Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ads by Lyrics eltávolítása

csutora13
Létrehozva: 2015. augusztus 12. 10:50

Minden oldalon bejön ez az Ads by Lyrics és ontja a reklámokat.Van valakinek tapasztalata hogy lehet ettől megszabadulni?

  1. 2015. augusztus 12. 21:304.

    Szia!


    Ez egy adware és nem lehet letiltani, hanem el kell távolítani. A control panel-  programok és szolgáltatásokat nyisd meg, ui. tudtodon kívül valamivel települt a gépedre. Ott uninstall. Utána a böngésződből kell törölnöd. Nem tudom mit használsz, de amúgy a kiegészítőkbe írja be magát. Tehát pl. firefoxnál klikk a sárga gombra és a kiegészítőket nyisd meg. Ha ott van, akkor eltávolítás.

    előzmény:
    csutora13 (1)
    2015-08-12  10:50
  2. 2015. augusztus 12. 13:383.

    Szia!


     


    Megtaláltam,amit írtál,de így sem sikerült.Az a baj,hogy ez oly módon reklámoz,hogy aláhúz egy szót,és ha arra rámutatsz,akkor mutatja a reklámot. Van,ahol alul,egy csíkon van reklám,az be is zárható,de újra megjelenik minden betöltésnél az adott oldalon,de azt sem sikerült eltávolítani.Egyenként átböngésztem,van,amit kipipáltam,mert oda tartozott,de még így is ott maradt a csík,nem értem miért.


     


    Azért köszönöm és egyéb esetben hasznos,amit írtál,nem tudtam erről a lehetőségről.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (2)
    2015-08-12  11:44
  3. Torolt_felhasznalo_176902
    Torolt_felhasznalo_176902
    2015. augusztus 12. 11:442.

    Legegyszerubb : letiltani.
    Az eger jobb oldali gombjaval kattints akarhol az oldalon . Megjelenik egy lista azzal , amit az oldalon csinalni lehet : az utolso elotti   az , hogy "informaciok az oldalrol".
    Itt rakattintasz a "media" fulecskere. Ez a masodik fulecske , az "altalanos=generalis" utan.
    Minden , a lapon megjeleno ,   ".jpg"   kuldo oldala  itt lathato.
    Ratelepszel/kattintasz egyet  a sorra es mesz lefele a lefele meno nyillal a sor URL-en...
    Amelyik keptol/hirdetestol meg akarsz szabadulni , azt kipipalod.
    Ezek a feluletetek fizetosek : ahogy "szabad" lesz  , egy masik hirdetes  jon a helyere egy ido mulva , akar a vilag vegerol is , es elfoglalja a hirdetesi helyet...

    előzmény:
    csutora13 (1)
    2015-08-12  10:50

Címlap

top