Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hangos szomszédok?

kIosk
Létrehozva: 2021. december 21. 19:30

Sziasztok,

2 hónapja új lakásba költöztem (albérlet).


Szomorúan tapasztaltam, hogy mindent áthallani a szomszédból, konkrétabban:


- WC használat
- Normál beszéd (Nem kiabálás, hanem normál hétköznapi beszélgetés, és azt is érteni amiről beszélgetnek sajnos..)
- Tüsszentés, köhögés, nevetés
- Mosogatás
- Telefon rezgése...

A felettem lakó inkább no comment, mert hajnali 4:00-től jön-megy a lakásban a kis botjával... (Nyugdíjas, és egyedül él)

1970-es években építették ezt a sortömböt (3 emeletes).


A lakás a piaci árakhoz képest olcsóbb volt, így a pénzügyi részét tekintve nincs szívem elengedni.

De a pszichés részét tekintve, mennék a fr*ncba inkább..

Esetleg valakinek vannak hasonló élményei? Ha igen, akkor hogyan jártál el ez esetben?

Előre is nagyon köszönöm, mindenkinek az értékes tapasztalatát! :)

  1. Torolt_felhasznalo_605445
    Torolt_felhasznalo_605445
    2021. december 23. 12:485.

    Őszinte részvétem. Nekem a füldugó jut eszembe, legalább éjszakára, legalább amíg megszokod... Nappal meg próbálj valami rádiót hallgatni háttérzajként, mert akkor legalább nem érted majd pontosan minden szavukat...


    Olcsó hangszigetelésre én a tojástartóról hallottam, de nem tudom, hogy tényleg működik-e... :)

  2. 2021. december 22. 23:504.

    Persze az is megoldás, hogy a saját pénzeden leszigeteled a falakat, és a mennyezetet. Egy-másfél millából kijön. Végig kell gondolni..

    előzmény:
    cinkefogó (3)
    2021-12-22  09:08
  3. 2021. december 22. 09:083.

    Nem a szomszédok hangosak, a falak vékonyak. Vsz. ők pont így hallják a ti tevékenységeteket. Vagy megszokod, vagy továbbállsz.


     

  4. 2021. december 21. 19:492.

    Megnezted kiberles elott ?


    Olcso husnak hig a leve.


    Keress masik alberletet 


     

Címlap

top