Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Koszorúfonás

potnagyi
Létrehozva: 2015. augusztus 24. 06:45

Tegnap délután temérdek vadszőlő és borostyánhajtást szedtem feL a kertben, az eső nagyon szorgalmassá tette őket.. Nem könnyű a lecke, leszedem róla a leveleket, és különböző méretű koszorúkat fonok belőle.. a borostyán kicsit vastag, de legalább massziv lesz belőle a koszorú, a vadszőlő vékony, kócos koszorúvá alakul.. Sok megkezdett ilyenem van, de sosem sikerül olyan szépre késziteni ahogy elképzelem,csinál valaki ilyesmit?


Ezt terápiás munkaként fogom fel, amikor már a fáradtságtól csak ülni tudok, de még kinnt lehet lenni:-))

  1. 2015. augusztus 28. 19:216.
  2. 2015. augusztus 26. 20:425.

    Nagyon szívesen!


    Szeretek keresgélni, keresgélés közben sok infót talál az ember, mindenféléről.


    Egészen biztosan örül a koszorúidnak, aki kapja, mert biztosan szépek!


    Majd néha-néha visszanézek, és megnézem, ha képet tettél fel.


     

    előzmény:
    potnagyi (4)
    2015-08-26  07:09
  3. 2015. augusztus 26. 07:094.

    Köszönöm szépen az oldalakat, sokat kerestem már előzőleg, de ezeket nem láttam:-))


    Nekem is jobban tetszik a natúr koszorú, sőt pár éve húsvétra már csináltam  friss zöld fűzvesszőből kifejezetten tojás alakút is.. alapjáraton sosem tetszik a saját művem, ami nem is baj.. mivel többnyire ajándék lesz, aki kapja, annak tessen... Mindenesetre megint tanultam valamit, köszönöm, majd csinálok képeket, csak a fényképezőgépem kicsit haldoklik..


     

    előzmény:
    csutak51 (3)
    2015-08-25  21:51
  4. 2015. augusztus 24. 07:122.

    Gondolom nem sokan foglalkoznak ilyesmivel, ehhez kell némi megszállottság, meg egy mások szerint vadregényes, szerintem pedig elhanyagolt kert...

    előzmény:
    potnagyi (1)
    2015-08-24  06:45

Címlap

top