Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mi köze a pénznek a hűséghez?

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. február 24. 17:34
A harmonikus házasság titka, hogy a családi büdzsé nagy részét a férfi vigye haza – állítólag.

Tovább a cikkre...
  1. 2012. február 28. 12:2245.

    Egy uismerősöm 56 éves NŐ, igazi nagybetűs Nő, olyan kisugárzással, hogy bármelyik csinike 20 évest übereli, és buknak is rá a "pasik", egészen 35 éves kortól. Mondta neki az egyik, hogy a huszonéves csajok sajnos egyre inkább kiüresedtek, és csak a külsőségekről szólnak, na arról meg nem is beszélve, hogy mennyi köztük a műnő. Természetesen, tisztelet a kivételnek. Aki csak erősíti a szabályt:)

     

    Nehogy már egy nő 40 után ne lehessen szép és vonzó.... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_254605 (24)
    2012-02-25  15:28
  2. 2012. február 28. 10:3544.

    A cikk arról szól, hogyha a férfinek nincs keresete akkor gyakoribb a  félrelépés. De ugyebár, ha nincs kereset munka sincs, amivel jobban lekötné magát.  Gondolom egész nap nem a munkakeresésével van elfoglalva.

    Más, nekem van egy barátnőm, ő jóval többet keres, mint a férje újabban.

    Nem írom le mivel, de tisztességes munka, nagy felelőséggel. Panaszkodta a hölgy pár hónapja mennyire megromlott a kapcsolata a férjével, pont a magas keresete miatt, úgy fogalmazta meg, ammiatt, mert a férjének kisebbrendűségi érzése van. Mert ő még az a korosztály, akit úgy neveltek, a férfi legyen családfenntartó, pedig a barátnőmék sem őskövületek.

    Más, aki lequr-váz egy nőt, mert el jogosan várja el, hogy a férje, gyerekei apja többet keressen, javaslom olvassa el "Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő?" című könyvet. Sokszor előveszem, humorosan kitárgyalja sok igazsággal aférfi és nő kapcsolatát. Ehhez a témához a könyvből az illik legjobban, hogy vannak nők, akik irígylik ismerősök körében, ha a másik nőnek a barátjának, párjának szupi autója stb. van. De miért? Kérdezi a könyv szerzője? Hiszen az ősi világban nem annak volt több nője, aki több zsákmányt ejtett el? Magyarázata könyv szereint: a gének belénk vannak progizva, mondhatsz akármit, ez akkor is így van, és a nő mindig affelé a férfi felé fordul nagyobb rokonszemmel, aki a leendő gyermekei apjában a felnevelés biztonságát látja. Még a tudatalattiba is ez van belprogizva. A férfi pedig elvárja a nőtől tudatalatthogy a nő szép legyen és jó alakú. Ugyan miért? Mert a nő génjei is fontosak a leendő gyermekéhez. Mindenkinek ajánlom a könyvet, jó szórakozás és sok igazság rejlik benne, és bele ne kössetek, ez nem reklám volt.

     

     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-02-24  17:34
  3. Torolt_felhasznalo_483454
    Torolt_felhasznalo_483454
    2012. február 28. 09:2643.
    A pénzes pasi se egyforma, van tisztességes és simlis, nem lehet egy kalap alá venni, hogy pénzes.

    De már maga a pénzes pasi megnevezés is elég közönséges.

    Álságos, irigy és savanyú a szőlő ezen témázni.

    Vedd tudomásul, hogy ŐSZINTE szerelem, csak csóringer és csóringer között létezik.
    előzmény:
    etilany (41)
    2012-02-28  09:04
  4. 2012. február 28. 09:0642.
    Elnézést  a hibákért, úgy látom, pár betűt megettem:)
    előzmény:
    etilany (41)
    2012-02-28  09:04
  5. 2012. február 28. 09:0441.

    Érdekes amit írsz:). Meg még hozzá adódik jópár körülmény:).

