Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kuglóf Segítség!

balazse
Létrehozva: 2004. november 15. 07:04
Sziasztok!

Szeretnék sütni egy kuglófot, de nem tudom melyik recept a legfinomabb. Ha valaki tud segítsen egy bevált recepttel.
Előre is köszönöm!
  1. 2014. október 31. 11:3214.

    Köszönöm a tippeket, ki fogom próbálni.


    Üdv.:


    Edit

    előzmény:
    Sushi (13)
    2014-10-31  09:41
  2. 2014. október 31. 09:4113.

    tehetsz bele esetleg kolas vagy sörösdobozt is

    előzmény:
    mindenttudniakaró (11)
    2014-10-31  09:12
  3. 2014. október 31. 09:3112.

    Szerintem ne papírhengert vonj be fóliával, hanem 4-5 rétegnyi alufóliából csinálj egy "kürtőt". Így jobb a hővezetés.


    A keménypapír kicsit szigetel, és esetleg nyers marad mellette a tészta.


     


     

    előzmény:
    mindenttudniakaró (11)
    2014-10-31  09:12
  4. 2014. október 31. 09:1211.

    Üdv. a fórumozóknak.


    Segítséget, pontosabban tanácsot szeretnék kérni, hogy amennyiben nincs -még- kuglófformám, akkor a sima kapcsos tortasütőben is megtudom-e sütni úgy, hogy a közepébe alufóliával bevont hengert teszek?


    A választ előre is köszönöm.


    További kellemes napot.


    Üdv.:


    Edit

  5. 2005. március 28. 10:1510.
    Nagyon örülök hogy sikerült))) Üdv. : Évi
    előzmény:
    kiskrumpli (9)
     
  6. 2005. március 27. 22:369.
    szia dumalady! ma kaptam husvetra apatol szilikonos kuglofformat, es delutan negykor feljottem nlcre, es rakerestem a kugloftemara, es negy ora ot perckor kinyomtattam a receptedet, es fel hatkor mar a te szuper tizperces kuglofodat ettuk! koszi koszi, isteni finom lett, es volt itthon maradek csokis fondant-om, azzal ontottem le a tetejet! szuper, lanyok, csak ajanlani tudom, holnap reggelire peldaul!
    előzmény:
    Dumalady1 (3)
     
  7. Torolt_felhasznalo_852995
    Torolt_felhasznalo_852995
    2004. november 15. 11:298.
    Másik elronthatatlan kuglóf:
    2 egész tojást habosra keversz 12 kanál cukorral, hozzáadsz 12 kanál olajat, 12 kanál lisztet, 1/2 sütőport, 12 kanál tejet, az egészet kikent, kilisztezett formába öntöd, apró darabokra tört tej-és fehércsoki darabkákat raksz bele, mikor megsűlt(tűpróba), bevonod csokimázzal, amit olvasztott fehércsokival kidíszítesz(csíkok, pöttyök, amit csak akarsz!)
    (ha túl hígnak találod a tésztát, mielőtt formába öntenéd, keverj még hozzá 2-3 kanál réteslisztet!)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_369436
    Torolt_felhasznalo_369436
    2004. november 15. 09:507.
    Elronthatatlan kuglóf
    Hozzávalók:
    1 pohár joghurt (ez a pohár lesz a további mértékegység)
    3/4 pohár olaj
    2 pohár liszt
    1 pohár kristálycukor
    2 egész tojás
    1 csomag sütőpor

    Ezt lehet tovább cifrázni: reszelt citromhéj, kakaó, kandírozott gyümölcs, vaníliás cukor, kókuszreszelék, csokidarabok, mandula stb.

    Elkészítés:
    1. ) A sütőt közepes lángon felmelegítjük.
    2. ) A hozzávalókat robotgéppel összedolgozzuk.
    3. ) Egy kuglófformát alaposan kizsírozunk, kilisztezünk. A masszát beleöntjük a formába.
    4. ) A formát betesszük a sütőbe, és addig (kb. 30 perc) sütjük, ameddig a közepe nem sül át. (Fogpiszkáló-próba. )
    5. ) A kész sütit tálra borítjuk és ízlés szerint díszítjük (ajánlom a dr. Oetker marcipánízű mázat).

