Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Erdőkertes,Őrbottyán,Veres

bigigirl
Létrehozva: 2015. március 28. 09:09

Sziasztok!


Családii házba szeretnénk költözni és kíváncsi lennék előnyökre hátrányokra Erdőkertes,Őrbottyan, Veresegyház vonalon!Nagyon kezdjük utálni a fővárosi életet!!A cél a nyugalom szigete...Hajléktalan, kisebbség, szmog, ricsaj, bolond szomszéd mentes környezetre vágyunk.....


Minden infó jól jönne!!


  1. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. március 30. 09:376.

    örbottyan, a nagy ferivel pálinkázhatsz


    kinn lakni a szar tömeg és közúti közlekedés miatt csak perverzeknek jó bp munkahellyel


    mondok példa, végzett az anyám 4kor, vásárolt hazaért leányfalura 6 kb


    7kor indulhatott vissza moziba, vagy vacsizni a barátnőkkel.. éjfél falé hazaért


    7kor indulhatott a melóba


    ha nem élsz társadalmi élete és csak havonta 1x van így oké, de heti 2-3 alkalommal már elég idegesítő és költséges


    ha van egy belvárosi lakás is kocsiparkolóval, akkor már nem annyira rossz a kinti házban élni


     


     

    előzmény:
    bigigirl (1)
    2015-03-28  09:09
  2. 2015. március 30. 08:595.

    Külváros utazás szempontjából szerencsésebb, de az árakat tekintve nyilván a vidék a jobb. Ha BP ottani "végében" melóztok, akkor oké a kiköltözés, ha beljebb kell menni, megbánjátok.

    előzmény:
    bigigirl (1)
    2015-03-28  09:09
  3. 2015. március 29. 17:124.

    Szia!


    Veresegyházról a gyorsított vonat 35 perc, a sima 45 perc a Nyugatiig, kb. ugyanennyi idő a busz Újpest-Városkapuig és a Stadionokig is. Ovi, suli, uszoda, focipálya (télen jégpálya), konditermek mind megtalálhatók. Szerintem nagyon jó itt lakni. :-)


     

    előzmény:
    bigigirl (1)
    2015-03-28  09:09
  4. Torolt_felhasznalo_745162
    Torolt_felhasznalo_745162
    2015. március 28. 20:003.

    Én Leányfalura költöztem ki 10 éve, de meg is bántam. Ha Bp-en dolgozol, akkor az utazás teljesen felőrli az ember idegeit. Vissza is költöztem 2 év után Bp-re. Itt is találsz kertes házat és csendes környezetet. Peremkerületekben vannak klassz helyek én a XVII. kerületbe jöttem vissza és nagyon jó környék. A szomszéd pedig kiszámíthatatlan. Ha nyugdíjas vagy akkor vidéken még az is gond, ha szakorvoshoz kell menni, az egy nap mert utazni kell egy másik városba. Én soha többé nem mennék vidékre, pedig Leányfalu nagyon jó hely volt, csak a közlekedés időigényes.

    előzmény:
    bigigirl (1)
    2015-03-28  09:09
  5. 2015. március 28. 16:292.

    Bolond szomszédod bárhol lehet.


    Ma nincs, holnap meg odaköltözik.


    Nekünk ismerőseink költöztek Veresegyházára, de már százszor megbánták.


    Maga a környék jó, nyugalom, csend, de a napi ingázás stresszes és időrabló. Autóval 50 perc- 1 óra (igaz ez attól is függ, hogy Budapesten hol dolgozol), tömegközlekedés kb. 2 óra reggel, ugyanannyi este.

    előzmény:
    bigigirl (1)
    2015-03-28  09:09

Címlap

top