    A nők nagy része végig sem gondolja, hogy a pénzes pasi, a korától függetlenül lehet bizony nagyon óképű és vonzó. Esélyes, hogy egy ilyen pasba sok nő beleszeret. Ha hozzá is megy, miért lenne qrva vagy érdeknő? Miért olyan hihetetlen, hogy szereti az illető pasit? Vagy, ha valaki gazdag, akkor azt már nem is lehet érdek nélkül szeretni? A másik dolog meg, hogy egy 40-es 50-es pasi még nézhet ki nagyon sármosan, ha sikeres és karriert futott be, akkor ez még hozzátesz a sármjához, mert magabiztosság ugárzik belőle. Bizony ez is lehet vonzó egy huszonéves számára is akár.

    A nők nagy része, aki leqrváz egy másikat, mert pénzes pasihoz megy feleségül, az bizony nagy valószínűség szerint nagyon-nagyon irigy, és ki tudja, talán magából indul ki...... :P

    előzmény:
    garylineker (34)
    2012-02-27  12:10
  6. 2012. február 27. 15:4440.
    Ez így baromság. Ha erről szól, az nem kapcsolat. Akkor meg minek legyen hű hozzá bárki?
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-02-24  17:34
  7. 2012. február 27. 14:5239.
    Nekem is pont ez fordult meg a fejemben.
    előzmény:
    DanceWithTheDead (29)
    2012-02-27  08:26
  8. Torolt_felhasznalo_483454
    Torolt_felhasznalo_483454
    2012. február 27. 14:4438.
    Sok pénze van az egyetemnek, ilyen alibi állásokat betöltőeket fizetnek.

    NEM lehet következtetés levonni általános érvényűre.

    Ez akkor volna korrekt, ha azzal kezdenék, ennyi embert vizsgáltak és abból ennyi így, annyi úgy!

    De ebből azt nem lehet mondani, hogy egy másik ekkora vizsgált bandi is pont így viselkedne.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-02-24  17:34
  9. Torolt_felhasznalo_422796
    Torolt_felhasznalo_422796
    2012. február 27. 14:1037.
    Jó, amit írsz, van benne igazság... de azért hidd el, kell ahhoz a nő is!
    előzmény:
    garylineker (34)
    2012-02-27  12:10
  10. 2012. február 27. 13:5536.
    Így van, egy komoly potenciális és általában valós vitaforrással kevesebb van így egy kapcsolatban.
    előzmény:
    rockcica (32)
    2012-02-27  11:15
  11. 2012. február 27. 13:5335.

    Akkor nincs is baj, ha a kereslet és a kínálat találkozik,a baj akkor van, ha x idő után már nem.......

    OK, ha vki gyesen van,az teljesen más, mert anyagilag is és sok tekintetben kiszolgáltatott a környezetének, a munkahelyének is pl., de könyörgöm előtte és utánna már csak illene vmit letenni az asztalra...Nem ?

    előzmény:
    rockcica (31)
    2012-02-27  11:07
  12. 2012. február 27. 12:1034.

    Érdekeseket írtok, ugyanakkor az a benyomásom, mintha nem nők írnák egyik-másik bejegyzést, hanem 16 éves kamaszok:)

    Ha pénzes pasi kerül a szóba, óhatatlanul megjelenik vmi útszéli kurva is a bejegyzésekben és ez háát...elég gyerekes gondolkodásra vall tőletek.

    EGy fontos tényezőt nem vesztek figyelembe: nagyon sok férfi 40-50 éves korára fut be karriert. De ugyanezek a férfiak huszonévesen kis gátlásos emberek voltak, akik - és ez nyilván nem esik jól egyik-másik nőnek - nem szerelemből, a vágyaik által vezérelve választottak partnert maguknak. Miért? Mert sikerek hiányában az önbizalmuk sem nagy, így sosem mertek odamenni egy olyan lányhoz, aki valóban tetszett nekik.

    Jó esetben karriert futnak be 40 éves korukra: egyre több elismerést kapnak, mind erkölcsileg, mind anyagilag, az emberek kezdenek odafigyelni rájuk. És ekkor eszükbe jut, hogy namost oda mernék menni ehhez meg ahhoz a nőhöz. A gond az, hogy akármennyire igyekszik a nyomában a feleség - tehát nem hízik el a gyereknevelésben - bizony az a feleség mégiscsak az a "nincs ló, jó lesz a szamár is" nő.

    A nő, aki megjelenik az immár karriert befutott férfi mellett, nem kurva. A képlet fordítva van: a férfi jelenik meg a nő körül. Természetesen egy normális nő, felismerve a férfi körülményeit (feleség, család), nem megy bele a viszonyba.

