Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A legnagyobb szandálbakik

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. július 23. 15:44
Bütykök, lelógó lábujjak és még néhány szandis hiba, ami elronthatja a legszexibb szettet is.

Nők Lapja Café: A legnagyobb szandálbakik
  1. 2012. augusztus 6. 12:4016.

    Egy kikezelt orbánc után és is símán felvettem a Sholl szandált zoknival, mert nem akartam, hogy állandóan poros legyen a lábam...

    és pont lesz.rtam, hogy hogyan néz ki!

    mondjuk a Balaton-parton németnek is néztek

    Sőt,  van amikor a Sugovicában fürdőzéshez is műanyag papucsot húzok, mert sok a kagylóhéj, ami tudvalevőleg súlyos vágásokat tud okozni.  A papucsban viszont nem tudok úszni, mert  fennt tartja a lában a víz felett! Viccesen nézek ki akkor is, de nem számít, mert én tudom, hogy miért  így csinálom.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_741718 (5)
    2012-07-23  16:10
  2. 2012. július 24. 10:5615.

    Az en ferjem kizarolag akkor hajlando megvalni a zoknijatol ha kint vagyunk a tengerparton a homokban.

    Egesz eleteben zoknit viselt cipohoz papucshoz, szandalhoz egyarant. Akkor is amikor 20 eves volt es most is.

     

    Sose tartottam se rondanak se cikinek.

     

    Akinek nem tetszik hogy egy masik ember mit visel ne bamulja. Ennyi.

  3. 2012. július 24. 00:0914.

    Nem ártott volna még a szandálszezon kezdete előtt megjelentetni ezt a cikket. Már lassan vége a nyárnak.

     

    Amúgy, ami szerintem ronda, az az, mikor egy hegyesorrú cipőtől már eldeformálódott lábú nő felvesz egy lekerekített orrú, talpú szandált.

    Ugyanez fordítva. Egyes szandáloknak hegyes, csúcsos kiképzésű az eleje, az pedig a normál lábfejűeknek nem való.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-07-23  15:44
  4. Torolt_felhasznalo_652128
    Torolt_felhasznalo_652128
    2012. július 23. 21:3713.

    Akinek vastag a bokája vagy/és bütykös a lába dögöljön meg?

    Az Isten szerelmére, nem lehetne már inkább békibe hagyni a szerencsétlen embereket, hogy éljenek boldogan, ahogy tudnak vagy kedvük van?

     

     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-07-23  15:44
  5. 2012. július 23. 17:5812.
    a ,,szandi"-tól én is hülyét kapok.... a cikk nagy része meg arról szól h ne vegyünk olyat, ami nagy, meg ami kicsi....áááá.... ez tartalom????
  6. 2012. július 23. 17:3511.

    elrontani a legszexibb szettet is, dehát az istenért ovis rajzokat tettetek fel! :))

     

    különben meg kívánom hogy manapság az legyen a legnagyobb szívfájdalmatok, hogy más miben oldja meg a napi ügyes-bajos életét :) 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-07-23  15:44
  7. 2012. július 23. 17:2410.

    Nagyon jól teszed! Nehogy már pár divatmajom szabja meg, hogy mit illik felvenni és mit nem.

    Nehogy már egy vastag bokájú nő ne vehessen fel azt ami neki tetszik, és nehogy már ciki legyen zoknival felvenni a szandált, ha valakinek úgy esik jól! Ki nem sz*rja le hogy a divatmajma húzza majd a száját? 

     

    Én ezennel bátorítok mindenkit, hogy büszkén viselje azt amiben jól érzi magát és magasról tegyen arra, hogy másnak ez mennyire nem tetszik.

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Daisy48 (9)
    2012-07-23  16:45
  8. 2012. július 23. 16:459.

    Lehet hogy csak én vagyok olyan öreg hogy emlékszem amikor a magassarkú körömcipő hordása zoknival volt divatos.

     

    Nekem egyébként reggel még vékony a bokám, délutánra már  bedagad. Hordjak magamnál kétféle szandált hogy váltsam attól függően hogy éppen milyen a bokám ?

    Nem muszáj az én bokámat nézni senkinek és magasról teszek rá hogy kinek mi a véleménye. 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-07-23  15:44
  9. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2012. július 23. 16:438.

