Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mit vegyek a kedvesemnek?

*Barby*
Létrehozva: 2004. december 3. 15:00
nem tudom,hogy mit vegyek a pasimnak karácsonyra.ráadásul 27 éves lesz dec. végén.van valakinek valami jó ötlete?(ami nem túl drága?)
előre is köszi
  1. 2016. július 12. 14:3556.

    Hivass elő vászonképet, a barátom nagyon örült neki! http://fotoplus.hu/vaszonkepek

  2. Torolt_felhasznalo_684958
    Torolt_felhasznalo_684958
    2004. december 7. 17:1955.
    Nekem épp az volt a gondom, hogy nem tudtam eldönteni, hogy a sok ötlet közül melyiket vegyem meg a páromnak. :) A pasik gyakran elszólják magukat, ha meglátnak vmit, amire nagyon vágynak. :)
    Az én barátom egy ezüst gyűrűt fog kapni, mert pont vmelyik nap szólta el magát, hogy azt szeretne. . . :) Azt még nem tudom, milyen gyűrű lesz, de mindenképpen szeretnék bele gravíroztatni vmit, csak még nem találtam meg a megfelelő szöveget. (Remélem ő nem olvassa ezt. :/:) )
    Szerintem az ezüst ékszer is jó ajándék és nem is olyan drága. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_925971
    Torolt_felhasznalo_925971
    2004. december 7. 13:3454.
    Én csak mágneses ékszert hogy ne legyen fáradt!!!! Szép ajándék! upy
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_342354
    Torolt_felhasznalo_342354
    2004. december 7. 09:2253.
    Én megkérdeztem páromat, miután végignéztem az oldalt és azt mondta, amit sejtettem: hungaroringen autókázás és nem pedig "vezetés" itt a bibi :) Szóval szívesen beülne és menne egy kört, de úgy, hogy ő vezet :) Így szerinte nem éri meg. .

    De itt nem ír árakat:
    http://aviatortours4u. hu/index. php?c=programok&c2=program&ppkod=40&datum=2004. 10. 04.

    Itt írt árakat is, de ezt nekem most nem nyitja meg:
    http://www. hungaroring. hu/versenyzoiskola/szolg/elmeny/17662. html

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_307618 (52)
     
  5. Torolt_felhasznalo_307618
    Torolt_felhasznalo_307618
    2004. december 7. 09:0352.
    Szia!

    Írnál erről a hungaroringes autókázásról? Én is szívesen benevezném a páromat. Milyenek az árak? Kit kell keresni? Ha nem gond, írj privit.
    Előre is köszönöm.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_903864 (50)
     
  6. Torolt_felhasznalo_771225
    Torolt_felhasznalo_771225
    2004. december 4. 22:2751.
    Sziasztok!
    A topik indító egy kérdéssel fordult hozzánk, nem hiszem, hogy rögtön le kellene támadni! Szomorú látni, hogy a megkeseredett emberkék mindig másokon töltik ki a haragjukat!:-((
    Én igenis el tudom képzelni, hogy v. ki nem tud mit venni a másiknak. Mi pl. 8 éve vagyunk együtt, természetesen én is "figyelek", hátha elszólja magát mi is kéne még Neki:-)) A hobbijához, a focihoz szinte mindent megvesz magának, mondjuk ezek elég drága dolgok. A ruháit is együtt vesszük, nemrég volt az évfordulónk, akkor megkapta, amire még "annyira" vágyott. (Egyébként anyós is "fülel", mert ált. lelövi a poént és direkt előre megveszi azt, amit kisfiacskája kinézett magának:-(() Igaz, hogy vannak még olyan cuccok, amikre szükség lenne, talán azok közül fogok választani, de nekem mondjuk unalmas, hogy szinte minden évben ruhaneműt vegyek:-)
    Képzeljétek, én is szoktam boxeralsót és avonos csomagot, vagy illatszereket venni, mégpedig az "apróság" kategóriába sorolva. Egyáltalán nem ciki, ha ezt veszed! Pláne, ha nincs túl sok lóvéd!. . és ha szeret a kedvesed, akkor szívből fog neki örülni, bármi legyen is az!:-)
    Nálunk úgy van, hogy a szülinapra, évfordulóra, karácsonyra drágább ajándékokat veszünk egymásnak (kb. 15000-20000-ért), hiszen egyszer vannak ezek egy évben. A névnapra, mikulásra, valentin napra. . . stb. -re kisebb dolgokat.
    Idén a nagy ajándékot még nem döntöttem el véglegesen, az apróbbakat pedig már leírtam. Párom nagyon sok oldalú, vehetnék Neki ezer féle dolgot:-)) Szereti pl. a háborús, régi időkben játszódó történeteket, fantasztikusakat, akár könyvben v. videón, de szinte minden műfajt. A zenével szintén így van, a könnyű zenétől a komolyig. . . mindent:-))