    Ha meg akarjátok tehát érteni a pénzessé lett férfiak gondolkodását, akkor gondoljatok bele abba a szituációra, amikor immár felnőtt fejjel újraéltek egy kamaszkori eseményt (tanár-diák konfliktus, haverok, stb.) és azt mondjátok, na a mai eszemmel és a mai lehetőségeimmel ezt és ezt másképp csinálnám...

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-02-24  17:34
  13. 2012. február 27. 11:1733.
    Nem kell messzire menni, focista - barátnők, feleségek.. nagyon szerelmesek, általában átigazoláskor, de nem örökre, csak a következőig. Kérdés, hogy jobban, vagy rosszabbul fog keresni. Ha jobban, akkor nagyon szerelmesek, DE ugye a távolság, meg egy harmadik személy, embere válogatja, hogy meddig tűr. Mert a pénz szerintük NAGY Úr.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  14. 2012. február 27. 11:1532.
    Végül is ebben is van valami.Tényleg szerintem is jobban nőzik egy olyan faszi,aki tele van pénzzel,mert tudja bármit,bárkit megvehet.Az én véleményem szerint az a jó,ha egyformán keres egy pár mindkét tagja,és tudják egymásról,mire költik a zsebpénzüket  is.Így akkor a nőknek nincs félnivalójuk,és legalább a pasik is tudnak egy kicsit ironizálni,hogy"már a 20.pár cipőt vette meg az asszony"mégsincs elég cipője...
    előzmény:
    Aliz52 (3)
    2012-02-24  19:17
  15. 2012. február 27. 11:0731.

    Tényleg!Feleségkurva:ez jó!

    Én is hülyét kapok,ha a nő egy fillért sem tesz le az asztalra.Más a szitu,ha frissen szült anyuka.De vannak olyan nők,akik tényleg erre alapoznak :gyorsan férjhez menni,gyereket szülni,és tartsa el a faszi,mert az így tök kényelmes.z ismeretségi körünkben is nem egy ilyen qrva van,aki így akarja befogni a pasit.

    előzmény:
    BBÉVI (30)
    2012-02-27  08:43
  16. 2012. február 27. 08:4330.
    Elég fura, úgy látszik nem vagyok átlagos ebben a vonatkozásban sem, mert nekem nagyon ciki lenne, ha a férjem tartana el........Ezek a feleségkurvák (én így hívom őket) képesek az egész életüket anyagi értelemben is a férjükre alapozni, ha meg borul a bili vmiért, akkor jön a küszöbrágás és a sírás.....Nagyon igaz a mondás, ha addig takarózz,amíg a takaród ér, de a sajátod és nem másé!
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-02-24  17:34
  17. 2012. február 27. 08:2629.
    egy újabb agyatlan kutatás, agyatlan eredménnyel. mennyit kaptak a kedves kutatók ezért? és ezzel hány %-ban járultak hozzá a házi kasszához. ezt a baromságot! ez sok hülye kutatás csak azt a célt szolgálja, hogy tudományosan is alátámasszák (most mondhatnám, hogy a férfiak, de nem kutattam a témában :D), hogy a kialakult férfi-női szerepkör úgy jó, ahogy van. éljen a 21. század!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_118041
    Torolt_felhasznalo_118041
    2012. február 26. 15:4528.

    A véleményünk eltérhet...azzal semmi baj nincs.... :)

    De ne írd le a negyvenes nőket, mert Te is leszel annyi és akkor kiírod magadat is? :) Netán gondolod a kutyának sem fogsz akkor már kelleni? 

    A férfiak, meg hogy mit mondanak.. legalább is némelyik?! Háát, amelyik így nyilvánul meg, ahhoz ne menj hozzá feleségül, mert negyvenéves korodban nagy esélyed lesz rá hogy lecserél...! :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_979457 (27)
    2012-02-26  13:53
  19. Torolt_felhasznalo_979457
    Torolt_felhasznalo_979457
    2012. február 26. 13:5327.

