Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szárítógép,Gorenje típus?

mazsola7
Létrehozva: 2016. október 13. 11:23

http://www.onlinemarkaboltok.hu/gorenje-haztartasi-gep-mar kabolt/gorenje-d754bj-kondenzacios-szaritogep?gclid=Cj0KEQjw 4fy_BRCX7b6rq_WZgI0BEiQAl78nd5DWanP8yQBDLwPjyURTkHu9ceBpWpcc PrNZ6sik-HMaAs6d8P8HAQ


Erről volna szó, most rendeltem, remélem a bőség zavarában nem nyúltam mellé.Drágábbat nem akarta, remélem a célnak ez is megfelel, és ami fontos 5 év jótállás.Nekem még a mosógépem (se) tartott ki csak pár évig, pedig volt egypár márka.

  1. 2016. október 13. 21:394.

    Tapasztalat,velemeny erdekelne,milyen,megerte e az arat,kellett e mar javitani,meddig "elt", mire kell figyelni,soroljam??:)


    Minden erdekel.


    Neked van?

    előzmény:
    asztanaviszta (2)
    2016-10-13  12:09
  2. 2016. október 13. 12:293.

    Nekem van kondenzacios szaritom, volt fönt a lakasban is, de eleg meleget csinalt. Igy amikor modunk lett ra, es kesz lett a pinceben a mosokonyha, lekerült oda. Tudom, hogy bizonyos lakasokban mas lehetöseg nincs, ezrt kell ez a modell, anyosomnak volt ablakon kivezethetös (bocs, nem tudom hogy hivjak müszaki nyelven), meg tudta oldani, mert a fürdöszobanak volt ablaka.

  3. 2016. október 13. 12:092.

    Ha már döntöttél és megrendelted akkor merre vagy kíváncsi?

Címlap

top