Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Sminksuli: Így sminkelj állásinterjúra!

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. március 30. 10:39
Sminkesünk, Bertalan Viktória most egy szolid, egyszerű sminket mutat, ami tuti befutó egy állásinterjún.

Tovább a cikkre...
  1. 2015. augusztus 14. 05:247.
    Kicsit altalanos a video.... a siker titka elso sorban a jo vegzetteseg, tapasztalat, nyelvtudas.... a smink meg egyeni dolog....van aki kifejezetten hulla hatasu szinek nelkul..en is ilyen vagyok..oreges, erotlen benyomast keltek igy nem igazan nyerem el a bizalmat...erosebb sminket hasznalok, narancsos ruzs, konturozott szemek....az osszhatas is szamit es miben erzi magat jol az ember ....nyilvan aki nem sminkelos az allasinterjura is eppen hogy...aki meg erosebben szokott vagy muszaj szineket hasznalnia nyugodtan tegye.. az emberek az ossszbenyomasra figyelnek es ha az jo akkor minden okes
  2. 2015. augusztus 14. 05:236.
    Kicsit altalanos a video.... a siker titka elso sorban a jo vegzetteseg, tapasztalat, nyelvtudas.... a smink meg egyeni dolog....van aki kifejezetten hulla hatasu szinek nelkul..en is ilyen vagyok..oreges, erotlen benyomast keltek igy nem igazan nyerem el a bizalmat...erosebb sminket hasznalok, narancsos ruzs, konturozott szemek....az osszhatas is szamit es miben erzi magat jol az ember ....nyilvan aki nem sminkelos az allasinterjura is eppen hogy...aki meg erosebben szokott vagy muszaj szineket hasznalnia nyugodtan tegye.. az emberek az ossszbenyomasra figyelnek es ha az jo akkor minden okes
  3. 2012. március 30. 17:435.
    Igen, jól látod.
    Igen mindenütt a szép vonzó formák, a fiatalság, a valóság pedig teljesen más.
    Szerintem egy igazi pofi pont azt mutatná be, hogy a hétköznapok "Jucika nénijéből" hogyan lehet kifutóra való manökent varázsolni, mert szerintem lehet. Engem is ért már meglepi a smink lemosásakor, úgy, hogy a fal adta a másikat. Ezért érdeklődöm, hogy miért a sokadik vonalból előkerült önjelölt, nevesincs (már bocs) sminktanár mutat be egy ilyen lapban. Az is igaz, hogy egy komoly átváltoztató smink elkészítéséhez érteni kell, kell tudás, tapasztalat, ezekhez pedig sok idő, tanulás, kitartás .... kell, és nem egy sminkiskolának nevezett saját intézmény. Azt is értem, hogy támogatni kell a vállalkozásokat cserébe az itteni megjelenésért, de nem gondolom, hogy egy jól elkészített weboldal elegendő valaki munkásságának, tudásának megítéléséhez.
    Üdv: Tibi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_403394
    Torolt_felhasznalo_403394
    2012. március 30. 11:544.

    Jaj, ugyan. Az nem baj, hogy ismeretlen a sminkes, egy kezdő is lehet jó. Ha meg egy felkapott sztársminkes kapna rovatot, az lenne a baj, hogy

    nem kap senki más lehetőseget.

     

    Engem az zavar, hogy mindig tökéletes arcbőrű, gyönyörű modelleken mutatják be ezeket a hétköznapi sminkeket. Ez a lány, ha nem ken magára semmit, akkor is szép, elmehetne úgyis egy állásinterjúra.

    Ha már hétköznapi emberekhez szólnak, akkor sminkeljenek ki egy hétköznapi harmincas nőt, májfoltostul, elkapart pattanásostul, miteszerestül. Na, ilyen alapból nem semmi natúr sminket csinálni. 

     

     

    előzmény:
    Tibcike (2)
    2012-03-30  10:39
  5. 2012. március 30. 10:503.

    Pénz...

     

    A kevésbé ismertnek kevesebbet kell fizetni, mint a felkapottnak... Ennyi...

     

    előzmény:
    Tibcike (2)
    2012-03-30  10:39
  6. 2012. március 30. 10:392.
    Sziasztok!
    Mindent értek, hogy készülni kell az állás interjúra, meg szépnek kell lenni de visszafogottnak is, csak azt nem értem ezt miért pont egy önjelölt "sminkes oktatónak" kell elmagyarázni egy ilyen újság keretei között.
    Megnéztem az "oktató" honlapját, de semmi meggyőzőt sem találtam, amivel Ő több vagy jobb bármelyik sminmkesnél.
    Vannak ebben az országban számosan akik az elért számos versenyeredményük okán sokkal inkább rendelkeznek tudással, tapasztalattal, hiszen nemzetközi porondokon mérették meg tudásukat, igaz ettől még nem biztos, hogy jó tanárok, mégiscsak elismert tudással rendelkeznek.
    Kérdésem tehát, hogy mi módon lehet, hogy nem sokat tapasztalt, sok versenyen járt, és kiemelkedő eredményt elért sminkes (S Zita, D Barbara, R Ági stb...) okítja itt a tanulni vágyókat?
    Természetesen a Viktóriával nincs semmi gondom, de miért pont Ő? Kinek a kije Ő?
    Szerintem az újságnak sokkal többet hozna egy ismertebb, eredményesebb oktató a weblapján, de érdekes ezt itt senki sem gondolja így.
    Üdv: Tibi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top