Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szövés és más kézimunka

reka000
Létrehozva: 2017. január 22. 12:58

heló valaki tud szövés szakkört vagy tanfojamot pesten vagy komárom-esztergom megyében mivel hogy


komárom-esztergom megyében lakok vonattal kb fél óra pestig. vagy ha szövéssel kapcsolatosat nem akkor más kézimunkával kapcsolatos szakkört tanfojamot vagy ilyesmit pls valaki :D


de az elsődleges a szövés lenne karácsonyra egy kb embermagasságó szövő keretet v mit kaptam még csak tanulgatom


a szövést ugyan vannak neten videók de háát elég kevés úgyhogy netről nem nagyon tudom megtanulni a szövés fortélyait ezért gondoltam tanfojamra vagy effélére ez nyilván nem ingyenes de nem sajnálom rá a pénzt mert nagyon szeretnék megtanulni rendesen szőni.


előre is nagyon köszi a választ :D :D :D


üdv Réka

  1. 2017. január 24. 13:067.

    http://hagyomanyokhaza.hu/page/12680/


    Tessék, ez egy friss, meleg link. 2017. februárban indul. Legnagyobb szépséghibája, hogy 65.000 Ft. Nem tudom, ilyet képzeltél-e, engem igencsak meglepett. Persze lehet, hogy tanfolyami díjnak nem sok, csak akkor nem kellene szakkörnek neveznie magát.


    (Ne vedd beszólásnak, de rettentő jót nevettem azon, hogy embermagasságú szövőszéket kaptál ajándékba. Hát igen, azok a kedves rokonok... X-nek megvan az ajándék, ki lehet pipálni. Hogy mit kezd vele szerencsétlen, az nem számít.)


     

  2. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. január 23. 12:125.

    A szemem faj a helyesirasod miatt.off/


     


     



     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_980663 (4)
    2017-01-23  06:35
  3. 2017. január 23. 06:354.

    Ugy keressed a google-n, hogy "tanfolyam": erre celoztam szandekosan rosszul irva az "ajanlani" szot.
    Ird le a tanfolyam szot helyesen, 100-szor, hogy rogzitsed, mert halal ciki. 
    /off Megfojtasz valakit, fojtogatod, kiscicat folyamvizbe fojtasz, es beledobod a testet a labad alatt folyo Dunaba.
    Minden olyan szo, ami a fojtogatassal van kapcsolatban, az pontos "j", a tobbi az "ly".
    Amikor tanulsz, akkor a tudast, pl a helyesirast, "folyatod" be az agyadba, innen a "tanfolyam"=folyama annak amit a nemlusta tanul.
    Varosneveket nagy betuvel irjad, ikes ige vegere "k" helyett "m" a cuki. lakok=lakom
    A szemem faj a helyesirasod miatt.off/

    " Kotes szakkor Esztergom " = google


    Hagyomanyok haza


    es itt is kerdezoskodhetsz

    előzmény:
    reka000 (3)
    2017-01-23  00:42
  4. 2017. január 23. 00:423.

    hí köszi h válaszoltál 26 éves vagyok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_980663 (2)
    2017-01-22  13:19
  5. 2017. január 22. 13:192.

    En tudok alyanlani, iskolat, de attol fugg, hany eves vagy


Címlap

top