Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2015. vírusirtó program

Torolt_felhasznalo_770115
Torolt_felhasznalo_770115
Létrehozva: 2015. december 23. 14:54

Vírusirtó programot ingyenest letöltenék a számitógépünkre, melyik a leg/megbízható szerintetek, köszönöm a tippeket!


keresgéltem a googleban többnyire fizetősek, de van ingyenes is, avast nod32, avg nem tudom eldönteni melyik a legmegbizhatóbb Windows 7 a sz. gépünk.


 


köszönöm 

  1. 2016. Április 22. 13:385.

    Szia,


     


    Nem tudom, hogy mennyire időszerű de itt tudod letölteni az avast ingyenes verzióját.


    http://avast.hu.softonic.com/

  2. 2015. december 29. 13:574.

    Nekem a Win 7-re már az AVG-t tették fel. Eddig jól ment vele. Az AVAST-tal az volt a bajom, hogy nagyon lelassult tőle a gép.


    A NOD32-ről nem sokat tudok, mert az XP-korában használtam, akkor még jól ment.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_770115 (1)
    2015-12-23  14:54
  3. 2015. december 26. 15:293.

    az avg-re elfelejtetem reagálni. régebben ha jól emlékszem talán 5 éve az is felboxolta magát az első tízbe talán, de az avast ingyenes verziója is reggelire megeszi. szóval ha ingyeneset keresel, mindenképp az avastot javasolom. rendkívül kevés a  téves találata, ha kalózkodsz, úgy is tudod mit tegyél ezekkel, ha meg nem kallózkodsz, nem is kell számolnod téves találatokkal. arra készülj fel, hogy a telepítés után a gépedet fél óráin nem fogod használni, mert érdemes a rendszer vinyót egyből megküldeni vele. és ne felejts el leszedni az előzőleg használt vírusirtót.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_770115 (1)
    2015-12-23  14:54
  4. 2015. december 26. 15:242.

    a nod 32 már lassan 10 éve egy használhatatlan hulladék.
    az avastot tudom ajánlani, mind az ingyenes, mind a fizetős jó. ( a fizetős képes a fertőzött fájlok javítására, az ingyenes nem, és a fizetős internet security tartalmaz egy faszántos tűzfalat is, és az avast szerveren keresztüli netezés is a része, ami plusz tűzfal )
    egyébként a vírusírtók általában 5 évente futnak ki, ebben mind az avast, mind a kaspersky kivétel, mindkettő lassan 15 éve sikeresen verekszi be magát az első ötbe.
    A kasp a legjobb, de nincs ingyenes verziója, ha meg kalózkodni akarsz vele, havonta egyszer-kétszer újra törni kell, nem éri meg a fáradságot.
    tűzfalnak 2-3 éve a comodó jó volt, most nem mozgok otthonosan a tűzfalakban, mert én az avastot használom, és egy ideje a win beépített tűzfalai sem szarok, ha nem számítjuk a + szolgáltatásokat ( alkalmazások külön-külön hálózati beállításokkal pl. )

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_770115 (1)
    2015-12-23  14:54

Címlap

top