Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hosszúszőrü szőnyeg tiszti

bkrisztika
Létrehozva: 2005. szeptember 20. 10:40
Van egy gyönyörű marokkói szőnyegünk,natur szinü gyapjúból, ami olyan mintha suba lenne, Mármint olyan hosszú szálakból van csomózva, Van valami ötletetek a tisztitására? A porszivó csak a port szivja ki, attól még a száléak piszkosak maradnak... Ráadásul, mivel iszonyu vastag,a fiuk szobájában van,ahol aztán erősen igénybe van véve... Viszont nyugodtan fetrenghetnek a földön, nem fáznak fel télen sem. Viszont koszosan sem maradhat,főleg most ,hogy a kislány nemsokára mászni kezd... Szóval a szálakat hogy tisztitsam? Nagyon nagy és nehézzz... Tisztitó meg nincs errefelé.Help4
  1. 2005. október 8. 07:303.
    Szerintem is tisztító!Az enyém is gyapjú,csak nem ilyen hosszúszálú mint a tiéd.Simán kitisztították!!Évente 1x elvitetem.
    szia,klandika.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_463279 (2)
    2005-10-08  00:40
  2. Torolt_felhasznalo_463279
    Torolt_felhasznalo_463279
    2005. október 8. 00:402.
    Hát, ha eddig nem kaptál használható ötletet... marad a szőnyegtisztítóba adás. Én sem hiszem, hogy házilag ki tudnád jól tisztítani.
    előzmény:
    bkrisztika (1)
    2005-09-20  10:40

Címlap

top