Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mi baj volt, Zsanett? - Kétségek és kérdések egy nemierőszak-ügyben

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2010. március 20. 09:45
„Nőnapi ajándék: a rendőrök ártatlanok a Zsanett-ügyben” – ezzel a címmel utalt az egyik internetes hírújság a híressé vált nemierőszak-eset mélyebb tanulságaira. A lányból a három éven át tartó jogi eljárás az elsőfokú ítélettel nemcsak kóros hazudozót, hamis vádlót csinált, de még a többmilliós perköltséget is ráterhelte. Vajon miért tette ki magát mindennek E. Zsanett, ha a rendőrök valóban ártatlanok?

Tovább a cikkre...
  1. 2010. Április 3. 19:32138.
    Nem bírod ugye felfogni hogy itt mindenki a véleményét írta le? Olvass már légyszi.
    előzmény:
    funnylady (137)
    2010-04-03  14:31
  2. 2010. Április 3. 14:31137.

    Ja bocs, eddig azt hittem, Te ugyanúgy nem voltál ott, mint ahogyan én sem. De ha ennyire jól tudod, ki mit és miért csinált, akkor nemcsak ott voltál, de személyesen ismerheted a résztvevőket.

    Így már más a helyzet, természetesen nem szállhatok vitába Veled, és természetesen így már tovább látok a saját véleményemnél. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_591862 (136)
    2010-04-02  19:36
  3. Torolt_felhasznalo_591862
    Torolt_felhasznalo_591862
    2010. Április 2. 19:36136.

    Nézd, nem egy esettel találkoztam, ahol a rendőrök elvárták a lóvét. Állampolgár elment, feljelentette őket és felelősségre lettek vonva.

     

    A másik, ha kicsit visszaolvasol és tovább látsz a saját véleményednél láthatod, hogy leírtam,IGENIS VANNAK KORRUPT, SZEMÉT RENDŐRÖK.

    Egy szóval sem állítottam az ellenkezőjét.

     

    Zsanett ügyben pedig tartom a véleményemet, Zsanett megpróbálta őket beforgatni, kis ügy, kirúgás, pasija majd pátyolgatja, de aztán nagy médiahír, fejhullás lett belőle nem lehetett visszakozni. 

    előzmény:
    funnylady (134)
    2010-04-02  10:24
  4. 2010. Április 2. 14:35135.

    Te is kicsit egysíkúan látod a dolgokat.

     

     De vitázni ezen nem érdemes.

    Ha Zsani Strassburgba megy és nyer, akkor lehet hogy csak az eljárásban vétett "furcsaságok"miatt fog nyerni, és nem azért mert igazat mond.

    Akkor majd lesznek újabb találgatások .

    Az igazságot Ő tudja, meg az 5 rendőr.

    előzmény:
    funnylady (134)
    2010-04-02  10:24
  5. 2010. Április 2. 10:24134.

    Nézd, Te eldöntötted, hogy azért, mert ismersz rendes, becsületes rendőröket, ezért csakis nekik lehet igazuk.

    A Te dolgod. 

    Én is ismerek rendes, becsületes rendőrt, mégsem mondom azt, hogy bármi történjen bármelyik rendőrrel, csakis neki lehet igaza, mert nem ismerem mindegyiket. Ők is emberek, van köztük ilyen is, olyan is. És sajnos van köztük olyan is, amelyik azt hiszi, az egyenruha kiváltságokat is ad neki.

     

    Az elfogultság nélküliséget (vigyorgás nélkül, mert bármelyik félnek van igaza, ebben a témában semmi nevetségeset nem találok) arra értettem, hogy a cikkben leírt "furcsaságok" a bírósági jegyzőkönyvben is szerepelnek, tehát akármit hisz az újságíró, attól még a kérdőjelek ott maradnak egy-két kérdés végén.

     

    Amit arról írsz, hogy Gipsz Jakab miért nem jelenti fel azt a rendőrt, aki igazságtalanul akarja megbüntetni...ezt tényleg komolyan gondoltad?

    Ismered a mondást, nem? Ha valaki Beléd akar kötni, az meg is teszi.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_591862 (130)
    2010-04-01  21:28
  6. 2010. Április 1. 22:38133.
    Egy igen okos jogász mondta, hogy Zsanett Strasbourgba megy az ügyével, ahol biztos, hogy pert fog nyerni. Nem azért, mert ott jobban tudják bizonyítani, hogy mi történt, hanem a vizsgálat hiányosságai miatt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  7. 2010. Április 1. 21:43132.

     Én megtettem, furcsaságok pedig vannak.

