Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

„Nem jön a baba”

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. május 2. 13:28
Magyarországon folyamatosan nő azoknak a száma, akik hiába próbálkoznak akár hosszú évekig a gyermekvállalással. Ma már a párok 15-20 százalékát érinti a probléma, miközben sokszor nem sejtik, hogy akár banális dolog is állhat a nehézség hátterében, komplikáltabb esetben pedig a gond is jól kezelhető.

Tovább a cikkre...
  1. 2016. szeptember 14. 09:525.

    Az új kutatások szerint most már testi sejtet is meg lehet majd termékenyíteni, ez talán a meddőknek nagy esély lehet:


    http://munkahet.hu/hirek/eletmod-egeszseg/igy-lehet-majd- a-meleg-ferfiaknak-egymastol-gyermeke

  2. 2012. május 2. 18:174.
    Ahhoz képest, hogy tavaly egy cikkben a pco még divatbetegségnek lett bélyegezve nem tudom miylen zsóFIKA tollából, nagy előrelépés, hogy itt az egyik okként meg van említve. Igaz, hogy a definíció hiányos és zavaros (rejtett cukorbetegség), de legalább már nem divatbetegségnek titulálják.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2012. május 2. 14:023.
    Ilyet én is-csak magamra kell néznem :D
    előzmény:
    nesze_neked (2)
    2012-05-02  13:28
  4. 2012. május 2. 13:282.
    én ismerek olyan esetet, amikor a párnak nem jött össze a közös gyerek, ez miatt szétmentek, majd másik párral mindketten már szülők. érdekes, de létezik
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top