól illeszt össze két ruhadarabot az ember, ha már ilyen elkeseredettek vagyunk, hogy a másik lecikizése vidít fel bennünket, kicsit erőt kellene vennünk magunkon, hogy épp ellenkezőleg vidítsuk fel egymást, és ne pont a ruhájával, hanem a személyiségével és az ember jó oldalával törődjünk!
    Nagyon unatkozunk, és önbizalomhiánnyal küszködünk, a média meg hatással van az emberekre és próbálja belebeszélni az emberek fejébe a sok sületlenséget, " bántsad a másikat, bántsad, hidd el attól jobb kedved lesz"! Mi meg sajnos sokszor kaphatóak vagyunk erre, és ezen viccelődünk, ez adja meg a napi "szép" érzést számunkra!
  2. 2012. július 30. 08:478.

    Te miért ennek a "borzalmas országnak" az egyik honlapján fórumozol, miért nem egy amerikai oldalon rontod a levegőt? 

    előzmény:
    genre24 (3)
    2012-07-29  23:01
  3. Torolt_felhasznalo_325942
    Torolt_felhasznalo_325942
    2012. július 30. 06:247.

    Pontosan erről van szó.

    Másokat ( mindenkit és mindent ) hibáztatnak sokan, holott saját magukkal van probléma.

    előzmény:
    kvinde (2)
    2012-07-29  22:04
  4. 2012. július 30. 06:096.
    milyen igaz.....
    előzmény:
    kvinde (2)
    2012-07-29  22:04
  5. 2012. július 29. 23:295.

    :-)))

    akinek nem  a  gatyaja,  ne  vegye  magara...

     

    :-))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_144923 (4)
    2012-07-29  23:20
  6. Torolt_felhasznalo_144923
    Torolt_felhasznalo_144923
    2012. július 29. 23:204.

    Amerikaban,  sajnos,   nagyon  is  megtanultuk,  hogy  az  utobbi  50  ev  bevandoroltjai  onnan,  tulknyomo   szamban  idegbetegek........

     

    Na igen, veled az élen.

     

    Te nem tanultál egy kis történelmet?  Jó amúgy tök hülyének lenni?

    előzmény:
    genre24 (3)
    2012-07-29  23:01
  7. 2012. július 29. 23:013.

    Egy olyan  borzalmas  orszagban,  mint  peldaul  a MAGYARORSZAGON,  vfagy a Szovjetben, vagy Arab  Allamokban, ---....

    az  emberek  bezarkoznak,  es  megijednek,  ha  valaki  becsenget  az  ajton.

     

    Amerikaban,  sajnos,   nagyon  is  megtanultuk,  hogy  az  utobbi  50  ev  bevandoroltjai  onnan,  tulknyomo   szamban  idegbetegek........

    előzmény:
    kvinde (2)
    2012-07-29  22:04
  8. 2012. július 29. 22:042.
    Hmm...elgondolkodtató...!
    "Ezek a magyar emberek olyan stresszesek, kicsi önbizalom, önmarcangolás, vajon miért?"
    "Ki sem merek mozdulni az utcára smink nélkül!"
    "Vajon mit fognak szólni, ha ebben a ruhában megyek dolgozni? Pedig nekem tetszik, ááá, de mégsem!"
    ... biztosan mindenhol így van!
    Vagy mégsem?
    Pár éve egy másik országban találom magam, új ország, új emberek, más kultúra! TELJESEN MÁS! Telnek a hónapok és nyugodt vagyok! Sőt sokkal nyugodtabb! De mégis miért? Mi a különbség?
    Lezuhanyozom, illatos parfümöt fújok magamra, majd meglátom a kedvenc ruhadarabom, és felkapom magamra! Nagyon nagyon tetszik nekem! Mikor az utcán találom magam, rájövök, én ezt otthon talán fel sem vettem volna magamra! Mégis miért? Pont a fenti kérdések miatt!
    Ekkor rájövök hirtelen, hogy szinte teljesen elmúlt... nincs bennem az a feszültség, amit Magyarországon éreznek az emberek, és amit én is éreztem régen... hiszen itt mindenki elfogad! Szépnek érzem magam!

    Aki szeretné, és akarja, az rájön, mit akartam ezekkel a sorokkal kifejezni, röviden: nem a divatnak és másoknak kell megfelelni, Te tetszél Önmagadnak, ha jól érzed magad a bőrödben, és mosoly ékesíti arcodat, hidd el még a kiegészítők sem veszik fel a versenyt e legszebb ékszerrel!

Címlap

top