Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

XVIII. Királyhágó 81.

Advila
Létrehozva: 2015. június 19. 05:36

Sziasztok! Ismeri valaki ezt a lakóparkot "Királyhágó kertek"? Remélem lakik ott valamelyikőtök :) Ha igen, milyen? Valahol azt olvastam, hogy utálják a gyerekeket, ez igaz? Van esetleg valami ezzel kapcsolatos kitétel a házirendben pl. tilos kisbiciklizni az udvarban? Nem láttam ott játszóteret :( És milyen a környék?


Előre is köszönöm, ha tud valaki információkat!


 

  1. 2015. június 20. 23:045.

    köszönöm!


    "proliszállás" :) ez így nem ugrott be mikor ott voltam, de furcsa.. már többször is elmentem megnézni, de sehol egy gyerek vagy bármilyen élet a közös udvaron, hiába megyek különböző időpontokban.. nem tűnik valami családbarátnak :(

  2. 2015. június 20. 07:324.

    laktunk ott 10 hónapig kisbabával, az erdô tényleg jó, h közel van, sokat jártunk oda. A ház meg egy újépítésű proliszállás, nem tudtuk megszokni, el is költöztünk egy családi házba.

    előzmény:
    Advila (3)
    2015-06-19  18:02
  3. 2015. június 19. 18:023.

    Köszönöm! :)


    A környék tulajdonképpen tetszik, de mindenféle érdekeset olvastam az ottani lakásokról, pl. beázás-penész, tilos hangoskodni mert az u-alak miatt visszhangzik az udvar, meg ilyenek. Ha ezek igazak, az allergiára hajlamos gyerekemmel mégsem nekünk való :(

  4. 2015. június 19. 06:072.

    Szia!


     


    Magát a házat nem ismerem, csak látásból -), de laktam a környéken, az Alacskai Ltp-n. Kellemes környék, csendes, jó a levegő, ott az erdő, csak nekem kicsit világ-vége hangulatom volt ott, pláne, amikor otthon voltam a kisfiammal.


     

    előzmény:
    Advila (1)
    2015-06-19  05:36

Címlap

top