Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A böngésző is lehet divatos

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2010. május 8. 23:43
Pillanatok alatt akár egy divattervező \"ruháját\" is rávarázsolhatod a böngésződre. De ha pillangókat vagy megnyugtató, visszafogott külsőt szeretnél, olyat is lehet. Így akkor is lesz miben gyönyörködnöd, ha lassan töltődne be egy oldal. Google Chrome-hoz és Mozilla Firefoxhoz ajánlunk dizájnos, pofonegyszerűen kezelhető külsőket.

Tovább a cikkre...
  1. 2010. május 9. 19:005.

    A Personák gyakorlatilag képek, amiket be lehet tenni az eszköztárak hátteréül. A getpersonas.com-on lehet csinálni teljesen sajátot is, csak bizonyos méretbeli megkötéseket kell betartani.

    Mondjuk én elég konzervatív vagyok ezen a téren, évek óta a régi jól bevált Silvermel témát használom Firefoxhoz és Thunderbirdhöz is, az viszonylag letisztult téma, nőies, de nincs túlcsicsázva. Illetve még a CuteMenus Crystal SVG kiterjesztést használom mellé, az hozzáad egy-egy kis ikont a különböző menüpontokhoz (a főmenüben és a jobb egérgombos menüben is), ezzel egy kis színt visz az amúgy elég szürke témába, és vizuális segítséget is jelent a kívánt menüpontok gyors megtalálásához.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2010-05-08  23:43
  2. 2010. május 9. 17:304.

    Akkor sem találsz kedvedre valót, ha mondjuk arra keresel rá, hogy 'minimal'?

    előzmény:
    Anne01 (3)
    2010-05-09  15:54
  3. 2010. május 9. 15:543.
    Nekem is mozzilám van kidíszítve de elég nehéz normálisat taláni, mert kb minden túl van díszítve
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  4. 2010. május 8. 23:432.
    Jó cikk, bár én jobban szeretem a letisztult skineket, többnyire mindenből az alapot használom. A Firefox alapkinézetén pl. lehetne mit változtatni (és ezek az applikálható témák többnyire - hogy is mondjam - csúnyák), az IE8 esetében viszont teljesen szép és "modern" az alaptéma. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     

Címlap

top