Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gazdi- és kutyahoroszkóp - vajon összeilletek?

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2009. augusztus 29. 17:01
A csillagok nemcsak az emberekre, hanem az állatokra is hatással vannak. Ha kutyavásár előtt állsz, annak alapján is választhatsz, vajon az égiek egymásnak szánták-e benneteket. Ha pedig már kutyatulaj vagy, akkor most tisztázódhat egy-két zűrzavaros helyzet.

Tovább a cikkre...
  1. 2009. szeptember 9. 10:224.
    De jó kis cikk! :-) Na azt már látom, nekem milyen jegyű kutya lenne jó, de arra tud valaki válaszolni, hogy érdemes-e örökbefogadni? Kutyát szeretnék, de gondoltam jót is teszek, ha nem pici kölyköt veszek, hanem valami elesett sorsút hozok haza. Ha tudnátok rá válaszolni viszonylag gyorsan, megköszönném, mert szombaton lesz az illatos úti telep Sétáltató Napja a városligetben, és addig el kellene döntenem mit tegyek...? Szerintetek érdemes egyáltalán kimennem ide: http://href.hu/x/a0d2 ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. augusztus 29. 20:093.

    Nálunk a családban két kutya van, abszolút igaz rájuk a leírás.

    Egyik az anyukámé a másik az enyém és hát... nem is tudom hogy mondjam de megmosolyogtató hogy mennyire igaz ránk is. Teljesen.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2009-08-29  17:01
  3. Torolt_felhasznalo_435673
    Torolt_felhasznalo_435673
    2009. augusztus 29. 17:012.
    Hát nem is tudom, én a horoszkópban sem hiszek igazán. Most meg azt mondják, hogy kutyát is így válasszunk. Jövőre konyhaszekrényt is horoszkóp alapján veszünk majd? :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top