    En nehany (8-10) ferfi velemenyet irtam itt le, amit sajat fulemmel hallottam ezekrol a "nok altali feltetelezesekrol" (ok mondtak igy). Te sajat tapasztalatodrol beszelsz.  Pont ugyanannyira beszelsz te is olyan dolgokrol, amiket szerinted en nem tudhatok, mint en :)

     

    Nem egyezik a velemenyunk, de ez nem gond. Legalabbis nekem nem. :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_118041 (26)
    2012-02-25  17:34
  20. Torolt_felhasznalo_118041
    Torolt_felhasznalo_118041
    2012. február 25. 17:3426.

    Nézd én a környezetemből és magamból indultam ki...!

    Bár manapság nehéz a pár találás, minden olyan embernek, aki megnehezíti magának, / igen, a legtöbben megnehezítik maguknak és többet akarnak, várnak mint amit megérdemelnek, vagy nem hiszik el magukról, hogy megérdemlik...ez a kettő, a két véglet, ami gúsba köti őket/ így nagyon nehéz! 

    De, hogy a kutyának sem kellenek, az nagyon erős!

     

    "De nem gondolom azt, hogy ha pasit kellett volna keresnie, akkor konnyu dolga lett volna."

    Az hogy mit gondolsz, az majdhogy nem mindegy, az nem ugyanaz, hogy mi történt volna ha...de a ha sem számít....! :)

    Te feltételezésről beszélsz én meg tapasztalatról...ennyi a lényeg.

    A 40-es nőkért igenis döglenek a pasik, az megint más dolog, amikor párkapcsolatot keres valaki...arról fent írtam...

     

    "Mert ok szoktak csak jot rohogni az ilyeneken (es favoritjaik tovabbra is a 22-25 eves lanyok). "

    Más, vagy mások nevében pedig sose nyilatkozz, mert nem tudhatod...sosem tudhatod, én sem, de más sem...! Ha érted?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_979457 (25)
    2012-02-25  15:46
  21. Torolt_felhasznalo_979457
    Torolt_felhasznalo_979457
    2012. február 25. 15:4625.

    Errol szoltal mar a ferfiaknak is? :)

     

    Mert ok szoktak csak jot rohogni az ilyeneken (es favoritjaik tovabbra is a 22-25 eves lanyok).

     

    Egy friss harmincas no, aki kapott mar ilyen kor e-mail-eket, amit szinten harmincas nok gyartanak.  :)

     

    Ne haragudj, lehet ma tul ironikus vagyok, de ez nagyon nem a valosag. Megneznem, hogy hany 40 koruli no utan kapkodnak, amikor meg a harmincasok is igen nagy bajban vannak. Megkerdeznek nehany szingli negyvenes not, hogy mennyi kapkodnak utanuk a ferfiak. Sajnos szerintem semennyire. Nokent osztom egyebkent a velemenyed, de egy ferfit kerdezz csak meg errol, hogy kezdene-e szivesen egy negyvenes novel. Edesanyam ra az elo pelda, hogy 40 eves kora utan talalt ra az igazi stilusara, akkor kezdett el ugy oltozkodni, hogy orom volt mindig ranezni, valahogy sugarzott belole a noiesseg, a lelke szabadsaga, az ero, a humor, egyszeruen A NO. De nem gondolom azt, hogy ha pasit kellett volna keresnie, akkor konnyu dolga lett volna.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_118041 (21)
    2012-02-25  06:01
  22. Torolt_felhasznalo_254605
    Torolt_felhasznalo_254605
    2012. február 25. 15:2824.

    "Egy 40-es nő a kutyának sem kell...??!! Dehogy nem! Akkor vagyunk csak igazi NŐK..."

     

    YEEEESSSSSS!!!!!!!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_118041 (21)
    2012-02-25  06:01
  23. Torolt_felhasznalo_324086
    Torolt_felhasznalo_324086
    2012. február 25. 10:4923.
    Már a fórumindító első mondata hibásan hangzik!!!!!!! A többivel sem értek egyet. No comment!
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-02-24  17:34
  24. 2012. február 25. 09:1322.

    Köszönöm a fiatalok nevébe is!

     

    Nekem is ez a véleményem, mint neked!

     

     

    "Egy nő kora egyáltalán nem számít. A legszebb dallamokat a régi hegedűkön játsszák! "
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_118041 (21)
    2012-02-25  06:01

Címlap

top