Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ruhák másodkézből - Top 10 turkáló az országban

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2010. június 30. 13:05
Anyagi megfontolásból, divat iránti szenvedélyből, a feléledt vadászösztön miatt… – sokan, sokféle okból járnak turkálóba. Annak jártunk utána, hol és hogyan érdemes szétnéznünk a bálás butikok kínálatában.

Tovább a cikkre...
  1. 2013. február 21. 15:473.

    én a dunakeszi turkálóban csalódtam. kicsi, a kínálat legfeljebb átlagos, az eladó hölgy pedig kifejezetten morcos, és pofákat vág.

    pedig nem vagyok rossz külsejű vagy rossz modorú vásárló.

     

    és persze ezek után úgy hirdeti magát, hogy az ország top10 turkálóinak egyike.... 

  2. Torolt_felhasznalo_400515
    Torolt_felhasznalo_400515
    2010. június 30. 18:592.
    Kérdezni szeretném csak, hogy az a pár üzlet, amit a cikkben megemlítetek, azok fizetett hirdetések? Csak azért, mert pl a pápai üzletről többeknek lenne mesélnivalója, és abban többször hallanátok a géprongy, mintsem az extra márkás szavakat. ;) És egészen másféle hangvételű lenne a megítélése....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2010-06-30  13:05

Címlap

top