Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Órákkal a szülés után lediplomázott

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. július 4. 10:11
A fiatal anya kiváló minősítést szerzett a Cambridge-i Egyetemen, néhány órával azután, hogy életet adott gyermekének. Mire nem képes egy nő?!

Nők Lapja Café: Órákkal a szülés után lediplomázott
  1. 2012. július 4. 16:464.
    meg egyébként is, most kinek lett volna szíve megbuktatni :))
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-07-04  10:11
  2. 2012. július 4. 14:153.

    Nekem is ez jutott elsőre eszembe

    Az elismerés, szerintem, inkább az egyetemet és a vizsgáztatókat illeti meg, akik annyira rugalmasak voltak, hogy bementek a kismamához a kórházba!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_457792 (2)
    2012-07-04  10:11
  3. Torolt_felhasznalo_457792
    Torolt_felhasznalo_457792
    2012. július 4. 10:112.
    Nem akarom a hölgy érdemeit kisebbíteni, de szerintem ez nem olyan nagy ügy, csak egy egyszerű sikeres államvizsga (ami természetesen elismerésre méltó dolog). De nyilván nem az utolsó napban készült fel, hanem az azt megelőző hónapokban - években. Az elismerés, szerintem, inkább az egyetemet és a vizsgáztatókat illeti meg, akik annyira rugalmasak voltak, hogy bementek a kismamához a kórházba!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     

Címlap

top