Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Megérzések - Hihetünk nekik?

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2010. november 25. 15:25
Szólalt már meg egy furcsa hang a fejedben? Volt megmagyarázhatatlannak tűnő megérzésed? Biztosan elgondolkodtál már azon, kitől kapsz ilyenkor üzenetet, és vajon miért figyelmeztet az univerzum. Egyáltalán normális, ha hallgatsz ezekre a jelekre?

Tovább a cikkre...
  1. 2015. január 2. 18:0913.
    MÁR NAGYON SOK ÉVE SZINTE 20É KOROMTÓL NAGYON SOK MINDENT MEGÉRZEK JÓT ROSSZAT,NAGYON RITKÁN TÉVEDEK,NEM TUDOM MITŐL VAN DE MIKOR TÉNYLEG MEGTÖRTÉNIK TELJESEN KÉSZ VAGYOK,A CSALÁDTAGOK MEGHALTAK ELŐTTE NAPON MÁR MONDTAM.GYERMEK SZÜLETIK AZ IDEJE NINCS ITT MÉG DE ELŐZŐNAPON MEGÉRZEM ÉS EGYVALAKINEK EL KELL MONDANOM A BABA MÁSNAP MEG IS VAN.
  2. Torolt_felhasznalo_705879
    Torolt_felhasznalo_705879
    2010. november 25. 18:4212.

    "fejbeli hang ..., egészség"

    Erről nekem Tim Burton Halott menyasszony c. rajzfilmje jut az eszembe. Bár ott egy kukac lakott a halottak fejében, és az produkálta a "belső hangot" ...

    előzmény:
    semiramis (9)
    2010-11-25  18:00
  3. Torolt_felhasznalo_628072
    Torolt_felhasznalo_628072
    2010. november 25. 18:3711.

    A megérzések, Segítők minden nap kísérnek. Esténként úgy fekszem le, hogy felteszek egy konkrét kérdést, amire éppen keresem a választ, fontos döntéshelyzetek, emberi kapcsolatok, egészség, gyógyítás-gyógyulás vagy tanulás-képzés témakörben.

    Azzal a tudattal fekszem le, hogy megkapom a válaszokat. Rendszerint hajnalban felébresztenek, fél kettő és fél 3 között. Megjelenik előttem egy képernyő (ami akkor sem tűnik el, ha eléje felemelem a kezem(tehát a látott kép nem a fantáziám terméke), rajta legtöbbször képekkel, vagy szokatlan, asszociációs képsorral kapom meg a választ a feltett kérdésre. Még sohasem csapott be.

     

    Minden ember bal oldalán fényszínekkel leírható "Segítők" állnak, amit láttam magam is.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351906 (0)
     
  4. 2010. november 25. 18:3510.

    Ráadásul igaz is!

    :-)

    Most például megéreztem, hogy el fogsz mosolyodni!

     

    Hiába, a Mester az Mester!

    :-)

    előzmény:
    Selloke (8)
    2010-11-25  16:58
  5. 2010. november 25. 18:009.

    a fejbeli hangot hagyjuk, nem egeszseges.

     

    a megerzesekre viszont barki barmikor hallgathat, söt, ha a megerzese es az esze altal diktalt logikus megoldas közt kell valasztania, hallgasson mindenki a megerzeseire! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2010-11-25  15:25
  6. 2010. november 25. 16:588.
    ez olyan aranyos!!!!
    előzmény:
    anonymus1110 (6)
    2010-11-25  16:23
  7. 2010. november 25. 16:557.

    nekem gyakran vannak ilyen megérzéseim, de két különleges eset volt, ami nagyon meglepett. az egyik az volt, mikor anyám nézte a tévét és valami tévéjáték ment, feltettek egy kérdést és lehetett vele nyerni. én csak vmiért bejöttem a szobába rápillantottam a tévére és mondtam neki h ha most telefonálsz nyerni fogsz és kimentem. telefonált és nyert. pedig mindig mondom neki, hogy ne higgyen az ilyen játékokban, mert csak elszedik az ember pénzét.

