Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

VV-casting

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2011. július 7. 19:37
A Való Világ ötödik részének szereplőválogatásán jártunk. Egy egyszerű kérdést tettünk fel a jelentkezőknek: mi az ars poeticájuk. A többség válasza az volt, hogy „ilyet nem hoztam magammal”. Remek őszi tévéműsor van kibontakozóban.

Tovább a cikkre...
  1. 2011. július 10. 14:1316.
    Én el tudom tölteni azt a pici szabadidőmet VV nélkül kultúrkörnyezetben! köszönöm, aranyos vagy:van könyvsarok a lakásban, amit használni is szoktam! Nem kioktatni kell a másikat, hanem hozzászólni a dolgokhoz! A többit most inkább megtartom magamnak.....
    előzmény:
    Sabirah (11)
    2011-07-07  23:26
  2. 2011. július 9. 08:4315.

    Eddig már elég sokszor olvashattuk a VV-kedvelők és ellenzők szócsatáját.

    Én azok közé tartozom, akik nem nézik és a gyerekeimnek sem engedem. Egyszerűen nem érdekel, és nem tartom egyik villalakót sem példaképnek, tehát nem foglalkozom velük.

     

    Sokan mondjátok, hogy oké, akkor ne nézd, aztán annyi. Persze. Csak éppen ha nem akarsz vele találkozni, akkor sem tudsz előle kitérni. Állandóan az arcomba nyomják reklámokban, akár váratlanul is, hogy először azt sem tudom, mit is nézek. ( Erre az volt a válaszom, hogy már egyáltalán nem nézem azt a csatornát - nem sokat veszítek vele... )

    De ettől még a rengeteg újság az első oldalon hozza a VV-s híreket, mintha csak ez lenne a legfontosabb dolog az országban-világban. És nem kell ahhoz megjátszósnak lenni, hogy valakit tényleg ne ez érdekeljen elsősorban.

     

    Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy legyen ez a műsor, ha van rá igény, de ne folyjon a csapból is, mert úgy már elég nehéz kikerülni. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2011. július 8. 08:1614.

    Sziasztok!

     

    Igazán nem akarom védeni egyik játékra jelentkezőt sem, de ez a kérdés legalább olyan ostoba volt, mint a kapott válaszok. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2011-07-07  19:37
  4. Torolt_felhasznalo_237607
    Torolt_felhasznalo_237607
    2011. július 8. 06:4513.

    Az internet, a fórumok azért pótolni fogják az ilyen műsorok iránti kíváncsiságodat, nem igaz?

     

    Szerintem az is gáz, ha már valakik attól tartják borzasztóan intelligensnek magukat, hogy pl. nincs tv-jük, vagy nem néznek vv-t.  

     

    Képmutató egy világban élünk! 

    előzmény:
    Rugove (9)
    2011-07-07  22:27
  5. 2011. július 7. 23:5912.
    Ti komolyan azt gondoljátok, hogy aki követi ezt a műsort, az pl. nem olvas, vagy nem kapcsolódik ki másképpen??

    Olyan, mint ha fekete, vagy fehér lenne a világ. Nem az.



    Lehet ezeket a műsorokat más szemmel is nézni, nem csak a balhé szemszögéből. Sőt,lehet belőle tanulni is. Érdekes figyelni az emberi jellemvonásokat, reakciókat.



    Csak tudni kell nyitni, más szemszögből is megnézni a dolgokat. Nem csak szajkózni, amit a tömeg akar hallani.



    " Én kultur ember vagyok, nem nézem, de mennyire szar műsor ez."





    Nos, én értelmes, normális embernek tartom magam, igen, sokat olvasok is, még is kedvelem ezt a műsort. Nem minden mozzanatát, de egybevéve kedvelem.



    Mert EMBEREK, ez EMBEREKRŐL is szól többek között!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  6. 2011. július 7. 23:2611.

    csinálj otthon könyvsarkot és ne nézd a vv-t.

     

    félreértés ne essék, én sem nézem a vv-t.

    nekem már megvan a könyvsarkom. 

    előzmény:
    bastetgirl (10)
    2011-07-07  22:29
  7. 2011. július 7. 22:2910.

    Ez kell a népnek: műnők, műmájer menő-manó vagány, kemény pasik...Nem beszélgetni mennek be, hanem a full-luxus ellátásért és a magamutogatás miatt...(azok a családok, akik meg éheznek, vagy alig tudnak megélni főműsoridőben nézhetik, ahogy a sok ostoba IQ-sra piálja magát és dobálják ki a rengeteg kaját......Poénból csinálnék bent egy könyves sarkot-kíváncsi lennék ki használná...olvasásra gondoltam...

    Sajnos ez a trendi-"kedvenc" szavammal élve, főműsor időben és a csapból is ez fog folyni-az ember, ha akarja sem tudja kikerülni!! Viszont a csatornának piszok nagy bevétel és nézettség! Egy kultúr-műsor nem ülteti le az embereket a tv elé...

