Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Biztos, hogy jó nő kell a pasiknak?

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2011. december 13. 16:29
Modellekről álmodoznak, aztán elkezdenek járni egy átlagos külsejű nővel, és a kapcsolat működőképes. Akkor minek a bombanő?

Tovább a cikkre...
  1. 2016. október 20. 00:3066.

    házasság után látta először smink nélkül a feleségét,el is vált tőle


    http://www.blikk.hu/aktualis/hazassag-utan-latta-eloszor- smink-nelkul-a-feleseget-el-is-valt/n7bmvzs

    előzmény:
    elsi1 (64)
    2016-10-18  13:12
  2. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2016. október 18. 14:3665.

    De a moslékosvödör nem tud papucsot csinálni a férjéből.


    Hacsak nem erősebb egyéniség, mint a férfi.

    előzmény:
    Dnanga1 (61)
    2016-10-13  18:35
  3. 2016. október 18. 13:1264.

    A nemzetközi modellvilágba 174 cm  a   belépő,de igazából az a jó,ha inkább 18 felé tolódik el  a magasság.


    Sok pasi meg kifejezetten a pici,alacsony nőket kedvelik, eleve a magyar pasik átlagmagassága 176 cm, most ezt 175 cm-s nő felvesz csak egy 5 cm-es cipőt....


    De sok magas férfi is kifejezetten az alacsony,középmagas nőket kedveli.


    Nagy mellek ugyanez:sok pasi kifejezetten  a kismellűeket szereti.

    előzmény:
    rockcica (13)
    2011-12-13  17:53
  4. 2016. október 18. 13:0063.

    Kedves dani zsuzsanna!

    Ezzel nem értek egyet... mármint a 14-20 évvel..
    Van egy "szeretőm" lassan 11 éve (természetesen nem a párjaim mellett, hanem a köztes időszakokban mindig vele vagyok...) s ennyi idő után is ugyanolyan hévvel teper le az ajtóban mint anno 19 éves koromban....
    Ez nem külsőleg dől el, hanem a fejben...

    A szép nő és a bombanő közt azért azt gondolom van némi különbség, sőt...
    Persze bárkiből lehet valami fajta mű nőt csinálni aki a címlapokon jól fog mutatni, s a mű férfiak meg is nézik maguknak, de azt gondolom az igazán szép nők nem ettől szépek. Attól, hogy eleve szépnek születtek, s e mellé belülről sugárzik belőlük a nőiesség, a sexualitás, az erotika...

    Azt viszont nem tagadom, saját magamról tudom az, hogy fenntartsam eme külső állapotomat igen sok időbe és pénzbe kerül. Pedig én egyáltalán nem vagyok híve a műtéteknek, sőt!
    Rajtam nem látni mű körmöt, mű hajat, nem szolizom (rettenetesen árt a bőrnek!) és nem költök ráncfelvarrásra sem.
    Csupán ha a napi dolgokat nézzük, arctisztítás, hidratálás, frizura (1000 féle hajpakolás) torna, smink stb. Így sem 3 forint havonta....
     
     
     
     
    Sarkallatos pont,tehát a jónőséghez pénz kell és ha van két azonos adottságú nő, és az egyik havi 40.000-et költ magára a másik havi 4000-ert,akkor az előző bombanő,az utóbbi meg átlagnő?
    És ne jöjjünk azzal,hogy nem pénzkérdés a szépség,mert még  modellek,színésznők is őrült összegeket költenek magukra,pedig ők elvileg eleve szépnek születtek.
    előzmény:
    MissNickole (42)
    2011-12-18  00:23
  5. 2016. október 18. 12:4562.


    Ki  jó nő? Manapság sokszor az anygonflancolt, agyonglancolt műnő, műhaj,műköröm,műmell és aki nem csnálja ezeket magával,csak "szimplán" egy helyes nő,az sokszor megkapja,hogy igénytelen és csúnya.




    Egyébként a modellekhez:sokszor köze nincs a képekhez a valósághoz, a modellek civilben sokszor olyanok,hogy elmennél mellettük az utcán.



    előzmény:
    Dnanga1 (61)
    2016-10-13  18:35
  6. 2016. október 13. 18:3561.

