Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szép otthon: úri huncutság? 6 kedvenc lakberblogunk

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2010. november 13. 21:02
A lakberendezéssel foglalkozó blogok megjelenése óta azok is könnyen gyűjthetnek ötleteket a stílusos otthonhoz, akik nem hajlandóak méregdrága magazinokra áldozni a pénzt. Íme, a mi kedvenceink!

Tovább a cikkre...
  1. 2012. február 19. 00:277.
    tetszik hogy foglalkoztok ezzel is...
    én rengeteg féle lakberendezési tárgyat gyártok,leginkább kovácsolt butorokat és dísztárgyakat.
    csak a fantázia szab határt :)
    ha esetleg valaki meg szeretné nézni,annak is örülök ha csak nézelődtök,de szerintem annyira tetszeni fog,hogy akár potenciális vásárlók is lehettek:)

    http://kovacs-mester.hu

    köszönöm hogy elolvastál:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. Április 12. 20:556.
    Tudok egy kezdő blogot a témában, ami ígéretes. Bár nem tudom, a kemény kritikus szűrökön átmenne-e, de nekem adott egy-két jó ötletet, mert magam is felújításban vagyok. Főleg abban segített, hogyan tervezzek, nálam azon szokott megcsúszni az egész. Előre átgondolni, mi hova kerül, stb. Szóval gyakorlatias. Pillantsatok rá: http://nemartdecor.blog.hu/
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  3. 2010. november 15. 00:035.
    Ez nem pocskondiázás volt, hanem ténymegállapítás. Az ember rákattint egy igényes oldal ajánlójában szereplő blogra és elretten. Így az üzenetem is inkább a Nők Lapjának szólt, hogy ez kicsit gagyi volt, mint egy senki bloggernek, aki annyira nem ad magára, és annyira nem tiszteli az olvasóit, hogy az alapvető elvárásoknak nem tesz eleget. A szókincse nem túl bő, a stílusa rettenetesen modoros, de mindez elviselhető lenne, ha a helyesírás minimum követelményeit teljesítené. Szépek a netről összeszedett képek, de nem hiszem, hogy kirakná őket, ha azok a lakásbelsők tele lennének mocskos lábnyomokkal. Mert egy helyesírási és gépelési hibáktól hemzsegő blog pontosan ilyen érzetet kelt. Nehéz elhinnem, hogy tényleg érti a lakberendezés mivoltát, ha az ő virtuális kis terében a szép bútorain három rétegben áll a virtuális kosz. Vagy ez lenne az általa oly sokat emlegetett rusztikusság?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_595470 (3)
    2010-11-13  23:04
  4. 2010. november 14. 09:494.
    Egyébként mind a 6 blog olyan, mint a híg fos. Igazából normális lakber dolgokkal max a provance-i foglalkozik, a többi mind művészieskedő szar.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2010-11-13  21:02
  5. Torolt_felhasznalo_595470
    Torolt_felhasznalo_595470
    2010. november 13. 23:043.
    Akkor fogod magad, és írsz egy levelet a szerkesztőjének. Nem idegen oldalon kell pocskondiázni, hanem segíteni a blogolót a fejlődésben.
    előzmény:
    Whiskasmacska (2)
    2010-11-13  21:02
  6. 2010. november 13. 21:022.
    Ez a Hungarian Provence tele van helyesírási hibával, annyira amatőr!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     

Címlap

top