    Nem vagyok elfogult... csak  ez a véleményem, és leírom ha akarom hisz ez egy fórum

    Nem érted amit írtam. Semmi baj.

    előzmény:
    funnylady (123)
    2010-03-30  18:54
  8. Torolt_felhasznalo_591862
    Torolt_felhasznalo_591862
    2010. Április 1. 21:32131.

    És a kedves autós pl. miért nem jelenti fel Gipsz Jakab őrmestert, hogy márpedig ő kenőpénzt kért tőlem. Vagy ami még fontosabb, az emberek olyan becsületesek, hogy a rendőr pisztolyt fog rá, hogy márpedig pénzt kell adnia.

     

    Meg kell mondani rendőrbácsinak, hogy kitalálhat bármilyen büntetést, akkor sem fizetek.

     

    Nem kell félteni az embereket sem, azonnal az első kérdés, "mennyi lenne, ha "félrenézne?" Ha pedig a rendőr nem veszi el vérig van sértődve..

     

    Lehet én járok rossz közegben, de sokkal több rendes, becsületes rendőrrel találkoztam, mint az ellenkezőjével... 

    előzmény:
    nemérdekel (118)
    2010-03-30  10:36
  9. Torolt_felhasznalo_591862
    Torolt_felhasznalo_591862
    2010. Április 1. 21:28130.

     hogy megpróbálod elfogultság nélkül elolvasni.

     

    Aha, mert a cikk teljesen elfogulatlan....Bocsi, de  

    előzmény:
    funnylady (123)
    2010-03-30  18:54
  10. 2010. március 30. 23:11129.

    Persze hogy megéri az ügyvédnek. Ketyeg az óradíj...

     Zsaninak vsz tök mindegy az ítélet, mert az elejhén is hamis vád volt, most is a végén az lesz. + megkapja a perköltséget a zsebébe...

     

     

    A rendőrség pedig statisztika....arra megy az egész 

    előzmény:
    zoe999 (128)
    2010-03-30  22:40
  11. 2010. március 30. 22:40128.

    Sziasztok!

     

    Pár éve történt,nem mostanában, de nekem is volt érdekes ügyem a rendőrséggel.

    Éppen hazafelé baktattam a munkahelyemről, mikor egy rendőr megállított és igazoltatott. Visszagondolva talán ketten kellett volna lenniük...

    A lényeg, közölte, hogy ő most meg fog büntetni. Kérdeztem, hogy miért is, mire közölte, hogy értsem meg, ő azért van a Szab.. térre kirendelve, hogy figyelje a rendet, és muszáj neki valakit megbírságolni, mert különben azt hiszik, nem dolgozott. Kérdeztem, mégis mit fog írni, mit tettem, ő csak annyit mondott, ne féljek, semmi bajom nem lesz, ez csak papírmunka. Komolyan azt hittem, hogy valami kandikamera. Utána hetekig rettegtem, hogy jön a rendőrségtől egy idézés vagy valami.

    Persze amikor egy ci.....ány meg akart támadni a buszon és fel akartam jelenteni, akkor a rendőrség a homokba dugta a fejét. Nekem a "Szolgálunk és védünk" szlogen az égvilágon semmit nem mond.

    Lehet, hogy Zsanett hazudott, de szerintetek van az az ügyvéd, aki egy ennyire veszett ügyet még továbbvisz a bíróságon? Nem mondja ennek a lánynak, hogy írtó nagyot fog bukni, ne hazudjon? Egy ügyvédnek megéri, hogy leégjen ország-világ előtt, mert nem védte jól az ügyfelét? Vállalja a bukást akkor is, amikor tudja, hogy olyan embert véd, aki nem mond igazat?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2010-03-20  09:45
  12. 2010. március 30. 22:12127.

    Mind csak találhgatunk

    Én is csak leírtam a véleményem. Nekem az szúr szemet tényleg, hogy bukott az atyaúristen is szinte azonnal, hisz féltek a közhangulattól ami a pl ezt a topikot is jellemzi...

    aztán  megmégis kiderült hogy kamukirálynő ez a Zsanilány

    előzmény:
    Dnanga (126)
    2010-03-30  20:00
  13. 2010. március 30. 20:00126.
    Ahhoz képest elég gyorsan elkezdődött a szerecsenymosdatás, és a nő lejáratása. Na de nem akarok vitatkozni, te biztos kompetensebb vagy a előírásokban.Én csak a gondolataimat írtam le. Hogy én mit tennék.
    előzmény:
    divat7 (125)
    2010-03-30  19:56
  14. 2010. március 30. 19:56125.

    Te nagyon kevered a szezont a fazonnal.

    A rendőrségnél és egyéb testületeknél sokkal szigorúbbak a törvények, azonnal  felfüggesztik, nem kell azt kérni 

    Ha rosszul áll a nyakkendője már az katonai bűncselekmény.