    Ez igaz. Volt egy munkatársam, egy igazi szépség. Mondom ezt még női szemmel is. Fekete Kleo frizura, hozzá mélykék szemek, duzzadt ajkak, irigylésre méltó alak. Ráadásul természetileg is egy angyal volt.  A férje, meg fél fejjel alacsonyabb, (mesélte, miatta mondott le a magas sarkú cipőről), nagy orrú, kopaszodott is. Sokszor viccelődtünk, mit tudhat az ágyban ha ez a nő már huszon valahány éve kitart mellette. Minden mozdulatukon látszott, hogy szeretik egymást. 
    A másik oldal az egyik rokonom volt. Hétköznapi arcú, seszinű hajú, testes nő volt, szült nagy hirtelen három gyereket, azóta nem dolgozott. Mit mondjak, aki az útjába akadt, meg is kapta. Rokonom vagy nem, de agyilag eléggé buta volt. A férje nem volt annyira jóképű, de testileg egy Adonisz. Abból állt az élete, hogy ugrált a felesége mellett, mert ha Gitta megkérdezte hol a papucsom, szó szerint a férje felelt neki, hogy itt vagyok szívem. Nem értettem soha, hogy mi tartja az mellett a nő mellett. Mondjuk, azokat a férfiakat sem értettem meg, akiknek kellett ez a nő. Anyám annak idején elintézte egy mondattal, miszerint tüzet oltani a moslékos vödör is jó.

    előzmény:
    feszilvia (2)
    2011-12-13  16:29
  7. Torolt_felhasznalo_905072
    Torolt_felhasznalo_905072
    2016. október 13. 14:1960.

    Tehát,te szépnek is születtél? Micsoda beképzeltség! Légy' el a szépségeddel szerényen magad, és hagyd békén a gyengébb külsejűeket!

    előzmény:
    málnamacs (52)
    2011-12-21  13:23
  8. 2011. december 31. 19:0259.
         Teljesen egyetértek.Írtam is a fórumba.Aki tudatosan csúnyább nőt választ(aki szerinte csúnya) azzal a céllal,hogy ne szedjék el annak  kicsi az önértékelése.Boldog új évet!
    előzmény:
    málnamacs (47)
    2011-12-20  10:15
  9. 2011. december 31. 18:5758.
    Boldog új évet!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  10. 2011. december 31. 18:5657.
    . A jól megszokott, kényelmes kapcsolat, a partner kiismert szexuális, érzelmi és egyéb igényei biztonságot nyújtanak, és ez mindez még erősebb, ha a nő alárendelt szerepet játszik.

    ,,Nem elhanyagolható a biztonság és a kényelem iránti vágy sem, amit akár lustaságnak is lehet nevezni. A jól megszokott, kényelmes kapcsolat, a partner kiismert szexuális, érzelmi és egyéb igényei biztonságot nyújtanak, és ez mindez még erősebb, ha a nő alárendelt szerepet játszik.
    Csaba (36) szerint kifejezetten óvakodni kell feltűnő szépségektől, legalábbis akkor, ha az ember társat, és nem kalandot keres. „A nagyon szép nők nagyképűek, hiszen csak abból megélnek, hogy jól néznek ki. Jó nőt nem szabad feleségül venni. Másoknak is be fog jönni, és nem lesz hűséges. Ez alap.”"
    Ez egy tipikus nőgyűlölő duma.Ezek a férfiak begyepesedettek és megrekettek.Nekem is volt olyan pasim aki otthagyott 4 hónap után és utánam csak olyan nőkkel jött össze akiket könnyebb átugrani mint megkerülni mert úgy gondolta nem szedik el tőle.Az ilyen pasiknak csak arra kell a nő,hogy vezesse a háztartást meg alacsony az önértékelése. Sértené az egóját ha esetleg más férfi is megcsodálná kedvesét nem pedig a büszkeségét növelné.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  11. 2011. december 30. 23:5756.
    Látom érvényes az a mondás,hogy mindenki olyan párt talál/választ magának amilyet megérdemel.Aki alapból elutasítja a jó nőket az tudja valahol ,hogy a kevésbé jót érdemli meg és még el is fogadja.Sokak szerint szép nő vagyok és rendes . A rendeseket vonzom mert valószínű azok érdemelnek meg és taszítom a tuskóbb ,önzőbb pasikat. Az is igaz kinek mi a jó és szép.Relatív.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  12. 2011. december 30. 23:4655.
    ,,A nagyon szép nők nagyképűek, hiszen csak abból megélnek, hogy jól néznek ki. Jó nőt nem szabad feleségül venni. Másoknak is be fog jönni, és nem lesz hűséges. Ez alap.”"
    Az ilyen pasinak is komlexusa van.Menjen pszihológushoz vele.Az ilyeneket szokták megcsalni mert kiprovokálják.Ha annyira alulértékeli magát,hogy lemond egy egy kívánatos,szép nőröl a saját rovására akkor nagyon sajnálom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  13. 2011. december 30. 23:4054.
    Az olyan férfinek alapból gyenge az önbecsülése aki abból indul ki,hogy a szép nő meg fogja csalni.Az ilyen megérdemli a sorsát. Nem egy történetről hallottam mikor a férfi a két nő közül a csúnyábbat választja mert azt gondolja nem lép félre.Na hoppá!!!A csúnya nővel meg az volt a ,,gond" ,hogy nagyon szerette a sexet és azért lépett félre.
    Az a férfi aki maximálisan kielégíti a nőpartnerét és agyonkényezteti a sexbe és nem kéthavonta meg évente kétszer ,annak nője kb.5-10%valószínűséggel fog mást keresni.Aki nem így látja az nem ért a nőkhöz. (egy sokak szerint szép 32 éves 2 gyerekes nő aki sose lépett félre és sexéhes)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  14. 2011. december 21. 15:1653.
    Majd ha megcsalja a csúnyácska barátnő, elgondolkodhat:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_699493 (49)
    2011-12-21  11:41
  15. 2011. december 21. 13:2352.

