Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Küldenél célzásképp dezodort?

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. július 29. 09:40
Egy amerikai cég anonim dezodorküldő szolgálatot indított, hogy segítsen leszámolni a rossz szagú ismerősökkel. Itthon is lenne rá igény.

Nők Lapja Café: Küldenél célzásképp ajándék dezodort?
  1. 2012. július 29. 18:5415.
    Szerintem a megoldás egy beszélgetés négyszemközt. Kell még hozzá egy jókora tapintat és bátorság.
  2. 2012. július 29. 18:5314.
    Szerintem egy beszélgetés négyszemközt a megoldás. Kell hozzá egy jókora adag tapintat és bátorság.
  3. 2012. július 29. 15:5013.
    És, ha néha jó illata van, akkor megdícsérni. Nem a háta mögött összesúgni, hogy "navégre megfürdött", hanem, hogy de jó az illatod, mit használsz? Így is lehet. Sosem aláznám meg egy embertársamat sem, sosem célozgatnék a testszagára. Vagy egyenesen, vagy sehogy!
    előzmény:
    guzziné (12)
    2012-07-29  15:47
  4. 2012. július 29. 15:4712.
    Mit kell ebből akkora ügyet csináni??? Semmi esetre sem kerülgetném a kását,( vagymit,) hanem diszkréten félrehívnám és megbeszélném vele, hogy : figyi, vannak emberek, akik kicsit izzadékonyabbak másoknál, de ők nem érzik a testük szagát, mivel megszokta az orruk, de más érzi, és most kezdjen el törekedni rajta különböző eszközökkel, nehogy összesúgjanak a háta mögött. Ennyi. Mit kell itt mindenféle idióta dezodorfutárokat alkalmazni?? Az sokkal megalázóbb! Volt egy előttem szóló, aki azt mondta, hogy,ha kétszemélyes az iroda, akkor ciki, ha nem, akkor nem ciki odatenni kis cetlivel a deot! Én fordítva gondolom! Legyünk már egyenesek! Lehet azt kulturáltan, bunkóság és kétszínűség nélkül is a tudtára adni, hogy bizony nem árt. Azt mondanám, hogy én ezt vagy azt használom, bevállt, próbálja ki. Mint nő, a nőnek. Ennyi. Kétszínű az , aki ezeken a dolgokon lamentál. Persze ez csak egy vélemény a sok közül.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-07-29  09:40
  5. 2012. július 29. 13:4611.

    ha nem hasznalsz tusfurdot attol meg mosakodhatsz massal, szappannal pl.

     

    ha azzal se .... akkor celzas volt.

     

    ha ruzst nem hasznalsz es a baratnod neked adja akkor tenyleg azert mert nem akarta kidobni, gondolta hatha neked kell vagy tovabbadod.

    előzmény:
    -1- (8)
    2012-07-29  12:25
  6. 2012. július 29. 12:4910.

    már megint a sok rosszindulatú hozzászólás

     

    a 90 es évek elején,rendszerváltáskor,még bizony volt úgymond értéke az olyan ajándéknak hogy márkás parfüm,márkás mosópor pl a 10-20 kilós,vagy dezodor,tusfürdő amik itt akkor még drága árunak számítottak,és csak piaci árusoktól volt fellelhető,vagy olyan családban ahol kijártak ausztriába vásárolni

    mondjuk egy spórolós,szegényebb családnak ha hoztál haza ilyesmit,azért az jó volt..mert ha ezt le kellett volna vadásznia az elég húzós összeg lett volna

     

    és mindezt célzás nélkül..csak segítésből,ajándékba...

    kb ugyanúgy mint a márkás pl belga csokoládé,a kávé..

     

    egyébbként az izzadást úgy lehet csökkenteni ha áttérünk más étrendre,aztán hónalj szőr borotválása,aztán fürdés után mondjuk baba hintőpor,vagy színtelen,szagtalan deo..ha még így is izzad valaki és szagosan akkor közte törölheti pl baba popsitörlővel,aztán újra deo,vagy hintőpor

     

    nekem az arcbőröm fényesedik,és akármit csinálok vele akkor is.főleg melegben.ott is az jön be hogy popsitörlővel letörlés,majd egy kis hintőpor,vattára,és azt feltenni púder helyett..sem az alapozó,sem a púder ezen nem segít,mert átfényesedik.és az általam használt eddigi összes,termék..

