Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Külföldi munkavállalás

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. február 25. 12:30
Maradni nehéz, de menni se könnyű. Négy ember mesél, aki döntött: külföldre megy dolgozni. Vajon megéri?

Tovább a cikkre...
  1. 2015. június 22. 21:377.

    Pirinyót elkéstél az aggódással, a topik 2012-es! :)


    Ezen felül ez is biztosan elkerülte a figyelmedet: "A feleségével és a kisfiával indul két évre az Egyesült Államokba, majd Hollandiába Balázs egy ösztöndíjjal,"


    Érdekes lenne megtudni, most vajon mi lehet a volt interjú-alanyokkal?!


     

    előzmény:
    limasportingcristal (6)
    2015-06-22  20:31
  2. 2015. június 22. 20:316.
    Balazs a 37 eves kozgazdasz mondja, hogy 2 evre az Egyesult Allamokba akar menni. Nem tudom, hogyan akar majd ott dolgozni, hogy kap~e engedelyt ra. Hogy valaki dolgozhasson Amerikaban, kell letelepedesi engedely. Ha ez nincs es dolgozik, abbol bajok lehetnek. "Feketen" nem lehet dolgozni, meg borton is jarhat erte. Mert aki "feketen" dolgozik, az nem fizet adot, es ezert komolyan megbuntetik.
  3. 2012. március 2. 11:115.
    Hat az Orvosokat a magyarallam kitanitja x osszegert es kulfoldre mennek.
    Kulfoldon a tandij 4-5 ezer euro korul mozog amerikaba meg tobb ja persze ez evente.
    Mindenkinek joga van menni de eloszor fizesse vissza a tandijat amit az ado fizeto polgarogtol vesznek el az o tanitasara, mert kulfoldon szegeny gyerek nem tanul se orvosnak se semminek Amerikaba ha nem jarnak magan iskolaba eselyuk sincs egyetemre bekerulni a maganiskolak 500 $ per ho.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2012. február 25. 15:554.
    De, szerintem is igazad van!
    előzmény:
    trulla (3)
    2012-02-25  13:24
  5. 2012. február 25. 13:243.

    tudom, akit nem érdekel, ne szóljon hozzá, de nem lerágott csont már ez a külfödre menetel??

    Mindenkinek van legalább egy-egy ismeröse, akinek bejött ill. akinek nem, mi értelme van még Jucikát meg Jancsikát is bemutatni?

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-02-25  12:30
  6. Torolt_felhasznalo_157411
    Torolt_felhasznalo_157411
    2012. február 25. 12:302.
    Érintve vagyok a lányom miatt.....lehet, hogy az álma szertefoszlik, mert félévente 180 000 Ft-t csak diákhitellel tudnánk előteremteni. Köszi Fidesz, elintézted, hisz ti úgy küzdötök az emberek eladósodása ellen, hogy az még azért a diploma előtt tutira meglegyen......Mielőtt nekem esne egy-két véresszájú fizetett fidesz agymosott.....azzal egyetértek, hogy nem kell ennyi diplomás! Az elintézés módja és az idő szűkössége az, ami kiveri a biztit!!! Nem másfél hónappal a jelentkezés előtt!!! kellene "rózsának" ötletelni, és baj van a számolásával is...tuti nem tanult matekot, vagy ha igen c@r egyetemen....250 gazdasági ember az országban állami, ja a többi meg fizessen!!! Nem nem akartunk műszaki pályára menni, és ha akartunk volna , ez a másfél hónap mire is elég?? 2 éve választottunk faktot célirányosan.Oké aláírjuk itt maradunk az országban ha már tanított minket eme nagyszerű kormány....Ők aláírják azt, hogy LESZ ÁLLÁS ÉS MUNKA? miután végzett a gyerek?? Mert akkor minek is menne külföldre??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top