Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hotpoint vagy Electrolux?

Sunflower82
Létrehozva: 2015. június 12. 18:45

Gázfőzőlapot veszünk és már csak ez a két márka van versenyben és nem tudok dönteni.


Konkrétan: Hotpoint PC 640 X HA és ELECTROLUX EGH 6242 BOX


Tapasztalat, vélemény a két márkáról? Melyiket vennétek és miért?


 


 

  1. 2015. június 12. 19:282.

     


    Az elrendezése miatt szerintem az Ariston. A legkisebb lap hátul van (ez a legkevésbé használt szerintem, illetve minél nagyobb lap van hátul annál jobban melegszik a vízvető (a nagy edény is jobban hátralóg), felpúposodik, utána mögé megy a trutyi. Láttam már ilyet, hát fúj. Illetve az Aristonnál szerintem az is jó, hogy távol van egymástól a két közepes lap így az edények biztosan elférnek pl. főétel+köret készítésénél (ami ugye a leggyakoribb), kényelmesebb is elölről-oldalról megközelíteni a lábast. Az Electroluxnál képzeld el, ha a legnagyobb edényedet ráteszed a bal első legnagyobb lap fölé, kilóg a pult fölé is és a gombok fölé is.
    Az mindkettőben tetszik, hogy elöl van a tekerő.


    Minőséget nem tudom.


     

    előzmény:
    Sunflower82 (1)
    2015-06-12  18:45

Címlap

top