Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Világelső asszonyok – Oprah Winfrey

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2009. Április 13. 01:23
Az egyetlen olyan fekete nő, aki saját erejéből lett milliárdos. A tengeren túli televíziózás legendás műsorvezetője, Oprah Winfrey a legnagyobb nyomorból jutott el az amerikai elit csúcsára. Immár huszonhárom éve, estéről estére milliókat ültet a képernyő elé, befolyása a Vatikán első emberével vetekszik, az egyik legnagyobb magazin szavazása szerint népszerűbb, mint Superman.

Tovább a cikkre...
  1. 2009. Április 13. 12:356.

    "Az egyetlen olyan fekete nő, aki saját erejéből lett milliárdos."

    Ezt meg honnan veszed?

    Bocsi, nem kötöszködésképpen írom, nem tudok ellenpéldát mondani, csak zavarta a szemem. Nem lehet ilyen bizonytalan és buta állításokat tenni annak aki naponta nyit topikokat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2009-04-13  01:23
  2. 2009. Április 13. 05:315.
    En mondjuk kerestem, de nem talaltam benne semi kulonosebb fantaziat. Ugyanolyan, mint akarmelyik hasonlo musor az o musora is, sot vannak sokkal jobbak. Csak hat o befutott. O mar olyan,mint a Jo Isten, mint Lenin elvtars volt, ha Opra mond valamit, az olyan, mint az Uristen vagy Lenin elvtars kinyilatkoztatasa. Na, nem nekem. Egyebkent nincs vele semmi problemam, csak valoban azt hittem, akkora durranas, mint a hire, de nem. Mindenesetre sokra vitte a semmibol, ezert is tiszteletre melto, na meg mas dolgok miatt is. A pasija sem vette el megsem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2009-04-13  01:23
  3. 2009. Április 13. 05:124.

    Az O" musorai nem hasonlitanak egy cseppet sem az igenytelen es undorito Monika show-ra. 

     

    A szinvonal, a stilus egeszen mas !!!

     

    előzmény:
    nemérdekel (3)
    2009-04-13  01:38
  4. 2009. Április 13. 01:383.
    A helyi Mounyika,nos,igen
    előzmény:
    verawang (2)
    2009-04-13  01:23
  5. 2009. Április 13. 01:232.
    Szeretem Oprah musorait,humanus,empatikus,jo szivu,adakozo no. Ezek a tulajdonsagai tettek ot a legjobba. A Kathrina tragediaja idejen elsok kozott volt,akik segitettek,s lakotelepet epitetett a sajat penzen. Probaljak egy paran utanozni,de ilyen mint o nem lesz.O olyan,mintha a legjobb baratnod lenne,ezert nyilnak meg neki az emberek. Naponta2szer ismetlik a musorait,akik aznap munkajuk miatt nem lathatjak,kesobb este7-kor s ejjel 1-kor ismetlesre kerul.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top