    Szomorú vagyok....

    De egy jó k arra, hogy mást csináljunk tvzés helyett.....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2011-07-07  19:37
  8. 2011. július 7. 22:279.

    Mivel nincs adas a tevenkben nyilvan engem nem zavarnak a reality showk. Ezzel egyutt annyira szomoru, hogy van akit ilyen musorok 'kapcsolnak ki', szorakoztatnak, stb.

     

    Mert nem az a gaz, hogy van 1000 hulye, aki jelentkezik, hanem hogy van x millio ember, aki nezi. Hogy inabb ez, minthogy tanuljon valamit, vagy susson egy tortat, vagy olvasson, vagy tarsasozzon a gyerekkel, vagy szexeljen a tarsaval vagy akar dobaljon egy botot a kutyanak a parkban. Vagy mit tudom en...De hogy nem erzi az ember, hogy butito idopocsekolas amit csinal, az fura. 

    Persze en meg inkabb menjek aludni, minthogy errol beszelgetek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2011-07-07  19:37
  9. 2011. július 7. 22:078.

    Milyen suliban könyörgöm???? Ez volt a nap vicce! Ebbe a műsorba csak a társadalom hulladéka jelentkezik, aki máshogy nem tud érvényesülni csak így. Az ilyen Alekoszokat meg, Anikókat és társaikat egy normális munkahelyről 3 hónap alatt kisöpörnék, mint az őszi falevelet a fenébe. Végzettség, tudás, IQ nuku, de így tudnak érvényesülni ideig-óráig. Én Kolosi  urat és társait is bezárnám velük a villába vagy fél évre. Pontosan oda való közéjük.

    előzmény:
    sendy (7)
    2011-07-07  21:45
  10. 2011. július 7. 21:457.
    Miért vagytok ennyire ellenségesek a műsorral szemben?

    Egy csomó oka lehet, hogy valaki be tud menni a villába. Zömmel fiatalok. Vagy halaszt a suliban, vagy kapásból munkanélküli. De egyébként is, kapnak pénzt a bentlakásért.

     

    Ha valaki ennyire nem szereti a valóság show műfaját, akkor ne nézze. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  11. 2011. július 7. 21:266.
    Na, fél évig megint nem kell nézni az RTL Klubot. Kenyeret és cirkuszi játékokat a népnek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  12. 2011. július 7. 21:195.
    Ezek honnan jöttek ?? Miből élnek ?? Hol dolgoznak ?? Hányás az egész banda , naplopók k.ák , stricik , dologtalan szarházik !! Gratulálok a csatornának a sokszínű változatos programért !! Én nem értem ha valaki dolgozik eltartja a családját , gondoskodik a gyerekeiről az hogy tud bemenni hónapokra a villába ?? hogy magyarázza meg a munka adójának miért nem jár dolgozni?? Szerintem lehetetlen ezt a kérdést megoldani , hacsak valaki eleve nem naplopókurva strici vagy semmire kellő szarházi ! És ezekből lessz megint a műsor , szánalmas !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_849281
    Torolt_felhasznalo_849281
    2011. július 7. 20:024.

    Pffffff...... ez kb az a színvonal volt, mint amikor a majomházban megáll a majmok előtt a papa és azon röhög a csemetéivel, hogy milyen hülyék a majmok, mernézzedhogyanugrálnakmánakötélenahülyékhehehe...

     

     

    S rácok. Ennek akkor lett volna értelme, ha

    1.) Szilárd (voltaképpen ki is ő?) TUDJA, hogy mi az az ars poetica, nem idézem ide, van gugli, nézzen utána.

    2.) Ennek tükrében, ha már alázni akar, felsőbbrendűsége teljes tudatában, akkor ÉRTELEMES kérdést tesz fel, nem pedig egy direkte fellengzőset, amire nyilván az a legértelmesebb válasz, hogy NINCS neki olyanja.

    3.) Ha legalább ő maga komolyan veszi a feladatát, mert így ordít róla, hogy akár egy lehetne a castingolók közül, és még a saját "szakmájához" sem ért. Attól még soha senki nem lett riporter, hogy egy mikrofont nyomtak a kezébe és belökték az emberek közé "beszélgetni".

     

    A tömeg meg olyan, amire itt számítani lehetett. Hírértéke annak lehetett volna, ha valóban beszélget egy-két érdekesebb fazonnal, akik nem felelnek meg a "VV-be csak primkók mennek" sztereotípiának. Már ha volt ott olyan. :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  14. 2011. július 7. 19:403.
    nem szeretne annyit dolgozni ... ez azért rendesen jellemzi a mai magyar társadalmat
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  15. 2011. július 7. 19:372.
    a VV4 gárda sem agysebészekből állt. Úgy néz ki, ez most is így lesz.
    De mégis mit gondolt a szerkesztőség? Hogy olyan emberek adják erre magukat akiknek valami kotyog is a fejében????

    ne vicceljenek már...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top