Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Öltöztetős játék lett Vilmos hercegből

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2011. Április 7. 21:27
Valóságos iparág épült Vilmos herceg és Kate Middleton esküvőjére. A szerelmespár fotójával ellátott bögrék, esernyők, tányérok elárasztották az üzleteket. Most pedig újabb kreatív „királyi játékkal” bővült a giccstárgyak sora.

Tovább a cikkre...
  1. 2011. Április 8. 22:236.

    Hogy érted, hogy szánalmas-béna? nevetséges?gáz?

    -az hogy a komoly, fontos dolgokból -üzlet, játék, hétköznapi emberek számára hozzáférhető holmi, termék lesz?

    előzmény:
    nolinda (5)
    2011-04-08  07:37
  2. 2011. Április 8. 07:375.
    Én inkább szánalmasnak látom ezt a dolgot
    előzmény:
    Bbohar (3)
    2011-04-07  21:50
  3. 2011. Április 7. 22:154.
    Igen, a gyerek fejlesztesnel fontos ez az oltoztetos papirbaba, ami szerintem nem is draga. Lanyom meselte,amikor bulizni mentek es angol sracok is voltak veluk, hazafale menet minden lampaoszlopot megmasztak. Miert? mert nekik azt meg kell maszniuk, mokabol.
    előzmény:
    Bbohar (3)
    2011-04-07  21:50
  4. 2011. Április 7. 21:503.

    Szerintem jó fejség ez. A kislányom imádná ezt az öltöztetős játékot. 

    Annyira emlékszem, amikor életemben először voltam Londonban, és ismerkedtem az ottani kultúrával. A vidám, laza viccelődős stílusuk, már akkor megfogott, emlékszem álltam egy képeslap-stand előtt, ahol a britt reggeli (bab, tükörtojás, kolbász tb) , whiskey, és persze a királyi család tagjainak feje is kapható volt képeslap formában. Rögtön szívembe zártam ezt az országot. :) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2011-04-07  21:27
  5. 2011. Április 7. 21:272.
    Én szeretem Vilmos herceget, és Kate is nagyon szimpatikus. Nagyon remélem, hogy boldog lesz a kapcsolatuk, és sokáig fog tartani
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     

Címlap

top