    Tehát, ha mondjuk szűkösebb a pénztárcád, akkor ajánlanám ezeket: illatszercsomag, boxeralsó, jópofa bögre, névjegykártyatartó (idén nálam ez lesz az egyik kisebb aji), díszdobozos ital, ruhanemű pl. egy szupi ing v. pulcsi, könyv, cd, videó film v. dvd, sapka+sál+kesztyű, sporttáska. . . . és még ezerfélét sorolhatnék:-)) Most nagyon sok helyen van leárazás, akció, érdemes körülnézni!
    Kérdezz bátran, segítünk!

    Ja, és még v. mi! Azt is el tudom képzelni, hogy Barby-nak nem volt ideje nézegetni a többi topicot, ahol ilyen témákról van szó. Mert ugye nekem se nagyon van rá időm! Ha mégis belenéztem ezekbe, akkor sem találtam sajna semmi nekem való dolgot.

    Üdv. Ildikó
    előzmény:
    *Barby* (1)
     
  7. Torolt_felhasznalo_903864
    Torolt_felhasznalo_903864
    2004. december 3. 18:0050.
    meg egy apro otlet:

    kedvenc ferjem hallgathato konyvet (is) kap, mert sokat autozik egyedul es ez lekoti a figyelmet es nem alszik el:))))))

    Ja, a hallgathato konyv - mert ez igy nem biztos, hogy ertheto:) - konyv, amit CD-re mondtak fel. De pl szulinapi otletkent felmerult neki egy hungaroringes autokazas is - az sem olyan veszes aron van:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_509021
    Torolt_felhasznalo_509021
    2004. december 3. 17:4549.
    Az én Kedvesem saját kötésű pulcsit kap, + egy cd-t, + egy könyvet, és még valami apróságot, ait nem találtam még ki, de vicces lesz (plüssfigura, bögre, stb. . . )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_695505
    Torolt_felhasznalo_695505
    2004. december 3. 17:2848.
    hoppá!hát ez nagyon jó ötlet. Mennyibe kerül ehy fhm előfizu?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715431 (41)
     
  10. 2004. december 3. 17:1847.
    Elot?
    előzmény:
    nurká (43)
     
  11. 2004. december 3. 17:1646.
    Sziasztok! En femkeresot akarok venni a paromnak. Mar regota szeretne.
    A 3 eves lanyunknak baletthoz valo korlatot veszunk, mert szeret balettozni. Mikulasra pedig mindannyian jegyet kapunk a Diotorore.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_324955
    Torolt_felhasznalo_324955
    2004. december 3. 17:1345.
    szia aditte:-) ez nagyon jó oldal!
    előzmény:
    aditte (29)
     
  13. 2004. december 3. 17:0744.
    Szia Pio :) Akkor jo valasztas volt. Lattam, hogy nagyon nezegette multkor a HMV-ben, aztan nagy szomoruan lerakta, mert 60 euro. Most igy hazvasarlas kozepen vagyunk, ugyhogy "special occasion" kell, hogy ilyesmit vegyunk ;))
    előzmény:
    pioane (34)
     