     

    a  másik meglepő eset az volt, hogy az apám haldoklott a kórházban. bementünk hozzá a nővéremmel. nagy lendülettel mentünk a folyosón, de a szobája előtt megtorpantunk és nem mertünk bemenni. abban a percben halt meg

     

    ezeken felül szinte naponta vannak kisebb, jelentéktelenebb dolgok, mint ahogy írták, hogy tudod, hogy ki fog hívni stb, de ez a kettő azért meglepett engem is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2010-11-25  15:25
  8. 2010. november 25. 16:236.

    Számolatlanul vannak megérzéseim! Aztán vagy bejönnek vagy nem!

    Ha bejönnek, akkor mindig mondom is, hogy én előre éreztem, ha nem, akkor bölcsen hallgatok! Egészen jó úton járok a Mester-i cím felé!

    :-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2010-11-25  15:25
  9. 2010. november 25. 16:075.

    5 éve a fiam motorkiállitásra utazott külföldre. 1000-es Hondája volt, baromi erős motor. Reggel amikor zártam be utána a kaput fura érzésem volt, szomorú voltam, h nem adott puszit (nem szokott 25 éves volt akkor) Tanfolyamra indultam épp, egész úton bőgtem, majd egésznap ha hozzámszóltak. Délután többször próbáltam hívni, de nem vette fel. 7 órakkor (már alig láttam a bőgéstől) telefonált a férjem, h most hívta őt a fiam barátja, akkor szállt fel a helikopter ami vitte a gyereket egy osztrák klinikára mert komoly balesete volt. Túlélte, több műtét és egy rövidebb láb a vége. Most is motorozik (uolyan motorral) 

     

    Ez volt a legdurvább, de még sok más megérzésem is van! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2010-11-25  15:25
  10. 2010. november 25. 15:584.
    Nekem folyamatosan vannak megérzéseim, amik 99 %-ban be is jönnek!! Ez lehet álom, lehet, hogy filmként pereg le nappal a szemeim előtt, és van, hogy amit kimondok, úgy történik, ahogy kimondtam.....Sokszor én sem értem...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2010-11-25  15:25
  11. Torolt_felhasznalo_721863
    Torolt_felhasznalo_721863
    2010. november 25. 15:383.

    Előre leszögezem, nem hiszek a boszorkányságban - nagyon nem. :-))))))) Vannak viszont álmaim, az utóbbi időben nagyon sokszor, amiket vagy elmesélek a férjemnek, vagy pedig nem. Az viszont biztos, hogy az álmaim nem hazudnak. Egy emlékezetes eset, azóta csak boszorka a nevem a közeli ismerősök körében: azt álmodtam, hogy a weboldalunkat, ami alig hogy elkészült, megtámadták és porig zúzták. Amikor reggel felkeltem, meg is néztem gyorsan, hogy működik-e, aztán pedig elmeséltem a férjemnek, hogy milyen hülyeséget álmodtam. Aznap kora délután pedig porig zúzták az oldalunkat. :-O

     

    Nos, ilyen és hasonló dolgaim rendszeresen vannak, úgyhogy én, a hitetlenek hitetlenje kezdem kicsit hülyén érezni magam. Már nem röhögök, amikor képtelenséget álmodok. :-S

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2010-11-25  15:25
  12. 2010. november 25. 15:252.
    Nekem volt már megérzésem, de abban a pillanatban nem tudtam róla. A Mamám nagyon beteg volt. Én telefonos ügyfélszolgálaton dolgoztam. Reggel úgy ébredtem fel, hogy nem volt hangom, nem mentem dolgozni pár napig. kb. 3 nap múlva visszajött a hangom. Nem volt semmi bajom. A Mamám aznap amikor elment a hangom már nem tudott beszélni, megszólalni. Aznap amikor visszajött a hangom, hajnalban aludt el végleg a Mamám. Nagyon közel álltunk egymáshoz, de 300 km-re volt tőlem. Azóta hiszek a megérzésekben.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351906 (0)
     

Címlap

top