    Meg az ilyen a jó nő alatt többnyire kicicomázott műnőt érti , nem azt aki szépnek született.

     

     

     

    előzmény:
    málnamacs (51)
    2011-12-21  12:25
  16. 2011. december 21. 12:2551.

    Ritka ostoba pasi , az biztos.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_699493 (49)
    2011-12-21  11:41
  17. 2011. december 21. 12:2450.
    előzmény:
    Szendeszundi (48)
    2011-12-21  10:53
  18. Torolt_felhasznalo_699493
    Torolt_felhasznalo_699493
    2011. december 21. 11:4149.

    "„A nagyon szép nők nagyképűek, hiszen csak abból megélnek, hogy jól néznek ki. Jó nőt nem szabad feleségül venni. Másoknak is be fog jönni, és nem lesz hűséges. Ez alap.”"

     

    Na ez a faszi sem kéne! 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2011-12-13  16:29
  19. 2011. december 21. 10:5348.
    Igazad van, málnamacs. Lehet másnak semmitmondó vagy egyenesen ronda, ha nekem ő a legszebb! Nekem is  volt már nagyon csúnya barátom, kétszer is és a kapcsolat nem a külsejük miatt futott zátonyra! A mostani párom szerint gyönyörű vagyok, és én is sokszor elgyönyörködöm benne, pedig mackós és kicsit pocakos is, de a legszebb szeme neki van a világon, söprű pillákkal! És lehet, hogy mikor ő azt mondja rám, hogy gyönyörű vagyok, akkor épp lapos a hajam és karikás a szemem, és más csak egy fáradt nőt lát...
    előzmény:
    málnamacs (47)
    2011-12-20  10:15
  20. 2011. december 20. 10:1547.

    Az a legfőbb gond az ilyen kis irományokkal , hogy az "elkövető" többnyire keveri a "szép , vonzó" és a "média által éppen szépnek kinevezett " fogalmakat.

     

     

    Nem mindenkinek az tetszik aki a különféle magazinok  x legjobb nő / pasi féle listáin szerepelnek...

     

     

    A legtöbb ember aki nem model külsejű partnert választ nem azért teszi mert nem " nem jutott szebb " vagy " nehogy elszedje valaki  tőle" hanem mert azt az embert szereti és tartja vonzónak.

     

     

     

    Aki valóban olyan  partnert választ aki szerinte ronda és visszataszító , annak komoly problémái lehetnek...

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  21. 2011. december 20. 10:0546.
    előzmény:
    Sveta (39)
    2011-12-17  19:40
  22. 2011. december 18. 21:3945.
    Sohasem voltam "pláza cica", sohasem éreztem magam bombanőnek, de csúnyának sem! Ez tiszta hülyeség h csak a csúnya nők kelnek el... 20 éve házas vagyok, a cikk szerint akkor bányarém vagyok?? hahaha
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  23. 2011. december 18. 11:5544.
    Nos mint írtam is, nem a párjaim mellett, hanem a köztes időszakokban.
    Én ezt tartom biztonságosnak nem vagyok az a fajta akinek ha évekig nincs komoly valakije minden héten mással fekszik össze.
    Nem csak sexre használjuk egymást azért is tettem idézőjelbe, néha egy mozi, vacsora, sőt sexmentes komoly beszélgetős este is belefér....

    Én egyébként el tudom képzelni, hogy valakit 15 év után is kívánjak akkor is ha együtt élünk, ugyanis az egyhangúság és az unalom ellen azért lehet tenni nem is keveset:) Mind az ágyban, mind pedig egyébként...
    Az persze már más kérdés, hogy mai rohanó világunkban pont erre nem áldozunk elég figyelmet és időt:( mindenkinek csak a munka, rohanás, gondok....:(

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  24. 2011. december 18. 11:0643.

    hogy lehet úgy 11 éve szeretőd,hogy párjaid mellett,vagy közte?

    19 évesen volt előszőr?és azóta mindíg csak akkor használod ha szeretőre van szükséged?magyarán sexre?

    hát úgy simán eltarthat sokáig ,akkor neki te vagy az akiben látja a sex szimbolumot,vagy titkos imádód amellett hogy tudja hogy csak szeretőként tudtok működni..nem tudom neki van-e kapcsolata,tartós kapcsolata..vagy ő is keresgél,váltogatja a partnereit

     

     

    a 15-20 évet én az együtt élő párokra értettem

    előzmény:
    MissNickole (42)
    2011-12-18  00:23

Címlap

top