  14. Torolt_felhasznalo_413704
    Torolt_felhasznalo_413704
    2004. december 3. 17:0443.
    Én egy kacsapárt ajándékozok a kedvesemnek!
    Mert a kacsapá a szerelem, a hűség szimbóluma.
    Szerintem jó ötlet!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_413704
    Torolt_felhasznalo_413704
    2004. december 3. 17:0342.
    Én egy kacsapárt ajándékozok a kedvesemnek!
    Mert a kacsapá a szerelem, a hűség szimbóluma.
    Szerintem jó ötlet!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_715431
    Torolt_felhasznalo_715431
    2004. december 3. 17:0241.
    szerintem is azokra kell figyelni amit nem venne/vesz meg magának! az én kedvesem fhm előfizetést kap karácsonyra de tudom még ajánlani a national geographicot is
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2004. december 3. 16:4340.
    Tudjátok az én férjem mit kap a szülinapjára? Mindig is irigyelte tölem a Clarins kozmetikai kezelést és oda kértem egy idöpontot neki - van külön fiú kezelésük - ugyanis mindig mondogatja, hogy ez nem igazsag, hogy csak nekem lehet.
    Nekunk is minden decemberben van, igy olyan nehez jo dolgokat kitalalni. Nyitott füllel kell járni!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_342354
    Torolt_felhasznalo_342354
    2004. december 3. 16:1439.
    Jah igen január 2án szülinapjára torta, és dec 25 Névnapjára még huuuha, mit is. . jah igen habos pancsi ;-) nah szóval egyszerű emberke :) 3 ajándékot, nem is egyet "kell" kitalálnom :)
    De ezek titkos infók, el ne áruljátok Neki :DD
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_342354 (35)
     
  19. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. december 3. 16:1438.
    Na de pont ez az! Mi van ha valakinél ez pont fordítva mqködik? mint pl. nálunk:)
    Alsógatyát nem vesz magának, még akkor sem ha a pöcse lóg ki belQle :)) De illatszert sem nagyon. viszont megvesz magának minden luxust amire szüksége van és amit kinézett magának , ezek általában autós dolgok, mert ez a hobbija. Ezt én anyagilag nem tudom követni, viszont örül, ha kap egy jó kis J-Press gatyát, mert végre van mit hordania :)) Na meg persze örül, ha csinálok neki valami finomat.
    előzmény:
    nmaris (28)
     
  20. FHB
    FHB
    2004. december 3. 16:1337.
    Olyan ember nincs, aki mindent megvesz magának, amit szeretne. Ha igen, akkor viszont olyan korlátlanok az anyagi lehetőségei, hogy a párjának sem gond kinézni a számára vmi kütyüt.
    De az emberek 99%-a egy csomó dologra rávágja, hogy majd, mert kéne azért, de nem égető. Az ilyen majdokra kell figyelni és máris kész az ajándékötlet.
    Nekem most megmondta a párom, hogy minek örülne nagyon, de azért csak megvettem egy ilyen majd-ajándékot is épp ma, hogy legyen meglepetés is :)
    előzmény:
    Milu (33)
     
  21. 2004. december 3. 16:1236.
    Ezevben a legujabb, extrakkal teli 4 DVDs Lord of the Rings DVD-t kapja karacsonyra.
    előzmény:
    pioane (34)
     
  22. Torolt_felhasznalo_342354
    Torolt_felhasznalo_342354
    2004. december 3. 16:1235.
    Hm részemről mivel egy monitort nem veszek, csinálok neki szerszámtartót, autószerelő a drága és egy zsákban vannak a kulcsok, csavarhúzók, hát ejnye, gondoltam veszek egy dobozt, de érdekesebb, ha varrok egy tartót :P NO meg még 1-2 dolgot tuti kap, de azt még nem választottam ki a sok lehetőségből :P
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2004. december 3. 16:1034.
    A Live Aid DVD-nek bizti orulni fog a ferjed, nekunk megvan, es szuper ! :o)

    *Barby* - nem orulne a kedvesed egy helikopter/kisrepulos oranak?
    En par eve repulotanfolyamra fizettem be a ferjemnek, es nagyon-nagyon orult neki. Az egy oras rovid tanfolyam nem tulzottan draga.
    előzmény:
    pinkcork (23)
     
  24. 2004. december 3. 16:0433.
    Ezzel abszolút nem értek egyet. Ha valaki megveszi magának, amire szüksége van, amire vágyik, annak nem biztos, hogy könnyű kitalálni olyasmit, amit szeretne, de neki még nem jutott eszébe.
    A hobbijához az illetőnek nem a legjobb ajándékot venni, hacsak nem közös hobbi, amihez én is ugyanúgy értek. Különben csak bosszúság lesz az öröm helyett.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_255209 (6)
     

Címlap

top