     

    előzmény:
    Dnanga (124)
    2010-03-30  19:43
  15. 2010. március 30. 19:43124.

    Nem tudom, hogy Zsanettet megerőszakolták-e. Nem tudom mit tennék, vagy hogyan élnék tovább ha engem erőszakoltak volna meg. Most gondolkodom, hogy én, vajon meddig mernék elmenni a női becsületem védelmében?

    Ha rendőr lennék és megvádolnának vesztegetéssel, nemi erőszakkal.....ha tagja lennék egy rendfenntartó testületnek ( Szolgálunk és védünk!) .....magam kérném a felfüggesztésemet  az ügy tisztázásáig! Hiszen az én, szakmai és emberi magatartásomról van szó. A hitelességemről. A becsületemről.

     

    Vajon a megvádolt rendőrök mikor kérték az ügyvéd segitségét?????? 

     

    Ha a testület minden olyan tagot kivetne magából, aki méltatlan az egyenruhához, akkor lenne becsületük. De amíg mismárolnak, meg takarítanak ( mert a mundér böcsülete..,meg a holló a hollónak...) addig nincs értelme a fent említett szlogennek. Addig csak egy szépen hangzó hazugság!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  16. 2010. március 30. 18:54123.

    Te nagyon utálod ezt a lányt valamiért, legalábbis az írásod erre utal.

    Maradjunk annyiban, hogy egyikünk sem volt ott, tehát a tutit nem tudhatjuk, a jelzőkkel pedig ilyenkor illik visszafogottnak lenni. Még akkor sem árt, ha személyes ismerőse lennél Zsanettnek.

     

    Hogy miért bukott a nagy? Talán azért, mert tényleg nem minden fényes.

    Ráadásul a mindennapokban nem a fejessel futunk össze, hanem a kis rendőrrel, így nem nagyon számít, ha xy elvtárs/urat érdemei elismerése mellett fejjebb buktatják.

     

    De olvasd el legalább ezt az egy cikket. Sok olyan kérdés nyitott, amire senki nem tudott megnyugtató választ adni. Lehetne több cikket is előhozni, amik szintén az ellentmondásokra hívják fel a figyelmet, de úgysem tennéd meg, hogy elolvasod. Ez itt van, tedd meg, hogy megpróbálod elfogultság nélkül elolvasni.

     

    Legalább ennyit tegyél meg, mielőtt állást foglalsz.

     

     

    előzmény:
    divat7 (122)
    2010-03-30  17:42
  17. 2010. március 30. 17:42122.

    Ki vádolt először?

    Igen, akkor a hazugságról:

    Hol van az első hazugság, sajnos Zsani a nyerő ebben is.

     Továbbiak szerintem csak oltári színesítések.pl du@ás közben smsezik "Kurva nagy baj van?!" Ügyes a csaj.

    Ha tapírok is a rendőrök, valószínű nincs egyszerre 5 olyan hülye, hogy megd..jon egy ilyen lotyót és a történtek közben/után még falazzon is egymásnak.

    A többit elmondtam.

    Bukott mindenki a Zsanett ügyben a legmagasabb szintig.

    Szerinted a csicska járőrt akkor miért védték volna???

    előzmény:
    funnylady (121)
    2010-03-30  15:44
  18. 2010. március 30. 15:44121.

    Lehet, hogy Zsani egy büdös ...

    Attól még elvileg az erőszak akkor is erőszak marad.

    De ha mindent hazudott, hogy lehet az, hogy kiderült: tényleg 5 rendőr találkozott vele, tényleg hazakísérték. Mindkettő... hogy is mondjam finoman: szabályellenes...

    Tudod, azt szokták mondani őseink (akik nagyon bölcsek voltak), hogy akit egyszer hazugságon kapnak, annak már minden szavát kétkedéssel fogadják később.

     

    Nos, a rendőrökről már két tényről is kiderült, hogy hazudtak.

    Innentől akár a többi is lehet maszlag.

     

    előzmény:
    divat7 (120)
    2010-03-30  14:35
  19. 2010. március 30. 14:35120.

    Kicsit elment a topik egy másik irányba.

     

    ha már a rendőrségről mondtok kígyót békát.. miért nem hihető az a verzió hogy Zsanika egy büdös kis.

    A haverját szekálva zrikálva kitalát egy ilyen sztorit egy hétköznapi igazoltatás kapcsán.

    - Aztán annyira belekeveredett a saját hazugságaiba illetve tényleg olyan gyorsan iszonyat nagy botrány lett a dologból amit az ostoba ugye nem kalkulált bele.

    Itt egy életek mentek tönkre.. ez a lány az összevissza hazudozásával elérte a rendőrfőnök és a bminiszter lemondását.