    Alázni bárkit lehet bármivel. :) Mondjuk az már nekem is feltűnt, amikor egyszer felpróbáltam egy ugyanolyan fazonú magassarkút pántosban is meg pánt nélküli változatban is egy cipőboltban (egyik lábamon az egyik, másikon a másik :D ),  hogy a pánt nélküliben optikailag sokkal vékonyabbnak látszik a bokám, hosszabbnak a lábam alsó fele, mivel nem egységben látszik, és nem "töri meg" egy pánt. Azóta valahogy ösztönösen figyelek arra, hogy van-e pántja a cipőnek, és ha igen, hol. Ugyanez a csuklóval is, karkötőben néha vastagabbnak látszik. Mondjuk a csuklóm alapból vékony, szóval hordhatok bármilyen karkötőt, de az is feltűnt már, hogy van, amelyik darab kifejezetten vaskosít. :))

     

    Na, eljutottam saját vakációs mélypontomhoz: érdemben hozzászóltam egy nlc-s divatcikkhez. :)))))))) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_741718 (5)
    2012-07-23  16:10
  10. 2012. július 23. 16:407.
    Azt hiszem tamtamtam az összes helyesírási hibát kigyűjtötte már, szóval ahhoz nem is szólok inkább. Viszont nekem az a szó, hogy "szandi" szúrja a szememet. Egyszer-kétszer még elment, de hogy az egész cikkben ezt kellett "szandál" helyett olvasnom, az a színvonalat eléggé lecsökkentette nálam.
  11. 2012. július 23. 16:396.

    A férjem kitartóan hordja a zokni-szandál kombót. Ráadásul nem is a "titok zoknis" verziót, hanem a - cikk szerint - tiltó listásat.

     

    Engem nem zavar, azt pedig magasról sz...rom le (és a férjem is), hogy az ilyen lúzerek, mint a cikk írója, hogyan vélekednek erről. 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-07-23  15:44
  12. Torolt_felhasznalo_741718
    Torolt_felhasznalo_741718
    2012. július 23. 16:105.
    Ez nekem teljesen új, hogy egy embert még a bokájával is lehet alázni. De ezek szerint lehet. 
    előzmény:
    tamtamtam (4)
    2012-07-23  16:06
  13. 2012. július 23. 16:064.
    További igénytelen mondatok (legközelebb talán egyszerűbb lesz a jól megírtakat kigyűjteni...):

    "Vastag bokához mindig olyan fazon válasszunk, aminek a pántja a boka felett 5-10 centivel van, és mindig magassarkú fazonban gondolkozzunk."

    "Persze vannak olyan divatházak, akik már megpróbálkoztak a bizarra kombinációval, de ez még nem jelenti azt, hogy utcára is hordható lenne."

    "Addig pedig mindenkit szeretnénk megérni arra, hogy a pasiját is beszélje le a hírhedt kombinációról, ami 14 éves kor felett az egyik legnagyobb divatbaki."

    "A bütykükkel nem lehet mit kezdeni, valakinek már egész fiatal korában megjelennek a lábán, pedig sose hordott szoros cipőket, más éveken keresztül sanyargatja a lábfejét és ezért lesz bütykös."

    előzmény:
    tamtamtam (3)
    2012-07-23  15:59
  14. 2012. július 23. 15:593.

    "Ezért aki a bokaosztáson nem a szupervékony sorban állt, az mindig gondolja végig, hogy milyen fazont választ, még akkor is, a galdiártorszandálok például még akkor sem lesznek előnyösek, ha a csapból is az folynak."

     

    Nem kellett volna ezt a mondatot előbb megírni, aztán megjelentetni?

    Igénytelenség rulez továbbra is... 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-07-23  15:44
  15. 2012. július 23. 15:442.
    Kimaradt még egy, amitől a falra mászok: amikor a szandál 2 számmal nagyobb a lábunknál - vagy a már említett kinyúlt pánt-elöl földre harapó ujjak - és a sarkunk 2-3 centivel beljebb van, mint a szandál sarka! Nagyon csúnya, olyan, mintha kölcsön kaptuk volna a szandit, de csakazértis hordjuk, nem baj, ha nem jó.

Címlap

top