Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Alsónémedi

fedike33
Létrehozva: 2017. január 2. 10:02

Sziasztok!


Mostanában tervezzük Alsónémedibe kiköltözni. Van itt vki esetleg, aki ismeri a települést, és tud róla pár szót írni? Elsősorban a lakosság és fejlettség érdekel. Pestről költözünk ki, és abszolut nem ismerem ezt a települést. Nagyon köszönöm.


 

  1. 2017. január 2. 19:046.

    Nincs normális net, nem mennék oda.

  2. 2017. január 2. 19:035.

    Átgondoltad, hogy onnan milyen lesz a bejárás? Naponta csúcsforgalomban elég gázos. Ha van autód, araszolsz, ha nincs, akkor a tömegközlekedéshez vagy kötve. Utána néztél, hogy a munkahelyedig mennyi az út, hogyan tudod megközelíteni?


    Nem tudom, hogy van-e gyereked, de nekik milyen az ovi, suli? Hogyan oldható meg az ő(k) ellátása?


    Én erősen meggondolnám (elvetném), hogy pusztán egy ház miatt kiköltözzek a távoli agglomerációba.

    előzmény:
    fedike33 (3)
    2017-01-02  17:38
  3. 2017. január 2. 18:264.

    De gondolj bele, Harasztin ott a HEV, Alsonemediröl csak a sargabusz van. Persze a falun belül biciklizhetsz, es vegülis van egy tesco is, szerintem Pest utan borzaszto nagy valtas. En Vecsesen laktam, de meg Gyalra sem költöztem volna

    előzmény:
    fedike33 (3)
    2017-01-02  17:38
  4. 2017. január 2. 17:383.

    pont emiatt kerdezem, mert amikor kint voltunk, akkor en sem lattam egy árva lelket sem, bar igaz, hogy tél van, de akkor is kicsit megijedtem emiatt.


    A IX kerből koltznenk ki, es igazabol az árak terelnek minket kevesbe felkapott helyekre. Pl Dunaharasztit az árak miatt ki kellett zárjuk :( 

    előzmény:
    Sushi (2)
    2017-01-02  17:06
  5. 2017. január 2. 17:062.

    Miert eppen Alsonemedi? En csak nagyon sokszor atutaztam rajta, Gyal felöl Dunaharaszti fele. Szerintem egy nagyon nagy területen elterülö falu ahol semmi nincs. Szamomra. Ket embert nem lattam szombat delelött, szombat delutan, minden kihalt. Szerintem. 


    Nem tudom, honnan költöznetek, es mikor, de en meggondolnam. Irom ezt ugy, hogy videken lakom.


    Es most lehet engem kövezni a velemenyem miatt. 

Címlap

top