Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Csizmavásárlási gondok

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2011. november 22. 15:11
Szinte minden csizmaszár eláll, vagy épp ellenkezőleg: annyira szűk, hogy fel sem tudod húzni a vádlidon? A helyzetre Vágó Réka cipőtervező segítségével kerestük a megoldást.

Tovább a cikkre...
  1. 2012. november 5. 11:579.

    Sziasztok!

     

    Végre találtam egy oldalt, ahol nekem is gyártottak csizmát.

    Külön kiválogatták az XXL-es szárú csizmákat!

    Nagyon Boldog vagyok! Tegnap megvettem a listában az első Ara csizmát! Tökéletes!!

     

    Katt ide!

     

    Vastag vádlisok

     

     

  2. 2012. február 17. 23:048.

    Sziasztok!

     

    Kis sztori a csizmavásárlásról: Az én lábom nagyobb, mint a férjemé.Házasságunk első éveiben megakart lepni egy csizmával.Elment, kiválasztotta egyedül, elkezdte felpróbálni, mire az eladó szerényen megjegyezte: Elnézést uram, ez női csizma! Ő: Tudom, a feleségemnek lesz! És ott volt ajándékként, tökéletesen illett a lábamra. Még most is meg van talán...Gondolta, ha neki nagy, nekem biztos jó lesz...Sokat sztoriztunk ezen...

     

    eszterlili 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2012. január 1. 23:327.
    én szeretném a hosszú szárú csizmákat, de sajna annyira vastag a dádlim és csak 7-es, hogy nem találtam még jót. :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2011. november 30. 10:346.
    Kedves Jessy ,megnéztem a választékot tetszik is de miért nincs sehova egy méret írva.Nekem nem csak vastag a vádlim hanem 9-es a lábam,és magas a lábfejem.eddig Freiburgban kaptam a legtökéletesebb Buffallo csizmámat,de ugye csak ezért nem utazok oda hogy cipőt keressek. Szomorú hogy itthon csak trampli lehet egy nő akinek nagyobbak a méretei.(mivel én imádom a tűsarkut)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. 2011. november 29. 18:155.

    Azt írják, vastag vádlira nem jó a bokacsizma. Namármost aki nem kap magasszárú csizmát, mert vastag a lába, éppenhogy a bokacsizmát fogja tudni megvenni...

    Kb. 40 éves koromig nem tudtam a lábamra valót venni, amikor igen, azt is Ausztriában. Itthon azóta sem kapok olyat, ami jó lenne, na meg ami tetszik is.  

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2011-11-22  15:11
  6. 2011. november 29. 18:064.
    Nézzétek meg mondjuk azt a mustársárga csizmát: jól áll az valakinek? Van olyan nöi láb, amely kecsesen néz ki egy ilyenben? El vagyok keseredve, mert ahol lakok a csizmák 90%-a ilyesmi szárral készül. És nem vagyok hajlandó megvenni, még akkor sem ha mindenkinek vastagítja a lábát!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_237607
    Torolt_felhasznalo_237607
    2011. november 22. 18:313.
    A 70-es években volt a harisnya csizma divat. Anyunak feketében volt, nekem pirosban. Mindegy volt, hogy pipaszár lábra vagy vastagra húzták, jól állt mindenkinek. Hátha egyszer még visszajön. 
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2011-11-22  15:11
  8. 2011. november 22. 15:112.
    Micsoda kalap :) tuti megnéznének az utcán
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top