    Ébresztőőőőő

    ENNÉL nagyobb bukás nincs..

    ha ők buktak akkor az 5 kis utolsó szar kis közrendőrke szerintetek miért úszná meg??????

    Nem kell itt összeesküvéselmélet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  20. 2010. március 30. 10:39119.

    kuckuli0820!

    A jog órát azzal kezdi a tanár, hogy Magyarországon jogszolgáltatás van, nem pedig igazságszolgáltatás!!!!!!!

    Sajnos! Már itt elkellene gondolkodni...

    idézet:
    b_zsani (113)
    2010-03-25 16:08:50

    Szerintetek,ha egy rendőr Magyarországon szolgálat közben ,megerőszakolna egy nőt elítélnék?Most függetlenül az esettől?

    Nem!!!!!

    Mert onnantól kezdve senki nem hinne a rendőrségben.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_869187 (113)
    2010-03-25  16:08
  21. 2010. március 30. 10:36118.

    Szívesen kiállítottalak volna 2006-ban felszerelés nélkül a csőcselék elé.

     

     

     

     

    Ja, és ki külte őket felszerelés nélkül?Tán,nem a főnök,aki utána azt hazudta,hogy nem is volt vipera náluk,pedig volt,a képesk taúsága szerin.

    De hát a főnök úr meg egy uzsoraszervezet vezére.

    Vannak rendőrök,aki knem fogandak el pénzt,kb akkora arányban,mitn az orvosok közt,szóval ők a kivétel.

    Ja, a kevés pénz,másnak is kevés pénze van.

    És attól még nemkell össze-vissza hazudozni a bíróságon,főleg nem kell ártatlan emberek szemét kiverni-

    5 rendőr enm szokott egyszerre mászkálni,mert mondom,akkor ha fognak valakit,hova ültetik be és ezen díszpintyekről nem először bizonyosodtt be,hogy szolgálati időben engedély nélkül elhagyták a helyüket.

    Az én sztorim: gondolták,hosszú az éjszaka,elmentek kicsit szórakázni,megállítottak egy leánykát,gondolták,kikezdenek vele,csak arra nem gondoltak,hogy ez a lányka nem akárki,MO. vezető sztárbandájának egyik tagja a haverja,akinek törénetesen van egy fiatal sztárgyügyvéd haverja,szóval rosszl választották ki az alanyt,belenyúltak a méhkasba.

    Kurva volt ZSanett?Honnan veszed?Különben,csak úgy mondom,hogy akár kurva egy nő,akár nem,ha nem adja beleegyezését  anemi aktusba,az erőszaknak számít,képzeld.

    A rendőrök pl. szokásszerűen dugdosgatják járőrözés alatt a prostikat annak fejében,hogy nem viszik be őket,vagy hamarabb kiengedik.

     

     

     

    Amikor elfognak egy sorozatgyilkost, vagy kábítószercsempészt, szerintetek hányan mennek oda hozzájuk, hogy köszi?

     

    Ja,ez a munkájuk,mellesleg.

    5 rendőrörnek heccből nekimenni?Vicces feltételezés,de még ha Zsan. ilyen hülye is lett volna,nem adja hozzá egy szárügyvéd  a nevét.

    Holló a hollónak nem vájja ki a szemét.

    előzmény:
    sweetmamy (112)
    2010-03-25  14:27
  22. 2010. március 26. 19:45117.

    Vagy úgy be volt szívva, hogy azt se tudja mi történt,

    keverte a szezont a ..x.mal.

    előzmény:
    sully (116)
    2010-03-26  13:24
  23. 2010. március 26. 13:24116.
    Egyetlen dolog érdekel. Egy nő, miért talál ki ilyet? Rendőrök ellen? Abban az országban ahol tudvalévő hogy a rendőrök védett állatok. Nekem életszerű a dolog de azt elhiszem hogy túlszínezte a csaj, de hogy hogy megdugták az tuti.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2010-03-20  09:45
  24. 2010. március 25. 21:14115.

    Hát valószínűleg azért, mert eleve egy  kis . volt.

    És egyre jobban belekeveredett a hazugságba.

    Illetve a hamis vád is egy igen komoly bűncselekmény. Főleg ha az ember lány 5 rendőrt kever a carba.

    És nagyon gyorsan és váratlanul lett az ügynek ekkora feneke kerítve holott a kislányka csak egy kicsit sajnáltatni akarta minden jel szerint magát...

    igen gyorsan halmozódtak a hülyeségére a nemvárt hatalmas  események

    ahogy lemondatták az országos rendőrkapitányt és a  belügyminisztert is.

    Innen fogva nem volt már a hazugságból visszaút.

     És egyre méllyebre süllyedt a saját.. ba.

    Vagy szerintetek?????

    Van erre más magyarázat?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2010-03-20  09:45

Címlap

top