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-07-29  09:40
  7. -1-
    -1-
    2012. július 29. 12:289.

    Sajnos ez nem mindenkinek adatott meg, hogy tökéletes babaillattal élje le az életét.

     

    Azt is megértem, hogy erről nagyon kellemetlen beszélni. De a háta mögötti fintorgást gusztustalannak tartom, amennyiben csak erre futja valakitől.

    előzmény:
    HataMari (7)
    2012-07-29  12:01
  8. -1-
    -1-
    2012. július 29. 12:258.

    Akkor máris gyanakszom, hogy vaj' miért kaptam tusfürdőt?

    Merthogy én olyat nem használok. 

     

    Vagy a barátnőm, aki nagyon kedveli a szépítőszereket, idehoz nekem egy marék ilyen olyan színű rúzst többek közt.

    Eddig csak arra gondoltam, tán neki elege lett belőle, kidobni meg nem akarta, hát jó lesz nekem.

    előzmény:
    Amarynda (6)
    2012-07-29  11:40
  9. 2012. július 29. 12:017.

    Igy van!

    Ex-ferjem munkahelyen volt ilyen problema egy kollegaval,mindenki huzta az orrat,megbeszeltek,valaki beszeljen vele, ex-ferjem elvallalta az ugyet,nem lett belole sertodes,utana jo baratokka valtak az illetovel aki a beszelgetes utan minden nap gondosan ugyelt a friss illatara+a tiszta ingjeire!

    előzmény:
    -1- (4)
    2012-07-29  10:30
  10. 2012. július 29. 11:406.

    Szerintem csak akkor kezdj el gyanakodni ha ritkan furdesz , nem hasznalsz desodort es napokig viseled ugyanazt a holmit

     

    Ha ezek nem allnak fenn akkor szimplan csak ajandekot kaptal

    előzmény:
    -1- (4)
    2012-07-29  10:30
  11. 2012. július 29. 11:145.

    Igen küldenék, de nem anonim, hanem valamilyen ürüggyel (pl. én allergiás vagyok erre a márkára és arra gondoltam neked adom, én is ajándékba kaptam, közelebbi ismerős, rokon esetén) vagy sablon ajándékként álcázva (szüli-, névnap stb.), persze nem önmagában, hanem egy ajándékcsomagba téve.

     

  12. -1-
    -1-
    2012. július 29. 10:304.

    Nagyon ügyes. Mármint az, aki ezt a reklámot kitalálta a cég számára.

     

    A többi pedig itt olvasható:

     

    Tudunk olyan szerkesztőségről is, ahol nem mertek szólni az erőteljesebb szagú munkatársnőnek, és végül cikket írtak arról, mit lehet tenni ilyenkor. Mivel szegény lány nem kapcsolt, végül egyikőjük leült vele beszélgetni, és kiderült, hogy nála nem a dezodor ismeretének hiánya okozza a szagokat, hanem egy betegség. 

     

    Ezekután ha kapok egy akármilyen jellegű testre használható valamit, azonnal kezdjek el kételekedni?

     

    Még jó, hogy nálunk ez az ajándékküldő szoláltatás nem jött divatba. De sajnos azt hiszem erre sem kell sokáig várakozni.

    Főleg, ha valaki élelmes, már ennek a cikknek a kapcsán azonnal rohan céget alapítani az ötletre.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-07-29  09:40
  13. 2012. július 29. 10:023.

    Nekem is volt ilyenben részem, de olyanban is aki szerintem nem fürdött mindennap Iszonyatos, szólni nem tudsz és vártad a másnapot és akkor hátha "tisztán" jön?

    Szerencse nem volt gyakori. 

     

     

     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-07-29  09:40
  14. 2012. július 29. 09:402.
    Egy közepes népességű munkahelyen már simán megoldható egy dezodor + esetleg egy nyomtatott kísérőszöveg elhelyezése az asztalon. Suli detto. Igazán a kis kétszemélyes irodák a cikik...

Címlap

top