    Üdv: Gica_74
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2004. november 15. 09:436.
    ne felejtsd el a közepét se kikenni :)
    előzmény:
    balazse (1)
     
  10. 2004. november 15. 09:035.
    Szia! Én nem tudok sütni, az egyetlen, amit szoktam csinálni ez a bizonyos tízperces kuglóf, nagyon könnyű, gyors és finom. Itt olvastam én is a receptet. Nagyon gyorsan el szokott fogyni :)
    előzmény:
    balazse (1)
     
  11. 2004. november 15. 08:154.
    6 tojás, egy pohár liszt, egy pohár cukor, 1/2 cs. sütőpor, 1/3 cs. vanilia puding, 3/4 pohár olaj, darált mandula. (nálam a pohárméret 2, 5dl)

    A lisztet a sütőporral és a darált mandulával, pudingporral elkevered, egy másik tálban a tojás sárgágát a cukorral mixerrel elkevered, jó sokáig, hogy a cukor majdnem feloldódjon, majd egy harmadik tálban utoljára a tojásfehérjét keményre felvered és ebbe borítod be a cukros sárgáját majd a lisztes-manudlás keveréket, legvégén pedig az olajat.
    Vigyázz, hogy amikor már a fehérjébe kezded beletenni a dolgokat akkor már nem a legerősebb fokozaton van a mixer, hanem csak óvatos keverésen, és csak éppen hogy összekevered, mert összeesik az egész.
    Beleöntöd a már előre kivajazott, kilisztezett formába (legjobb az a forma amelyik középen lukas), és 160 fokon kb 3/4 órát sütöd, az ajtót nem kinyitogatni. A végefelé már megnézheted, egy hosszabb fogpiszkálószerüséget beleszúrva, hogy jó e már a közepe.

    Nálunk nagy sikere van, a mandula helyett tehetsz mást is bele, mazsolát, kandirozott gyümölcsöket stb. , de olyat ami nem enged levet.
    Leöntheted csokoládéval a megsült.
    Másnap is nagyon finom, nem szárad meg, mert az olaj nem engedi. Célszerü betakarni a kihülésig és utána fogyasztani.
    előzmény:
    balazse (1)
     
  12. 2004. november 15. 07:563.
    Tízperces kuglóf

    Hozzávalók: 4 tojás, 25 dkg porcukor, 1 dl olaj, 1 dl tej, 20 dkg liszt, 1 evőkanál kakaó, 1/2 csomag sütőpor, vaj, díszítéshez porcukor vagy tortabevonó

    A sütőt előmelegítjük. A lisztben elkeverjük a sütőport, a tojásokat szétválasztjuk. A fehérjét habbá verjük, a sárgáját porcukorral kikeverjük, hozzáadjuk a tejet, az olajat. és csomómentesen elkeverjük benne a lisztet, majd beleforgatjuk a tojásfehérjehabot. Vajjal kikent, liszttel kiszórt kuglófformába öntjük a massza 2/3 részét, a maradékhoz hozzákeverjük a kakaót, és a tetejére kanalazzuk. Takaréklángon sütjük. Tálalhatjuk vaníliás porcukorral megszórva, de olvasztott csokoládéval is meglocsolhatjuk.

    Elkészítési idő: 10 perc összeállítás, 40 perc, sütés

    Jó tanács: Ha a csokoládés díszítést választjuk, egy fél tábla tortabevonót gőz fölött olvasszunk meg, keverjünk hozzá egy evőkanál olajat, és csurgassuk a kuglóf tetejére.

    előzmény:
    balazse (1)
     
  13. Torolt_felhasznalo_284513
    Torolt_felhasznalo_284513
    2004. november 15. 07:252.
    szia , recept most nincs a közelemben, de kerámiaformában lesz a legfinomabb. nem lesz nagyon száraz a tésztája.
    előzmény:
    balazse (1)
     

Címlap

top