Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Öltözz úgy, mint Jennifer Aniston! - 4 trükk a sztártól

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2009. december 5. 08:56
Jennifer Aniston olyan sztár, akinek a stílusa évek óta változatlan. Öltözködését egyszerűség, letisztultság, a klasszikus darabok és a visszafogott színek jellemzik, mégsem találjuk unalmasnak. Ha tetszik Jen stílusa, magad is könnyűszerrel magadévá teheted az alapjait.

Tovább a cikkre...
  1. Torolt_felhasznalo_778120
    Torolt_felhasznalo_778120
    2009. december 5. 12:003.
    de jó baszki én általában így öltözködöm,mégha sajna nem is a legdrágább cuccokból...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2009-12-05  08:56
  2. 2009. december 5. 08:562.
    Én nagyon bírom Jennifer stílusát, az egészet: a finom sminkjét, a haját (én is ilyen hajszínt szeretnék, csak valahogy nem jön össze), a ruháit.

    Az első képen csak az nem tetszik, hogy nem látszik ki a nadrágból a cipője.

    De a többi tökéletes. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top