Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Varró Dani: Misi bölcs

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. június 18. 14:01
Közhely, hogy a gyerekektől milyen sokat lehet tanulni. Sokáig, bevallom, szkeptikus voltam ezt illetően, de a kisfiam speciel tényleg feltűnően okos. Néha egészen olyannak látom Misit, mint egy kínai bölcset, egy Yodát, aki nincs egy méter, de helytelen szórenddel egy másféle világlátásra tanít.

Nők Lapja Café: Varró Dani: Misi bölcs
  1. 2012. június 18. 20:373.

    Persze, de ez a pasi amúgy nagyon jól ír, jókat szoktam vigyorogni rajta. Nekem sajnos még nincs gyerekem, de az öcsémmel nagy a korkülönbség, ezért jól emlékszem a hasonló sztorikra vele kapcsolatban. Mikor ezeket a cikkeket olvasom, eszembe jutnak régi sztorik, aranyköpések... :)

     

    Emlékszem pl., mamámnál voltunk, és a mama csirkét sütött. A tepsit kibélelte alufóliával. Apu megkérdezte: Mama, miért rakott alá fóliát? Erre az öcsém (3-4 éves volt talán): Hogyhogy miért apu? Hát mert alú' fólia! :D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_109248 (2)
    2012-06-18  14:01
  2. Torolt_felhasznalo_109248
    Torolt_felhasznalo_109248
    2012. június 18. 14:012.
    Ezeket a "csodákat" mi nagyik már másodszor éljük át. Természetesen először a saját gyerekeink voltak feltünően és kimagaslóan okosak, intelligensek, aztán az unokáink. Egyébként nem kell elszállni ezektől az időszakoktól. Az iskola megkezdése után ugyanolyan átlag emberek lesznek - tisztelet a kivételnek - mint a többi gyerek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     

Címlap

top