Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gyógyulástörténet

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2010. június 14. 10:02
„Csak az mentett meg, hogy nagyon akartam a gyógyulást és jó orvosok kezébe kerültem” – ez Csáki Ibolya története, akinél vastagbél daganatot diagnosztizáltak.

Tovább a cikkre...
  1. 2011. szeptember 21. 09:245.
    Kedves Ibolya! Örülök, hogy sikeresen meggyógyultál! Én csak a vastagbéltükrözésig jutottam el, mert szerencsére nem találtak semmi rosszat sem. De nekem már a kolonoszkópia és az az előtti béltisztítás is elég volt. Nekem a Picoprepet írta fel az orvos a béltisztításhoz. Nem görcsöltem tőle, és az íze is jó volt. Persze azon kívül rengeteg folyadékot is ittam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2010. június 16. 20:254.
    kedves Ibolya! Gratulálok a gyógyulásodhoz . A család és a barátok biztatása sokat jelent, ebben neked nagy szerencséd van ,hogy ilyen jó családod és barátaid vannak. Sajnos ez nem mindenkinek adatik meg ,hogy a család és a baráok igy kitartsanak valaki mellett.   üdv. Ibolya.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  3. 2010. június 15. 11:453.
    Légyszi, ne erőltessétek.
    előzmény:
    adrijan (2)
    2010-06-14  10:02
  4. 2010. június 14. 10:022.
    Sziasztok!

    Ez a cikk a 3. része az erőt adó, szép és tanulságos gyógyulástörténetekről szóló sorozatunknak.

    Ha úgy érzed, te is megosztanád a közösséggel a történeted, akkor itt veheted fel a kapcsolatot velünk: gyogyulasomsztorija@nlcafe.hu 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     

Címlap

top