Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nagyanyáink hajápolási receptjei

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2010. július 17. 04:50
A hajápoló szerek sokba kerülnek, mégis mindig elcsábít minket egy modern, laboratóriumban tesztelt, tetszetős üvegben megjelenő új márka. Legtöbbjük igazán hatékony, de túl drága és gyakran mesterséges illatú. Próbáljunk ki néhányat a természetes hajápoló szerek közül, és gyönyörködjünk a friss gyümölcsök illatában!

Tovább a cikkre...
  1. 2010. július 17. 18:294.

    Caola MOSÓSZAPPAN!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  2. 2010. július 17. 12:473.

    Flóraszappannal mostak hajat a szüleim és nekem is mikor gyerek voltam és ecetesvízzel öblítették le.

    Szép selymes lett a hajam tőle.

    Divat volt a kamillázás is. Kamillateafőzet és azzal öblítették a hajat. Szőke hajra volt jó különösen.

    Nem tudom, hennázták-e már akkor a hajat, de arról is hallottam. Ez szinezés volt.

    előzmény:
    Éduka (2)
    2010-07-17  04:50
  3. 2010. július 17. 04:502.
    Tojássampon
    a pontos recept és az egyéb hasznos tudnivalók itt találhatók:
    http://www.youtube.com/watch?v=0uh6RotBOys
    Édua
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     

Címlap

top