Vasaló márka vélemények

kakti
Létrehozva: 2017. Április 5. 13:59

10 éves a vasalóm és kezd tönkremenni.

Kérlek Titeket osszátok meg a véleményeteket, hogy milyen márkájú vasalót vásároljak.

Ár-értékarány.

Köszönet.

9 hozzászólás
  1. kakti
    2017. Április 7. 08:408.

Nem írtam korábban, de nagyon fontos, hogy kényelmes legyen a kéznek. Általában összegyűjtöm a vasalnivalót és kb. 1 órát szoktam vasalni.

Nem mindegy, hogy a kezelőszervek akadályozzák-e a kényelmes fogást.

Köszi.

Hasznos info volt.

előzmény:
    Büdösbogár (7)
    2017-04-06  18:55
  2. Büdösbogár
    2017. Április 6. 18:557.

Szia! Nekem ilyen van, az előző is Philips volt, de én azt tudom javasolni, hogy azon kívül, hogy a gőzlöketet, teljesítményt érdemes nézni, mindenképpen olyan helyen vásárolj, ahol kézbe tudod venni, mert nem minden vasaló "kényelmes". Ezt online vettem, de nem is szeretem, az előzőnek pl. sokkal jobb volt a fogása.

http://www.philips.hu/c-p/GC3584_30/goezoeloes-vasalo

3. Ez is érdekelhet: Kérdezd meg te is néha, én hogy vagyok! – levél a barátnőmhöz
  4. kakti
    2017. Április 6. 14:244.

Köszi, kb. én is erre használom a vasalómat. Ilyen alternatíva nekem is megfelelne. Jelenleg Philips vasalóm van.

Közép értékben gondolkodom. 

előzmény:
    November5 (2)
    2017-04-05  18:35
  5. antironia
    2017. Április 5. 20:013.

Nekem kb. 12éves Philips Azur cordless van, gőzölős.

Nagyon kényelmes, hogy zsinór nélkül is használható.

Gondolom, mostanság sem olcsó egy ilyen...

6. November5
    2017. Április 5. 18:352.

Szia!

Nekem ilyen van. 4 éve használom. Amire nekem kell, arra tökéletes. Nekem a vasalás semleges házimunka, ezért nincs miért utálnom vagy oda lennem a vasalómért. Én olcsóbban vettem, nem tudom, hogy Te mennyit szánsz vasalóra.Nagyon olcsót nem akartam, legyen rá garancia. Viszont a gőzállomás és egyéb batár vasalóállomások nekem nem kellenek. Blúzt, inget szépen vasal - de lehet ez a technikán múlik inkább. Egyéb textilre (ágynemű, konyharuha stb) nem vagyok háklis, ha nem tökéletes. Bevallom, hogy nem érzek késztetést minden ruhadarabom vasalására. Ha az ágynemű megszáradt a napon, akkor simán visszahúzom vasalás nélkül is. Ha szekrénybe megy, akkor vasalom. Összegezve: blúz, ing, konyhai textília, ágynemű vasalására oké. Könnyű, semmi felesleges gomb nincs rajta és szép a színe:
    Gőzölős Zanussi ZDB1600 vasaló